Muhabbet Köşesi

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Geceleri uyumadan önce düşünüyorlar sanırım:
-Nasıl oyuncuları oyundan soğuturum, nasıl insanların hevesini kırarım.

Bu üst üste kötü özelliklerle açılan 4. World...
hortlattığım için kusura bakma, forumda yeniyim. İnanılmaz derecede haklısın, böyle +sonsuz butonu felan olmalı bu yorumun altında. Üstelik w61 de öyle oldu

erenbeyy

Acemi
Beyler ilk 5 in kesim puanını toplasak 1 mikail yapmiyor. Birileri bileğinin hakkıyla oynarken diğerleri ağzıyla ve cebiyle oynuyor. Diyeceklerim bu kadar hayırlı geceler :D yorumum tamamen tarafsız atılmıştır sadece bir tespitti.

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Beyler ilk 5 in kesim puanını toplasak 1 mikail yapmiyor. Birileri bileğinin hakkıyla oynarken diğerleri ağzıyla ve cebiyle oynuyor. Diyeceklerim bu kadar hayırlı geceler :D yorumum tamamen tarafsız atılmıştır sadece bir tespitti.
Mikailin ekipten olmamak zordur Mikaile karşı savaşırsın, Mikailin ekipten olmak daha da zordur Mikaile ayak uydurmaya çalışırsın. :)
Çok üst düzey oyuncu, ekibine bol şans diliyorum.

Napolyon2.0

Yasaklı
Ne alaka anlamıyorum günlerdir kesim kesim diyorsun ? İlk 5 toplasan mikaili geçiyor bu arada ?
Söylediğin her şey yanlış

Tibelda

Emekli Görevli
spider-man-1967.jpg

-Ben senden daha iyi oynuyorum.
+Hayır, ben senden daha iyi oynuyorum.

Kimin daha iyi olduğunu gösterme şansı ! Sonbahar Speed Turnuvası'na katılmak için vakit azalıyor. :)

JohnWick.

Casus
an itibariyle nostraya geçişler başlamış haritadaki kırmızılar tek tek masadan eksiliyor..