Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser67878
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

rascal125

Ağır Atlı
ulen milletin çevresi ne güzel barbarlar, duvarı olmayan oyuncularla dolu.. bizim çevremizde preci savcılarla dolu herkes oyuncu pehh
#isyan

rascal125

Ağır Atlı
Tabi alıştınız bi kere farmville oynamaya zor gelir :D
la olom ben klan adına mı konuşuyorum ? kendi adıma konuştum.. her hafta bir kere bunu açıklıyorum sana haa :D
tabi alışacağım ikinci köyü alana kadar farmvilleye..biraz fazla asker basacağım, ama zaman kaybı oluyor :p zaten yavaş dünya..

DeletedUser66182

Ziyaretçi
la olom ben klan adına mı konuşuyorum ? kendi adıma konuştum.. her hafta bir kere bunu açıklıyorum sana haa :D
tabi alışacağım ikinci köyü alana kadar farmvilleye..biraz fazla asker basacağım, ama zaman kaybı oluyor :p zaten yavaş dünya..

Yanlışlıkla attığım mesajı değerlendirseydin klan adına da konuşurdun :D ama bencil adamsın vesselam anca kendi adına konuş :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Herkes aşiret gibi gelmiş mübarek. aşiret gibi geldiniz madem, bi’ de x klanı bünyeye katıyorsunuz olayınız ne anlamadım ki:)

Aşiret klanlarının incelenmesini talep ediyorum :p böylece klan sayıları eşitlenebilir. :D

**Küvet**

Yasaklı
cezam açıldı.. 1-2 dakika nefesini tutarsında sonra tekrar nefes almaya başlarsın ya, öyle hissediyorum...

Bilmedenoldu*

Yasaklı
En son w25’te oynadım ama prenin etkisi bu kadar değildi sanki. İnanılmaz bir pre fırtınası dönüyor. Şaşkınlıkla seyrediyorum.

Su an sıralamada olan arkadaşlar çok da presi olan kişiler değil gibi. Faruk2829, frenzy veya kanije06 ya denk gelirseniz etkiyi tam olarak görebilirsiniz :) Faruk’un su an 10 koyu falan olurdu heralde. Sıralamadakiler görece dusuk bütçeli premium ağalari :D

MTK 136

Casus
Su an sıralamada olan arkadaşlar çok da presi olan kişiler değil gibi. Faruk2829, frenzy veya kanije06 ya denk gelirseniz etkiyi tam olarak görebilirsiniz :) Faruk’un su an 10 koyu falan olurdu heralde. Sıralamadakiler görece dusuk bütçeli premium ağalari :D
Valla gebzeli abimizin profil fotorafi hic dusuk butceliye benzemiyor :D :D Pre bulamiyolardir pazarda her allahin kulu pre bastigi icin yukselemiyo tabi :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.