Muhabbet Köşesi

DeletedUser65860

Ziyaretçi
bence klan dışı destek en iyilerden biri :D diğer türlü savunma oynayan arkadaşların askerler işe yaramıyor ancak oyun başında da bunun yapılması ayıp artık o kadar da değil :D

DeletedUser65860

Ziyaretçi
Barbarı destekleyip ham biriktirip çekenler görüyorum efendim :) :)
doğru diyorsun dün benden tam 10 sn sonra arkadaşın askerler barbara girdi patladı :D artık yağma atmıyorum alsınlar barbarları 40dkkada bir 40ar ham çekiyoruz temizlikten yokluktan :D gerçi daha iyi geliyor gibi barbar köylerinden bilemedim :)

DeletedUser60735

Ziyaretçi
Bişe sorcam şimdi herkes pre kasmaya giriyorsa hamı kim çekcek ?

DeletedUser65860

Ziyaretçi
valla bizim kıtada acayip gidiyor heralde o kadar da pre kasmaya giren yok gibi :D

DeletedUser67631

Ziyaretçi
Galiba millet sağ gösterip sol vuruyor. Dünya tırt oynanmaz filan dendi ama saniyelik uçuyor kaynaklar :rolleyes:

DeletedUser60735

Ziyaretçi
Haydut (Bronz - Seviye 2)

Toplamda 10.000 hammadde yağmala.

Sonraki seviye: 1.000.000 hammadde yağmala!

15.549 / 1.000.000
Pre harcamadan öz emekle

DeletedUser65860

Ziyaretçi
gece 02.25 ancak görüyorum stoklarda 20 üzerinde hammadde :D oynamaya geldik ama pre teşvik ediyor : D

DeletedUser65860

Ziyaretçi
yok mu şöyle bir dünya haritası çıkartacak yağız delikanlı :(

DeletedUser65860

Ziyaretçi
daha pre harcamadık erken diye haritada kim var kim yok bilemiyorum bizim bölgede :) yoksa çok önemli de değil..

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Klan tanıtımı yapmayan çok fazla klan var ve bunlar deli gibi hammadde çekiyo. Hatta çoğu çekemiyo şuanda ; yağma yapmaya vakit ayırmayan adam pazarda bekleyip yenile yapacak hali yok :) çaylaklar kalksın daha fazla hammadde çekilecek.