Muhabbet Köşesi

Edit-997395

Yasaklı
Başta Mr.storm olmak üzere tüm klanlar camiasına özelliklerin bu kadar kötü olduğu için teşekkür etmek istiyorum . 2 aydır bu worldün acilmasini bekleyen 7 klanin hayallerini suya düşürdünuz .

Yeni özelliklerinizi yeni oyuncular ile deneyebilirsiniz , biz pre kasmaya gireceğiz :)

Edit-997395

Yasaklı
assgdafag Abi ne yapmaya calistiklarini kendileri anliyormu acaba merak ediyorum :D Cok şey istemiyoruz ki 1.5 - 2 hızında bir dünya , dünya hakimiyeti %80 e tamamlama olsun yeter yani kalanı önenmli degil cokta .

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Bizde girmeyeceğiz gibi gözüküyor. 50. Dünyada görüşürüz :)))

WhoBoss

Mızrakçı
Klanlar yıllardır var. Bizde yorulduk. Ne yaparsak bu ekipler oynamaktan vazgeçer ve klanlar batar. Bunu mu deniyolar anlamakta güçlük çekiyorum. Oyun zaten kalabalık ekiplerden dolayı kalabalıklaşamayan ekiplere külfet olmaya başlamışken birde kalabalıklara avantaj vermek çok saçma geldi. Bu dünya için daha özellikleri görmeden verilmiş bir sözüm var. Girilecek derlerse ilk kez salt savunma gidicem. Hatır için bulunucam. İyi oyunlar

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bu dünya özellikleri üzerinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.. Mükemmel bir dünya anlatmaya gerek yok görüyorsunuz..

DiOny SoS

Hafif Atlı
baya girecek ekip vardı yazık olmuş zevk almaya girecek olan girmez bedavadan dünya kapatayım diyen girer sanırım :)
klan dışı destek dışında gerçekten baya kötü olmuş özellikler en azından erken açıldıda w50 biraz daha erkene çekilmiş oldu oynayacak olana bol sabır diliyorum :)

WhoBoss

Mızrakçı
Bu kadar ekip vazgeçtikten sonra w49u kapadık demeye utanır insan, düşünsene sen w49 diyosun adam w15lerden 20lerden bahsediyo. Ne bileyim w44le falan bir mi şimdi bu açılacak dünya

Bu özellik betada onaylanmış ve sanırım buraya gelmiş...

Özellik çok karışık ki ilçeyi savunurken çok kayıp veriliyor.

Yani Bunda Mr.Storm yada Mayıs-25 'ın bir suçu yok, adamlar Almanya'dan gelen programlara göre dünya açıyorlar...

Gidin şikayetinizi Genel Servet-i a yapın bence burada çok ta etki etmez bu protestolar :)

Ayrıca bir tek burada değil birçok serverda da açıldı haberiniz olsun ;)

Edit-997395

Yasaklı
Bizim protestomuzu yıllardır biliyorlar zaten bu konuda . Normal dünyalara yüksek hız diyoruz classic gösteriyorlar , presiz olsun azcık diyoz classic gösteriyorlar , ne desek classic açtık ya diyorlar .

Biz innogamesin genel şirketinede mail attık zamanında , okunmadi bile . Kaldı ki cevap mı verecekler ? Bizim dilimiz , bizim isyanımiz Mr.Storm olsun istiyoruz . Azcık istenilene göre dünya açılabilir kanaatindeyim . Biz yeni ozellik istemiyoruz da demiyoruz , bazı özellikler saçma gelse de bir süre sonra alişiyor insan . Madem Mr.Storm bey bu oyundan para kazanıyor , istekleri karsilaması gerektigi kanaatindeyim . Biz bazı ülkelere göre şey kalıyoruz hani ne diyim bilemedim ban yerim sanirım :D

Demek istedigimiz bu world sadece yeni başlayan oyunculara ve pre kasacakların işine yarar , ötesi yok . 2 aydır bu worldü bekleyen bir kitle var , özellikler tatmin edici mi sizce ? değil . 48 açıldı oraya kimse girmedi gördüler , arkadas 49 u niye bozuyorsunuz onu anlamıyorum . 50 yi böyle açsanız ne olacaktı yani :D