Muhabbet Köşesi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
C8 de böyleydi sanki ama orda hız 4 diye hatırlıyorum. Hızı yüksek olsaydı güzel olurdu. :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Aynen hızı düşük kalmış biraz yağma da yokken daha hızlı olabilirdi büyük ekipler girerse uzun soluklu dünya olabilir

Edit-997395

Yasaklı
Değişik :D Pusulaya karşı giremde savaşam o zaman , herşey savaş üzerine kurulu olacak madem , savaşalım :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Eminmiyiz bu konuda benim bildigim rakip oyunculardan ganimet alınıyordu ama

C8'de de alınmıyordu burada da alınmayacak ayarlarda benim gördüğüm kadarıyla. Amaç zaten multi hesap yağmalanmasını önlemek. Serbest ticaret ve barbar yağması da inaktif olunca sadece maden üretimine bakıyor herşey. Gerçi barbar fethi olmayan dünyada bonus köyleri neden aktif onu ben de çözemedim :confused:

angry zeynep

Hafif Atlı
C8'de de alınmıyordu burada da alınmayacak ayarlarda benim gördüğüm kadarıyla. Amaç zaten multi hesap yağmalanmasını önlemek. Serbest ticaret ve barbar yağması da inaktif olunca sadece maden üretimine bakıyor herşey. Gerçi barbar fethi olmayan dünyada bonus köyleri neden aktif onu ben de çözemedim :confused:
Kimse zevk alamaz ki öyle kabus gibi olur :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Kimse zevk alamaz ki öyle kabus gibi olur :D

Yani c8 giren ekipler olarak güzel bir dünya idi. O nedenle keyifli oldu. Bir de dediğim gibi oyun hızı 4x olduğundan o kadar sıkıntı olmadı. Ama burası nasıl olur hiç bilemiyorum, giren arkadaşlar anlatır artık =)

Luciferr

Dük

Çünkü bonus köyler barbar değil. Öyle olsaydı onmylove u çoktan klandan atardık

DeletedUser66489

Ziyaretçi
barbar köyü alımı kapalıysa adam köyünü alınacağını anladığı zaman baştan başla yapar ya da hesap sile alır :D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Bonus köyler aktif değilki burda yeniden başla yapılabilir aynen mantıklı hareket :D@mayis var mı bunu önleyen bişey