Muhabbet Köşesi

DeletedUser66489

Ziyaretçi
artık bu dünyaya aile klanları girmez diye umuyorum.

T0qi

Baltacı
ben 15 klanla gelicm aşireti topladım vurmaya giricz :D simdiden gelen ekiplere başarılar yagma olaydı iyiydide artık oyun online süresine bakıyor

DeletedUser2047

Ziyaretçi
500 kişilik klanlarla dünyayı kapayıp sevinecekler madem savaşmak istiyorsunuz 1-2 den fazla klanla gelmeyin herkez herkezle savaşsın 20 klan kurup 1 klana savaş ilan et sonra kazandım

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ben 300 kişinin arkadaş olup oynadığını göremedim daha genelde yarısı toplanmak için klana alınıyo :) ama isteyen istediğini gibi girer tabi bu dünyada klan dışı destek yok klanlarda kitlenecek 16.günden sonra sayı çokta önemli değil hatta sonradan bölünmeler bile görebiliriz belki :D

aliklo

Okçu
Classic 9 Saçma Bir Şekilde Kapanınca Bu Dünya Daha Sağlam Ekipler Gelecekti,30 Kişilik Klan Sınırlaması Çok Yetersiz 2 Klanı Organize Etmek De Zorlanırken Klan Yönetimleri Şimdi 10 Klan Organizasyonu ile Uğraşacak,Gelen Ekipler den Çok Klan Yönetimlerine Başarılar Diliyorum

DeletedUser67420

Ziyaretçi
Klanları ayarlamak zahmetli olacaktır. Yöneticilere kolaylıklar dilerim. Herhangi bir klanım yok. Tek başıma katılacağım. Bir klan bulamazsam artık dünyaya renk katmış oluruz ne diyelim :) Başarılar herkese.

Edit-997395

Yasaklı
Yağma işi sadece barbarlaramı kapalı yoksa oyuncu köyleri felan dahilmi ? Örnek veriyorum kesim yaptigimiz bir oyuncu köyünden kalan askerlerimiz içerideki ganimeti almadanmi dönecek ? @Mayis

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ganimet almadan döner yabancıda öyle oluyodu en azından aynıdır bence asistan da yok kilitler çok can yakacak bu dünyada :D