Muhabbet Köşesi

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Benim kafamda düşmanımdan bana teklif getirdiğinde bitti seni savunmam. Oyunu bıraktın 2 saat sonra yok döndüm dedin.2 gün sonra buralarda emaren bile okunmayacak.Sana real problemlerin varsa oyuna ara ver başka w de güzelce en üst seviyeden oynarız şu abi dediğin insanları kaybetme bir özür dile diye kaç kere yazdım?? Farkında değilsin kardeşim, sen kendini bitirdin.Ben bu w yi kapatsam ne olur kapatmasam ne olur?Benim amacım en başından dedim oyunun keyfine varmak. Ben ve ekibim bu oyunun zirvesindeyiz kardeşim.Çok şükür görmediğimiz bir şey kalmadı.Denemediğimiz şey yok...Yani öyle basit ihriaslara kapılıp onun bunun arkasından işde yapmayız öle boş şeylerede girmeyiz....Bu oyunda bilmediklerimiz de varsa kimse bilmiyordur....bunları kısa sürede sende anladın zaten.Daha bilmediğin niceleriyle sana gösterdiklerimiz kadarıyla bize methiyeler dizmedin mi hea???? Sana tüm bunlarla başka w de beraber oynama teklifi etmemin nedeni de tamamiyle senin yaşadıklarına benzer süreçlerden geçmemden kaynaklı ve seni anlamamdan kaynaklıydı.Bende çok dostumu harcadım sonundada pişman oldum.Ama sen kadar paranoyaklaşmadım. Sen ayrı bi kafasın sen başkasın cidden bunu anlarmısın anlamazmısın bir gün dank eder mi bilemiyorum.Ama çok pişman olursun. Aha şuan senle aynı safta duran bu smit denen vasıfta başka dünyada başlasan etsen soruyorum sana güvenir mi ? bir düşün kardeşim.Bugün işine geliyorsun en kral adamsın onun gözünde...

1. Oyunun keyfine varmak diye bir şey demedin dünya kapamak dedin bizim size dediklerimizi gelip burada bize deme.
2. As ekibimi malesef burada başlatamadım. Başlatsam sizin gibileri klana sokacak değilim. Ben yine sokmazdım dua edin Rahman abiye.
3. Adam Smith ile ortağız başka dünyadan bize ne belki o beni tanımaz belki ben onu tanımam bu seni ilgilendirmez. Ayrıca seni ben başka dünyalara çağırsam gelir misin veya çağırcam diye bir şey dediğimi de hatırlamadım bu dünya da olan burada kalır sen kimsin seni ekibe dahil edicem. İki discorda aldık bunlar yine diyorum Rahman abinin hataları..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
ben hep keyif dedim ve arrowla savaş dedim. Sizinle birleştikten sonrada w kapatmaktan bahsettim yusuf ama boşver senin dediğin olsun.Nasıl olsa 2 güne birdaha yazmıcan kimsede adını sanını hatırlamıcak...

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Sanırsın 5 yıllık PARANORMAL EKİBİNDEN :D :D :D Hemen kendine benimsemiş mutsuzmuş hadi oradan sildik diye göbek atıyordur :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Sanırsın 5 yıllık PARANORMAL EKİBİNDEN :D :D :D Hemen kendine benimsemiş mutsuzmuş hadi oradan sildik diye göbek atıyordur :)

valla ne yalan söyleyim şu olay 1 ay sonrada gelebilirdi başımıza.Zararın neresinden dönsek kar.Senin gibi bir manyakla erken vedalaşmaktan daha mutlu edecek şey ne şuan :D :D

DeletedUser67482

Ziyaretçi
1)
lZGP1k.jpg

2)
AzM8JX.jpg

3)
j6OrBJ.jpg

DeletedUser67482

Ziyaretçi
BEYLER SORAN OLURSA BU ÜYELERİ KENDİ BÜYÜTTÜ KAZIK YEDİ DERSİNİZ :) KAMİ ARKASINA 2 MİS KOPARDIK :)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
hah bak buda senin gibi kafayı yediğim dönemlerden :D

:D Komik seni :) Harcadığınız premiumun maddi hesabı yok dünya kapamaya girmiş 2 kişi olarak fazla konuşuyorsunuz dilinizi keserim.. Boş yapmayın. En son böyle bana laf attığın zaman kendini PARANORMAL de buldun :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Boşverrr herşey olacağına varırr olacağı varmış oldu deriz bizimkisi nasrettin hocanın göle maya çalması misali...bakarsın tutar.

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Boşverrr herşey olacağına varırr olacağı varmış oldu deriz bizimkisi nasrettin hocanın göle maya çalması misali...bakarsın tutar.

Nasrettin hocayı bilmem de oyun başında dediğim bir söz vardı hatırlar mısın bilmem ?

Ateşle oynаyаn yа evini yаkаr, yа kendini…