Muhabbet Köşesi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
ADAM lar kriz anından faydalanmaya çalışmaz.Malum şahsın birinciliğini tebrik ederiz.Bakalım o da bizi tebrik edebilcek mi...

DeletedUser58852

Ziyaretçi
insanı kışkırtıyorsun hakettigin kelimeler zoruna mı gidiyor

DeletedUser58852

Ziyaretçi
bnm seninle bide yusufla aynı wp grubunda ne işim var?? duydukların zoruna gidicekse kışkırtmıcaksın insanları kaldıki öyle ahım şahım sövmedim tek kelime hakaret ettim sen daha iyi taşırsın diye yazıyorsun bide.. şimdi şov yapmayı bırak.Yediğin haltları burda bana teek tek yazdırma

DeletedUser58852

Ziyaretçi
yazdırmaki 1. iken insanların gözü önündeyken sıfatın olsun.

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Ortak bu bizle savaşırken savaştığı klana geçen klan dağılınca klan kurup oraya geçip üyeleri çekip yetmedi bana savaş açan kişi değil mi :) İlk önce bakıcaksın bir kendine sen 1. olsan kaç yazar multileri aç aç topla birde ADAM SMİTH ile kendini bir tutuyorsun adam düşmandan alıyor ? Sen napıyorsun multileri topla büyüt EMRE YE sal :) hey yavrum hey :D operasyon var dediğimizde kami zarar görmesin diyende sendin değil mi :)

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Ortak bu bizle savaşırken savaştığı klana geçen klan dağılınca klan kurup oraya geçip üyeleri çekip yetmedi bana savaş açan kişi değil mi :) İlk önce bakıcaksın bir kendine sen 1. olsan kaç yazar multileri aç aç topla birde ADAM SMİTH ile kendini bir tutuyorsun adam düşmandan alıyor ? Sen napıyorsun multileri topla büyüt EMRE YE sal :) hey yavrum hey :D operasyon var dediğimizde kami zarar görmesin diyende sendin değil mi :)
şimdi hatada sende canım çekseydin fişini neden merhamet gösterdin acıma yetimee ..

DeletedUser67482

Ziyaretçi
şimdi hatada sende canım çekseydin fişini neden merhamet gösterdin acıma yetimee ..

Çok doğru sözmüş :D Tecrübe edindik işte.. Bunlar oyuncu falan değil :) Konuşturmayın yokluğumda multi açıp hesaplarını alsınlar anca sonra 1. ye laf yapsınlar ki sen 1. olsan bile önce bir naptın diye sorarlar adama..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
şu yusufu es geçiyorum onun paranoyak kafasını herkes bildiği içinde sana gelelim smith
sorsalar en kral adam sensin yok diplomasi yapmazmışta yok bilmem napmazmışta önüne geleni vururmuşta.Etrafındaki her klanın diplomasisine burununu soktugunun kanıtları resimleri var. yetmiyor sana karşı yapılanmaya, giderim vururum diyordun nolduu ?? anca buldugun çığırtkan adamla anlaşıp bölgeyi kaosa sürükleyip w kendine alan açıp kapatacaksın öylemi. Sen boş birisin.
Bunu oyunculuk anlamında söylemiyorum orasınıda görecez....
ama sana karşı olan yapılanmayı gördüğün an ki hal ve hareketlerinden sonra boş olduğunu kanıtladın.
Veled dediğin adam en kral delikanlı oldu.Yok bi o savaş açtı yok bilmem ne..Sen git onla biraz daha kafa patlat geçmişten hangi mesajları kimlere iletsenizde insanları birbirine düşürebilirsiniz diye??

Yusuf sana gelince sen cidden paranoyak kafayı yemiş bir çocuksun.Son dakikaya kadar arkanda duranda bendim en iyi sen biliyorsun.taaa ki arrowla iş yapacagım dediğin ana kadar...Kafayı yemişssin kardeşim.Hal ve hareketlerinden bıkan insanlar sana karşı gelince adamları darbeci ilan ettin.Herbirinin oyun oynamaktan başka gayesi yok.Edebinle çekip gidemedin. Kalktın sözde arrowu temizlemeye girdiğin w de bu adamlara döndü ibre ve arrowla iş yapıyorsun. Adam gibi çek git dedim sonra pişman olursun dedim dinlemedin.Defalarca..

Geçiyorum,En başından sky ikende tunga ikende hepdedim.Biz arrowla savasıcaz.Sen kalkıp bizde arrowla savasıcaz dedigin için biz paranormal olduk.O süreçte dahi senin arkandan iş yapsak yapardık ki yapmadık yanında durduk.Gerek siyah konusunda gerek iç ihtilafların konusunda.Ama sen kalkıp şurda beni harcıyorsun.Dediğim gibi ben beni harcayanı harcarım.Sen ben arrowla iş yapacagım dediğin anda bittin.

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Beni savunan adam benim düşmanlarımı temizlemek yerinde klanına alıyor :) Çok güzel savunuyorsun bu şekilde köy büyütmeye devam edin. :) Şaşırtıcı o ya ekipten 30 kişi dışında hepsi çöp, karaktersiz ve devamını yazmıcam :) Şunu söyleyim güvendiğiniz TC - CREW - ELİT boş klanlar onlara güvenerek buralarda boş boş konuşma seni kimse takmaz :) Takanlarda çöpün çöpüdür..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Benim kafamda düşmanımdan bana teklif getirdiğinde bitti seni savunmam. Oyunu bıraktın 2 saat sonra yok döndüm dedin.2 gün sonra buralarda emaren bile okunmayacak.Sana real problemlerin varsa oyuna ara ver başka w de güzelce en üst seviyeden oynarız şu abi dediğin insanları kaybetme bir özür dile diye kaç kere yazdım?? Farkında değilsin kardeşim, sen kendini bitirdin.Ben bu w yi kapatsam ne olur kapatmasam ne olur?Benim amacım en başından dedim oyunun keyfine varmak. Ben ve ekibim bu oyunun zirvesindeyiz kardeşim.Çok şükür görmediğimiz bir şey kalmadı.Denemediğimiz şey yok...Yani öyle basit ihriaslara kapılıp onun bunun arkasından işde yapmayız öle boş şeylerede girmeyiz....Bu oyunda bilmediklerimiz de varsa kimse bilmiyordur....bunları kısa sürede sende anladın zaten.Daha bilmediğin niceleriyle sana gösterdiklerimiz kadarıyla bize methiyeler dizmedin mi hea???? Sana tüm bunlarla başka w de beraber oynama teklifi etmemin nedeni de tamamiyle senin yaşadıklarına benzer süreçlerden geçmemden kaynaklı ve seni anlamamdan kaynaklıydı.Bende çok dostumu harcadım sonundada pişman oldum.Ama sen kadar paranoyaklaşmadım. Sen ayrı bi kafasın sen başkasın cidden bunu anlarmısın anlamazmısın bir gün dank eder mi bilemiyorum.Ama çok pişman olursun. Aha şuan senle aynı safta duran bu smit denen vasıfta başka dünyada başlasan etsen soruyorum sana güvenir mi ? bir düşün kardeşim.Bugün işine geliyorsun en kral adamsın onun gözünde...