Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57155
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Diplomatlık çoğ hoştır :) Selam söyle bakiyim hatırlıyacakmı beni :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Eyvllah crash haklısın cidden öyledir. Bizim tüm diplomatlarımız kalitelidir dostum, sen beğenmeyebilirsin tabi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sivri dilli çok diyelim dostum. Yoksa benim kimseyle sorunum yok. :) Kalitesiz falan da demedim hepsi 35-40 yaşında adam o konuda kimseye bir saygısızlığım olmamıştır olmazda. Dediğim gibi sadece biraz ters ve sertler. Attığım ufacık bir mesajı bile tersleyerek cevapladı suatkarasu. Ama tabi ki de ne onun karakterine, nede kişiliğine haksızlık etmem. Sadece diplomatlık için biraz daha sakin, usturuplu konuşmak gerek. :) Yoksa hiçbirinin kalitesinden şğohem yok :)
Yavuz abiyle de konuştuk, hatırladı beni sağolsun. :) Oda biliyor kötü bir niyetimin olmadığını.

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Eyvllah evet haklısın suat abi terstir biraz :) ama kişisel algılama biz yıllardır samimiyiz bana da tersdir :D Orda 4 tane diplomat vardı ve sen gidip en tatlısına mesaj atmıssın yapabileceğim hiç bisey yok :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende anlamadım ki nasıl bir şansım var :)
Bahtsızlığıma verin hocam. :)
Tüm tugra beni yanlış anladı sonrasında zaten :)
Suat abiye bir ara atsam mı arayı düzeltmek için kırgınlık olmasın diye mesaj dedim ama sonradan yok dedim aman :D

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Sınır olup iyice savasmaya baslıyalım da o zaman mutlaka muhabbet olucaktır aramızda, böylece yanlıs anlaşılma da kalkıcaktır ortadan :) sen elini çabuk tutta gelin sınıra başlıyalım artık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Geldik ya zaten :)
Nova kısmını yiyip bitiriyoruz :) Yakında oradayız :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Bekliyoruz heyecanla dostum :) Bu arada kanatsız ile de çok güzel savasmışsınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen zevkli de oldu :)
Sonrasındaki konuşmasını da çok beğendim. Biraz mesajlaştık. :) "harbiden ustaymışsın" diye de bir cümlesi vardı sağolsun. :)
Bu seferlik o galip geldi diyelim. Orduları yeni topluyordum fullenmeden girince aldım ağzımın payını :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
O arkadaş Ceren'in timinde bilgin olsun :D Öyle forumda kıza bulasırsanız oda öyle planlar yapar :D Seninle sınır olalım aynısından bende istiyorum dostum :D güzel olur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostum fark etmez kim olduğu :D Ceren düşman gözüyle bakmıyordur ya herhalde hala :D
Kanatsız iyi bir arkadaş ya düşmanında öylesi lazım. Hakkımı teslim etti en azından :)
Sende öyle çıkarsın umarım :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Süprizz :D bi başlıyalım da haklıya hakkını teslim ederiz :)