Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57155
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Dük
Her zaman tipiktir; yaş kaç, benı tanıyan tanır vs vs gibi türevler. Joker veya atari ve omg veya akka hatta ekliyim pusula bile zamanında toplama klandı. Haksızsam söyleyin ? 2 düşman klanın birleşmesinden bu gune gelmiş hatta son zamanlarda bazı crom oyuncuları ne bazısı neredeyse butun crom oyuncuları veya baska baska klanda oynayan insanları bunyelerine takıp da girmiyor mu ? Ha yönetimleri her zaman stabil mi ? Evet. Jokerde ise ugur ve ben zamanında yoktuk ama yine joker yönetiminde bulunan arkadaslarımız ve ugurun kendi öz kardeşi yönetiyordu klanı. Atari ile jokerin kardeşiliği de buradan geliyordu zaten.

Neyse sizin toplama klan anlayısınız nasıl birşey bilmiyorum ama su an en cok hakımıyet ve bu gune kadar da en sağlam gelen tek klan jokerdir. Tebrik etmek yerine lekelemek bahsettiğiniz kendinize pek yakısı kalmıyor.

Her zaman tipiktir; yaş kaç, benı tanıyan tanır vs vs gibi türevler. Joker veya atari ve omg veya akka hatta ekliyim pusula bile zamanında toplama klandı. Haksızsam söyleyin ? 2 düşman klanın birleşmesinden bu gune gelmiş hatta son zamanlarda bazı crom oyuncuları ne bazısı neredeyse butun crom oyuncuları veya baska baska klanda oynayan insanları bunyelerine takıp da girmiyor mu ? Ha yönetimleri her zaman stabil mi ? Evet. Jokerde ise ugur ve ben zamanında yoktuk ama yine joker yönetiminde bulunan arkadaslarımız ve ugurun kendi öz kardeşi yönetiyordu klanı. Atari ile jokerin kardeşiliği de buradan geliyordu zaten.

Neyse sizin toplama klan anlayısınız nasıl birşey bilmiyorum ama su an en cok hakımıyet ve bu gune kadar da en sağlam gelen tek klan jokerdir. Tebrik etmek yerine lekelemek bahsettiğiniz kendinize pek yakısı kalmıyor.

atarinin yıkılmasına bi sen bir de honey badger için üzüldüm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrik edilecek yaklaşımda gelseniz ederiz Oğuz kardeş.
Ayrıca sen neden joker yalakalığı demicem de avukatlığı yapıyorsun?
Seni klandan atıp tekmeyi basan yönetimi kendilerine katıp devam ediyorlar. Nasıl dostluktur bu?
Neyse anlamadım neden sürekli tahrik etmeye yazıyorsun?
Madem geldin, hoşgeldin, muhabbet edelim dime.

DeletedUser57327

Ziyaretçi
Oğuz sen gittikten sonra atari bükemediği tüm elleri öptü nerdeyse

Luciferr

Dük
w27 de jokerde ikinci adamdim. Su an asil joker yonetim kadrosunda hala daha 2. Adamim jokerin avukatligi herseyi ugurdan sonra benden sorulur.

Gokhan cok guzel soylemis gelme amacimizi. Tekmeyi basan yonetimimle pek bi sorunum yok. Sonucta hepsi benimle zamaninda oynamis bi zamanlar guvendigim insanlar. Atari ben gitmeden once neyse benim gozumde hala oyle. Atari klanin 3 kurucusu yeniden oyuna baslamis bulunmaktadir.

Neyse uzatmayalim olur mu ? Kapatan kapatir dunyayi ama siz gitmeden ben gitmem

DeletedUser

Ziyaretçi
Başladınız da biz gideriz yakında da savaşamadan :)
Uğurla olan dostluğum daha eskiye dayanır Oğuz, yetmez 27 :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Yavuz abime laf etmeyin :) Bı oyunda duruşunu bozmayan nadir insanlardan bir tanesidir. Dört dörtlük diye sınıflandırdığımız adamlardan birisidir yani

Eyvallah kardeşim. Yavuz abinin değerini bilen birileri olması cok güzel