Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Abilerim valla modlardan şikayetciyim 8 köylü bi özel raund vardı modlardan 1 i bonus koyu gelistirdi ve onu aldim sonra modlar tarafindan mislendim koy geri gitti ve bir baska oyuncu aldi koyu ona ayni sekilde muamele yapilmadi ve dun bir kesim cata raundunda 1.oldum ama 30 pp gelmedi ve anlamadihim 1 sekilde dunden onceki gun 30 pp hediye edildi ama gondereni yok.

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Yanu 30 pp de gözüm yok ama hakaden kisinin hakkinin verilmesi taraftariyimdir.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Abilerim valla modlardan şikayetciyim 8 köylü bi özel raund vardı modlardan 1 i bonus koyu gelistirdi ve onu aldim sonra modlar tarafindan mislendim koy geri gitti ve bir baska oyuncu aldi koyu ona ayni sekilde muamele yapilmadi ve dun bir kesim cata raundunda 1.oldum ama 30 pp gelmedi ve anlamadihim 1 sekilde dunden onceki gun 30 pp hediye edildi ama gondereni yok.

Ya valla keşke önce araştırsanız da sonra şikayetçi olsanız.
1- Roundlar herkese açıktır. Modlar dahil herkes oyun oynayabilir. Çünkü bu dünyalarda yetkileri yoktur. Dolayısı ile ister sizi misler, ister Mehmete köyünü verir. Oyuna sizin gibi başlar, nasıl isterse öyle bitirir.
2- Round ödülleri 15 gün sonunda hesaba yüklenir.

DeletedUser614

Ziyaretçi

O raundda zaten söylemişlerdi Modlar da size saldırı yapabilir dikkatli olun diye. Boş zamanında size saldırmıştır. Başka bir arkadaş köyü aldığında meşgul olduğu için saldırmamıştır ya da büyük köylerine saldırı geliyordur ilgilenememiştir.
Premiumu da hemen göndermiyorlar diye biliyorum. 15-20 gün gibi bir süre söylemişlerdi ama şuan da hatırlamıyorum süreyi.

DeletedUser59940

Ziyaretçi
K.bakmayın yahu bilgim yoktu valla eğlendik eğlenmesinede işte mağlum tek benden köy gitmisti onun icin demistim ilk ve tek saldiri banaydi lütfen tekrardan k.bakmayin

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Fakat asıl eğlence özel köyü olan modların herkese saldırmasıdır ki. O zaman çetin savaş çıksın herkez kendi strajisini belirlesin

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bence de öyle olmalıydı. Özellikle birinci lider giderken ona saldırıp diğerleri ile arasını açmasını engelleyip uzun ömürlü bir round olması sağlanabilirdi.

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Son olarakta yeni speed raunlar bugün kaç gibi açılır 12 saatten beri speed raund açılmadıda en son 12 saat önceydi

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Yazılması uzun sürecek anlaşılan birde bir şey daha sorucaktım şu speedlerde 20 kat veya 10 kat gibi. Puan farkı olunca. Saldramama olması mümkün müdür acaba çünkü gelisen oyuncular oyumdan tad alamiyorlar 200 k lik adamin 4 k lik koyu almasindan dolayi ve 200 klik adam kucukleri toplar hemde bursuru kisi oyundan zevk alamaz 200 k lk adam kendine gore gelismis oyunculara saldirmiyorlar

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D Şimdi gördüm benden önce Mr.Storm cevap vermiş zaten :D

Arada oluyor galiba öyle özellikler. Her roundda farklı özellikler oluyor =)

Lloyd

Casus
sana 30pp yi ben gönderdim 1 haftalık uzun roundda forumda prem bitiyor bi sonrakilerde oynayamayacağım gibi bişey yazmıştın ona istinaden gönderdim. mr.storm diğer tüm sorularını gayet açık cevaplamış zaten :)

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Yok yok gökhan abi senin attigin preden haricinde sadece 30 pp aktarildi yazdi

DeletedUser36760

Ziyaretçi
OAoja3.png

Ya şu adam neden her round (kazansın ya da kaybetsin) profiline mutlaka 'nooblar :( ben çıkıyorum :( 'yazıyor? Ve her seferinde bunu yazmasına rağmen neden Türk serverlerinde oynamaya devam ediyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kazanılan round un premiumu bildigim kadarıyla 1 ay sonra aktarılıyor