Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Tanımsız

Okçu
Sayın moderatörlerim 5 saatlik roundta barbar alımı olması azcık saçma savaş oyunu köy toplama oyununa dönüyo biz maxiyi alana dek 50 köy oldular o adamada kaç tanekami atalım 30 köyüm varken hepsini kami yapsam kaç köyde mis basayim hadi 5 olsun
adam aldigi köyün 40'ını savunma yaptıktan sonra 4 kişi olsak ne fayda.

DeletedUser

Ziyaretçi
WYormY.png

nryGZ0.png

G G

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok be konuşarak köyleri alıyorum zaten ben :p Yalnız sağlam strateji yaptım oyun başında. Biraz hatalı devam edip süre kaybettim ama bölgeyi tek başıma temizledim :::::cool::::

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben senin köyü alacaktım tek misle ilk köy alan olacaktım hatta. Sonra senin köyü yağmalayıp 4 mis basıp ileride tehdit oluşturabileceğini düşündüğüm iki kişiye saldırıp onları topladım =) Çok zaman kaybettim o arada Erdem uçtu gitti :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ayrıca son oynadığım raundla ilgili olayları kendi gözümden anlatayım.
Normalde Kafadar38'in köyünü alacakken Sağ altta tarafta Tutenstein ve Dotaylama'nın yan yana aynı klanda olduğunu görünce onları gözüme kestirdim ve kafadar38'i yağma köyü gibi kullanıp 4 mis basıp önce tutenstein'in köyünü aldım. Köy mesafesi fazla uzak olduğu için elimde tutamadım uzun süre dotaylama ile karşılıklı köy alıp verdik. En son yaptığım hataya sinirlenip yakındaki köylerini toplaya toplaya gitme kararı aldım. İkisi bittikten Kafadar38'in köyünü aldım. O arada Rest nickli arkadaş ise milleti rahatsız ediyordu, muhabbet ediyorduk :D
Haritaya baktım kıtada bir tek Hacidula Op'umuz vardı mesaj atıp oynamayacaksa yıkıp köyünü alayım dedim. Baktım gelip benim köyümü aldı :D Açıkçası kızabilirdim fakat hoşuma gitti. Çünkü yetkileri var diye *** gibi davranmadı oyuna renk kattı =) Köyü kaybetmek ise yine benim hatamdı =)
Bir de Caduceus sağolsun ne zaman destek istesem destek attı =) Pek rahatsız eden olmadı ama olsun =)

DeletedUser55510

Ziyaretçi
:)))) bi gece roundu olsa ne güzel olur boş geçiyor ramazan boyunca. Halbuki ramazan da olması lazım özellikle...

DeletedUser55510

Ziyaretçi
Eğer ilk olarak tavuk yumurtadan çıktıysa yumurta nereden gelmiş olabilir ki.. Çıkan tavugun öncelikle yumurtadan cıkması lazım değil mi ? Peki yumurtayı tavuk yapıyorsa ilk yumurta nasıl ortaya çıktı ? Hangisi daha önce vardı ki :S Döngüsel bir sebep sonuç ilişkisi tt1

DeletedUser614

Ziyaretçi
Nerede kaldın ben başladım bile. Millet kesecek hep beni =(

Az önce klanlar dosyamı karıştırırken ne buldum bak :D

6njo0v.jpg