Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
len sizin her klan dediginiz adamlar her dunyayi tek tek gezip bi dunyada 6 aydan fazla duramamis klanlar ve adamlar:)

puhahhaaaa

sizingibi oyunculardan boyle sozler cikiyor ya hic gulecegim yoktu.

W28 acildi hadi gule gule:)

birinizde pasayi yiktik koy aldik vs diyin

varmi ole bi tarih

:))))))))

nidda yorumundan itibaren 22 gün geçti... Savaş siralamasi gösteriyor durumlari... şekil yapip birinizde paşadan köy aldik deyin diyordun ya kat kat fazlasini aldik... 5 gün içinde geccenin merkezinde çay içiyor olacaktin... şimdi geccenin sinirinda çay içsem dua edecegim durumuna geldin... forum artistligi sökmüyor nidda... :):):)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
27. dünya da oynayıp ''Ödülü ben hak ediyorum çünkü ....'' şeklinde boşluğu doldurarak tek cümle yazmanızı rica ediyorum. 3 kişiye ufakta olsa bir ödül vereceğim. Dileyenler yazabilir. tt2

DeletedUser56296

Ziyaretçi
Ödülü ben hakediyorum çünkü soyluyum, piyano bile çalıyorum ben

Luciferr

Dük
su haritalari duzenleyen kisi yerine bi baskasi alinamaz mi ki ? Cok zor bi is mi bu haritalari her gun duzenlemek ? Pek konuya hakim degilim ama yeni bi mod veya kisi duzenleyene kadar alternatif hic olamaz mi ?

DeletedUser36394

Ziyaretçi
su haritalari duzenleyen kisi yerine bi baskasi alinamaz mi ki ? Cok zor bi is mi bu haritalari her gun duzenlemek ? Pek konuya hakim degilim ama yeni bi mod veya kisi duzenleyene kadar alternatif hic olamaz mi ?

Maalesef kolay bir şey değil. (c++ ile oluşturulmuş tüm kodların yeniden düzenlenmesi gerekiyor) Alternatif oluşturmaya çalışacağım lakin bu konuyla en yakın 2 hafta sonra ilgilenebilirim. Dolayısıyla bununla eşdeğer otomatik güncellenen bir alternatif oluşturulması yaklaşık 3 hafta sürecektir.

O zamana kadar ya da bundan sonrası için kullanabileceğiniz 2 alternatif ekledim alt kısımda. İhtiyacınız olduğunda kendiniz düzenleyerek kullanabilirsiniz. (27. dünya bölümü olduğu için bu dünya üzerinden örneklendirdim. Dilerseniz diğer dünyalarda da aynı şekilde kullanabilirsiniz.)

http://tr27.tribalwarsmap.com/tr/

http://tr.twstats.com/tr27/index.php?page=map