Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33843

Ziyaretçi
bu dünya gölge ile kapanacak. darklovesick'e sözüm var :D hesap silersek ali'ye ayıp olur

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Kaptan gemiyi en son terk eder o yüzden Mehmet kapatmadan gitmez dünyayı ama Sametten herşey beklenir tabi :D:SA

DeletedUser45265

Ziyaretçi
gemiyi terketmenin tek yolu bu saatten sonra korsanların köpekbalıklarına ziyafet için güverteden attığı idam şeklinde olur beyler.o yüzden dikkat edin :D

DeletedUser53888

Ziyaretçi
mehmet 1 kere daha sarı yakarsa toplıycaz zaten hesabını.sılmesıne gerek yok yani :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Tabi artık ilk listeyr girdin ya genrl forumada gir her boşlukta bana da giydir :))
Bak ömercem kardeşim ne güzel konuşmuş :) size inat kapatmadan gitmicem :)) ve tabi Samette gitmeyecek :)

Benden duymuş olmada samet sağda solda artık sıkıldım bırakıcam diyomuş haberin olsun ^^

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Sametten herşey beklenir tabi :D:S

ve tabi Samette gitmeyecek :)

Benden duymuş olmada samet sağda solda artık sıkıldım bırakıcam diyomuş haberin olsun ^^

d5PQE4.png

klanlar.org açıldığından beri toplam 3 defa bakıcılık verdim. 2 tanesi 27.dünya'ya ait :) ite kaka götürüyorum hesabı ama 2 hafta sonra finallerim var, o gün son bakıcılığımı verip tekrar gelicem. sonrasında artık dünyayı kapatırız gibi geliyo, başladık madem sonunu getirelim :D