Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56283

Ziyaretçi
Len sizin her klan dediginiz adamlar her dunyayi tek tek gezip bi dunyada 6 aydan fazla duramamis klanlar ve adamlar:)

Puhahhaaaa

Sizingibi oyunculardan boyle sozler cikiyor ya hic gulecegim yoktu.

W28 acildi hadi gule gule:)

Birinizde pasayi yiktik koy aldik vs diyin

Varmi ole bi tarih

:))))))))

haklısın çok dünyada oynadım ama atladığın konu hiçbirinde paşa adında saygı değer bir klan görmedim..burda gördüm..keşke görmeseydim..her türlü sahtekarlık ve seviyesizlik mevcut..diğer dünyalarda karşılaşmadığımıza çok sevindim..

sizi daha önce yıkmadığımız doğrudur öyle bi tarih yok :D ama BİZ TARİHİ YAZARIZ SİZDE FİGÜRAN OLURSUNUZ.. ilerleyen zamanlarda bütün klanlar sizin sadece tarihte kaybolup gidişinizi izleyecek.

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Bu paşa o paşaysa eğer w25dede müttük bi klanı savaşta yendik klan dağıldı ordan çıkan üyeler paşaya katıldı at dedik atmadı bize savaş açtı karaktersizler :)

DeletedUser55288

Ziyaretçi
niddaayiz hala duruyor klandan attığın adamların mesajları :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen iade ediyorum. :)

tüm bu yazılanlardan birtek sonuç çıkar; paşa klanlarının ne kadar yıktığı klan varsa ne kadar yok ettiği oyuncu varsa hepsi toplanmıs burada kalemsörlük yapıyor.

buradaki aktifliğinizi oyundanda göstermeniz dileğiyle.

DeletedUser48404

Ziyaretçi
kaç klan yıktınız en son paşa ile yakınlığımızda bize savaş açmıştı sonra pk bunları toplamıştı dağılmıştınız bizde pk ile savaşırken pk dağılmıştı:)

DeletedUser56283

Ziyaretçi
Adam hala yuzsuzluk yapiyor. Sen GECCE yi guldurmekten baska ne yaptinda bu artisligin devam ediyo :)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
kaç klan yıktınız en son paşa ile yakınlığımızda bize savaş açmıştı sonra pk bunları toplamıştı dağılmıştınız bizde pk ile savaşırken pk dağılmıştı:)

++++

:D aynen öyle bende hatırlıyorum. Farklı nick ile oynamıştım

Luciferr

Baltacı

bu nasıl oluyor, birisi bana acıklayabilir mi ? Normalde misyonerin ölmesi için atılan ordunun en az yarısının gitmesi gerekmiyor muydu yoksa ben mi yanlıs biliyorum :S

Tafarel Batu...

Kılıç Ustası
yav yardım sorular bölümüne yaz burada ağız tadıyla tartışıyoruz (banned)

ve ben öyle birşey hatırlamıyorum :)