Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Terbiyesizligin alemi yok.
Pasa ekibi hicbir zaman rest ekibine katilmak istememistir.

Pasa klani olarak diplomasi teklif ettik. Rest ekibide birlesme teklifi etti hatta o kadar cok israrci olduki. Ben buradan bu ozel mesajlari yayinlar ve yalanini kanitlarim.
Terbiyesizlige gerek yok. Rest birlesme teklifi etti bizde kabul etmedik bunun uzerinede diplomasi fes edildi..

Ayiptir..

Simdi bana yayinlatacaksiniz. Hem rezil olacaksin

Hemde beni ozel mesajlari forumda yayinladigim icin banlatacaksiniz.

Siz susun oyun konussun cunku siz konusunca altindan yalan cikiyor.

Bir daha pasa klaninin adini yalan dolan muhabbetler ile bir yerlerde anar iseniz cevabimiz oyundan olacaktir.

Pasa klanlari bu mesaj size yeter ve bir dahada bu forumda yazacaginiz hicbir mesaja cevap verilmiyecektir.

Sayet bu yalan muhabbeti eden rest ailesinin yonetim kadrosundan biri degil ve basina buyruk sorumsuz bir adamin zirvalamalari ise,

Bu kisiyi ciddiye alip cevap verdigim icin oncelikle klanlar forum ahalisinden sonrada pasa ve rest ailesinden ozur dilerim

Saygilarimla

Pasa ailesi baskani niddaayiz.

Sen hala konuşuyormusun bide hiçbir oyunda sende ki kadar karakter yok :DW:AD:Ddd

DeletedUser

Ziyaretçi
Sahtekar paşaci yine isbasinda... K44 kitasindaki herkes senin nasil bir satici biri oldugunu biliyor niddaayiz... Pasa klani satici, sende sahtekarsin...

DeletedUser

Ziyaretçi
K44 ü karistiran adamlar belli... Sancaktaki kurnaz joe ve bicfakir... Pasadaki niddaayiz... Kurnaz ve bicfakir kaçti... Sirada niddaayiz kaldi... Butun klanlari içten parcalamak icin baska hangi yolu deneyecek bekliyoruz... Bizlere karsi k44 u komple dusman ettiniz ama birsey yapamadiniz... GECCE klani olarak dik durusumuz her zaman surecektir...

DeletedUser55647

Ziyaretçi
K44 ü karistiran adamlar belli... Sancaktaki kurnaz joe ve bicfakir... Pasadaki niddaayiz... Kurnaz ve bicfakir kaçti... Sirada niddaayiz kaldi... Butun klanlari içten parcalamak icin baska hangi yolu deneyecek bekliyoruz... Bizlere karsi k44 u komple dusman ettiniz ama birsey yapamadiniz... GECCE klani olarak dik durusumuz her zaman surecektir...

benide dolandırdı onlar bence asalım bunları oyunu bırakıcaz dediler beni bıraktırdılar onlar bırakmadılar.....

DeletedUser46859

Ziyaretçi
Erkek olun mahalledeki dedikoducu karilar gibisiniz. Varsa teke pasaya dalasmak isteyen buyursun terbiyesizlik yapmayin. Esas dansoz arkadan is ceviren sizlersiniz yureginiz yetiyorsa buyurun gelin sacma sapan yalanlarla degil

DeletedUser46859

Ziyaretçi
Klozet boyle nike mi olur. Biz senle ne konustuk rest pasa icin az delikanliysan anlat bakalim. Ama niken gibisin sifonu cek gitsin:)))

Sizin mangal gibi yureginize varya anca arkadan konusursunuz

DeletedUser

Ziyaretçi
Erkek olun mahalledeki dedikoducu karilar gibisiniz. Varsa teke pasaya dalasmak isteyen buyursun terbiyesizlik yapmayin. Esas dansoz arkadan is ceviren sizlersiniz yureginiz yetiyorsa buyurun gelin sacma sapan yalanlarla degil

Arkadan ne zaman iş çevirdik anlatta bilelim... Biz restle savaşacagiz deyipte ardindan sancakla birlesip arkadan iş ceviren sizlersiniz...

Delikanli olupta sözünüzde dursaydiniz... O dedigin dedikoducu karılar lafı sizin için geçerli...

DeletedUser

Ziyaretçi
:))

Ne kadar coluk cocuk var hepsi dolusmus hepsinin isi yalan dolan.
Yiktigimiz yok ettigimiz kuyruk acisi olan ne kadar klan varsa hepsi burada atip durmus :))))))

Komedisiniz oyundan konusamayan buradan konuyor.

Ulen birinizde oyundan gelin:))))

Hani nerde k44 kapatacak diye soylediginiz klanlar ?

Bilmeyenler icin bir aciklama daha yapalimda sesiniz kesilsin korkularinizla yuzlesin.

Sancak klani komple yonetimi oyunda ve pasa klanlari yonetimi olarak oynuyor sancak ekibi yonetim kadrosu kendi rizasi ile pasa ailesine katilmak istedi ve bizde pasa klanini bundan kurduk.

Yalan dolan dabara dubara hersey var sizde.

K44 pasa klanlarindan oyle bir korkuyor ki.
K44 de gecce diye bi klan var ben bunlar kadar korkok ben bunlar kadar daha oynamayi bilmeyen ben bunlar kadar dalavere ceviren bir baska klan gormedim. Her klanla konusup acayip acayip seyler yapiyorlar.

Gecce klani pasa klanlarinin klasmani olmadigi icin kendilerini hicbir zaman rakipte gormedik dusmanda gormedik galeyede almadik. Ancak bu cocuklar korkularindan ne yapacaklarini sasiriyorlar..

Ne o gecce klani yoksa suan op mu yiyorsunuz bu korku nedir?

Sizlerin k44 kapatir hatta dunyayi kapatmaya yurur dedigiginiz klanlari 7 gunde savasarak yok etmemizden mi kortunuz..

Sizin durumunuz elin mali ile dugun gecesine girene benziyor.

Dik durunda savasin oyun konussun. Etraftaki buyuk oldugunu dusundugunuz klanlar ile dallas cevirerek bu is olmaz.

Savasin ve kazanin. Tabi o yurek varsa.

Sizdeki yurek anca etraftaki klanlarla gorusup algi olusturmaya yeter..

Le klozet nicine hayran oldum.

Du bi tuvalete geceyim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ÇOCUKCA LAFLAR KONUŞUYORSUN, ÇOLUK ÇOCUK DİYEREK MİLLETE LAF SOKMAYA ÇALIŞIYORSUN...

YIKTIGINIZ KLAN DERKEN HANGİ KLANI YIKTINIZ... SAHTEKARLIKLA YIKTIGINIZ SANCAK KLAN BİRLEŞMESİNİMİ YIKTINIZ...

K44 TE SİZDEN KİMSE KORKMUYOR... GECCE KLANI OLARAK KARŞINIZDA DURUYORUZ... KORKTUGUMUZU DÜŞÜNÜYORSAN BİR İCRATINI GÖREBİLSEYDİK SAHTEKAR SENİ... HER KLANLA KONUŞUPTA DALAVERE YAPIYORMUŞUZ... DALAVERENİN SİZ OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR...

BİZİM HİÇBİRYERDE K44 Ü ŞU KLAN KAPATIR DİYE BİR LAFIMIZ OLMADI... VE SİLDİK DEDİGİNİZ MAYHEM KLANINA KAÇ KLAN ÇÖKÜYORDU ONU DA AKLINA SOK... BİTİRDİK DİYE HAVALANMAYIN...

DEMİŞSİN YA GECCE KLANLARI BİZİM KLASMANIMIZ DEGİL RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUZ DİYE... DÜŞMAN OLARAK GALEYE ALMIYORUZ DEMİŞSİN YA... BAK ALTTAKİ YAZI SENİN YAZIN...

thumbupthumbupthumbup

26.04.2015 TARİHLİ KLAN FORUMU:

niddaayiz adlı oyuncu şunu yazdı:

Profil savaslarinin alemi yok. Adam olun bizi profil savaslariniza alet etmeyin!

Konunun bizle ilgili olan kismini anlamis degilim.

Mahyen midir mayhem midir ne poktur.

Bu adamlari bir onceki dunyalarinda darma duman ettik paramparca ettik.

W27 gecme karari aldigimizda klan kurulmayacak dedik ve bu mahyen e sadece gecmislerinden oturu acidigim icin sunlarda oynayim dedim. Klanlarini klanim bildim.

Bu esnada bizden bazi kisiler inatla klan kurdu klan adi ise asap klaniydi.

Bende mahyeni kendi klanim bildigim icin bu asap klanini mahyene kattim. Cunku mahyen tirt bir ekipti ve bu asap ekibide bu mahyeni adam ederdi.

Birlestirmemin ustunden 1 hafta bile gecmeden.

Mahyenin sozde oyunun profu olan ama aslinda oyunun o sunu dahi bilmeyen 3 4 veled ve klanlarinin guya ihtiyar heyeti olan ahmaklar.( o kadar ustalardi ki hicbirinin birtek koyu kalmadi )

Asap klani oyuncularini hor gordu kucuk gordu.

Bende devreye girdim.

Hop bakalim orda durun. Ben sizin bu oyunu bilmedigini iddia ettiginiz hor gordugunuz ekip le bu bolgeyide ottururum bu dunyayida ottururum dedim.. ya tavirlariniza dikkat edin yada ben bu ekibi cekerim dedim.

Bitti diyorsaniz bitsin dedim ve karari onlara biraktim.

Yazimin ustunden 24 saatten fazla bir sure gecti.

Baktim gik yok.. ve bende;

Neyse konu anlasildi. Dostumuzsunuz diplomasiye s.a ekleyecegim dedim ve ekibi cektim.

Akabinde pasa klani kuruldu ve tek klan olarak ilerledik. Pasa klaninin hizli gelisimini goren bu mahyen ahmaklari.

Gizli planlar yaparak pasa klanini arkadan vurma eylemlerine girdiler lakin,

Birseyi unuttular karsilarindaki adam bu oyunun tr servere dahi acilmadan almanya serverinda oyuna baslamis biri.

Mevcut klanlarinin yoneticisi benim hergun konustugum hatta beraber yemisligim icmisligim olan biri idi.

Bu kardesim bana gizli plani tam 1 gun oncesinden anlatti. Abi hedef sensin dedi sana op yapacaklar dedi.

O gece mahyen dekiler diplomasiyi sifirladi ve 10 kusur kardesime casus saldiri cikti. 1 tanede koy alindi.

Banada fakeler yola cikti.

Tabi niddaayiz salakti ya onlemini almayacak.

Koylerimi kardeslerim destekledi. Ve op gecelerinde tarafimdan opa maruz kaldilar.

Savas basladi.

Detaylarin onemi yok

Ukala kendini begenmis mahyen, pasa klanlari tarafindan bir kez daha dumduz edildi...

Mahyen dagilinca ben gene bir klan kurulmamasi taraftari oldugum icin.

Bizimkilere beyler size iki secenek sunuyorum dedim.

1 inci secenek mevcut klanla yururuz
2 inci secenek ise dunyayi kapatmaya yururuz.

Seciminizi yapin her iki secenektede.

Ben pasa klaninda yokum dedim.

Ve kardeslerimde , sen ne diyorsan o biz senin yanindayiz dedi.

Bende onlara dedim ki;

Ekip olarak buyumeliyiz. Madem klana ekip katamiyoruz katsakta hep bir sekilde kahpelige maruz kaliyoruz..

Ozaman biz bir ekibe katilalim ve o ekibin ekibi olalim dedim.

Dedim demesine ama o an bolgeninde kitaninda en guclu ekibi gene biziz.

Iki secim var dedim.

Birisi sancak digeri gecce ekibidir.

Her iki ekibinde kuruculari eski oyuncumdur.

Bu secimi tartisin istisare edin ve sectiginiz klana katilalim ekipleri tek catida toplayalim dedik.

Istisareler ve bolge dengelerini korumak dogrultusunda mevcut ekibimiz icin en dogru ekibin sancak ekibi oldugunda fikir kildik.

bicfakir e ulasildi ve bi anda o bile sok oldu.

nasil olabilirdide w nin tek basina ayakta duran siralamada olan kalitesini ve tecrubesini w27 eze eze ispat etmis bir ekibi , rest klanlarinin israrla birlesme talebi geri cevirmis ve kabul etmemis bir ekibi(rest ekibi bildiginiz kadar kaliteli bir ekip degildir) bir anda boyle bir karar aldi :))

Cunku biz ileri goruslu bir adamlariz. Karsindaki adami pasa yapamiyorsan ve ekibi buyutme niyetin varsa, pasa yapma hedefinden vazgecip, onun ekibine dahil olmalisin. Cunku hedef pasa yapmak degil ekibi buyutmektir.

Tabi o anda gecce ilede s.a yiz sancak ilede s.a. ( her iki ekiplede dostuz s.a eklenmesinin nedeni farklidir cunku kendi kitandan s.a yaparsin diger kitalardanda muttefiklik yaparsin bu oyunun kurali budur. )

Sancaga gelince; otomatik olarak gecce ekibi ilede dusman olundu. Gecce ekibi kim ki biz onlar icin boyle bir plan yapacakmisiz? Bunlar kendilerini cok buyuk goruyor..

Yani ortada bir kahpelik ve arkadan vurma yok.

Bu oyunun seyrinin bir geregidir.

Ki sancak ekibi bunu kabul etmese idi, aynisini gecceye teklif edecektik ve onlarda kabul edecekti. Bunuda bicfakir biliyor iletisime gecilirken bunuda ilettik.

Biz sizle olmak ve sizden olmak istedik ve bunu istememizin tek sebebi vardir.

Hep beraber sizi biz yapmaktansa
Kendimizi siz yapmanin dogru oldugunu gorduk.

Ve bunu gerceklestirme hedefimiz 3 5 aylik bir surec sonrasi icin degil en az 9 ay sonra

Kitalarin kapatildigi bir donemde kitalar arasi savas evresindeki ekip sayisinin en az 50 kisi olmasi gerektigi ongorusundedindir.

Yani kisa bir donemin geregi degildir.

Evet bir karar aldik ve iyisi ile kotusu ile biz artik sancak ekibiyiz ve oylede eksikleri duzelte duzelte

Klan ici ve disi yedi duvele rest cekerek ilerleyecegiz.

biz bu ekibe katilirken tum samimiyetimizi bizzat mevcut klan yetkililerine gosterdik. Hatta sok oldular beraber gulduk gectik.:))

Bende arkadaslarimda artik sancak ekibidir.

lakinnnn.

dandirik gecce.

orda bir dur bakimmm

SIMDI GELELIM ASIL KIZGIN OLDUGUM KONUYA.

GECCE DENILEN DANDIRIK KLANIN CASUSU BU YAZIMI OKUSUN VE BU YAZIMI KENDI KLANLARINA ILETSIN.

SIZE O PROFILINIZDEKI BIZLE ALAKALI YALAN VE SACMA SAPAN YAZINIZI SILMENIZ ICIN 48 SAAT MUDDET VERIYORUM.

AKSI HALDE

SIZLERI NASIL DARMA DUMAN EDECEGIMIZI.

ASAMA ASAMA BURAN VE KENDI PROFILIMDEN ACIK ACIK YAZARAK BU ASAMALARI TEK TEK GOZUNUZE SOKA SOKA HAYATA GECIREREK

VE HATTA SADECE ESKI PASA EKIBININ IMKANLARINI KULLANARAK GECCE KLANINI DARMA DUMAN ETTIRIRIM...

SIZIN KALITENIZ SIZIN KALIBRENIZ BENIM VE EKIBIMI KLAN PROFILLERINDE YAYINLAMANIZA YETMEZ.

lutfen 48 saat sonra bu mesajin gecce ekibine ulastiginin, gecce klanindaki yonetici kardesimin tarafima iletmesinden sonra silermisiniz kaldirirmisiniz ne yaparsaniz
Yapin taktir klan yonetimindir.

BEN BU YAZIMI GECCE KLANLARINA ULASTIGINI GORECEM ARKADAS. O PROFIL YAZINIZ 48 SAAT ICINDE YA SILINECEK. YADA SONUCLARINA HEP BERABER KATLANACAGIZ

thumbupthumbupthumbup

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONU:

Bende onlara dedim ki;

Ekip olarak buyumeliyiz. Madem klana ekip katamiyoruz katsakta hep bir sekilde kahpelige maruz kaliyoruz..

Ozaman biz bir ekibe katilalim ve o ekibin ekibi olalim dedim.

Dedim demesine ama o an bolgeninde kitaninda en guclu ekibi gene biziz.

Iki secim var dedim.

Birisi sancak digeri gecce ekibidir.

Her iki ekibinde kuruculari eski oyuncumdur.

Bu secimi tartisin istisare edin ve sectiginiz klana katilalim ekipleri tek catida toplayalim dedik.

Istisareler ve bolge dengelerini korumak dogrultusunda mevcut ekibimiz icin en dogru ekibin sancak ekibi oldugunda fikir kildik.

thumbupthumbupthumbupthumbupthumbupthumbup

HANİ BİZİ KORKAK BİR KLAN OLARAK GÖRÜYORDUN... ONUN İÇİN Mİ BİZİ SEÇENEK HALİNDE SUNDUN...

:mad:HER İKİ EKİBİN KURUCULARI DA ESKİ OYUNCUMDUR DEMİŞSİN...
SAHTEKAR SENİ GECCE KLANININ KURUCULARI AİNUBLADE, 5335FURKAN VE BENİM...
SEN KİMSİNDE BEN SENİN OYUNCUNUM SAHTEKAR... NERENDEN ÇIKARTTIN BU LAFLARI...:mad:

BU DÜNYANIN BİR NUMARALI SAHTEKARI KURNAZ SANIYORDUM AMA O SENİN YANINDA 20 KERE YIKANMIŞ...

DeletedUser6212

Ziyaretçi
Okudun mu gerçekten tamamını. Adamlardaki eğlenceye bak bir de bize. Ne müttefiğimiz var ne s.a lı olduğumuz klan. Yalnızız be buğra :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ulan hayatınız dabara dubara nesajı almış ve okumussun o sana yeter zaten o yazılarda size ulaşması için yazılmıstı

yeni bir yazı daha yazıldı bak bununda size ulaşması lazım;

niddaayiz dedi ki:
Pasalar koyleri lutfen 48 saat icinde toplayiniz.

Ordu takviyesi isteyenler lutfen kendini belirtsin. Yeterince ordumuz var... hatta gucumuzun bu sadece 5 de 1 idir.(opa katilanlara ozel ordu takviyesidir. opa icabet etmeyenler, lutfen ordu talep etmesin opa katilip kami verenler icin gecerlidir!)

Mis yardimi lutfen etrafinizdan mis yardimi talebinde bulununuz. Cok zorda kalip mis bulamayanlar lutfen kendini bu baslikta belirtsin. Elimizden geleni yapalim.

En gec 3 gun de bu koylerin (tarafiniza ozel olarak yazilan kordinatlar) tamami toplanmis olmalidir.

4 veya 5 inci gunde Allahin izni ile InsAllah direk gecce nin merkezinde cay iciyor olacagiz.

PASA INFAZ TIMI

YAPTIKLARINIZ YAPACAKLARINIZIN TEMINATIDIR.

NE KADAR DUSMAN O KADAR ONUR.

Ya pasalar gibi ya hic!

:)

bölgede adam gibi bir klan olmadığı için sizi secenek sunmuştum size böyle bir teklifle gelseydik havalara ucardınız

ayrıca sancak ekibi yönetim kadrosu komple bizde ve sancak klanıda yıkılmamıştır:) hayal görmeyin.

mahyen de 5 klanla savasıyormusmusta sen hangi dünyada yasıyon??

mahyenin kaybettigi köylere tv statstan bak hele bi

mahyenin kaç klanla sınırı varmış kide 5 klanla savasmış

biz harici mahyenden köy toplayanların köylerini kimler kesmis bi anla hele..

hayal görmeyin savasın savasın

2 gün sonrada siz cıkar biz 5 klan ile savaştık yıkıldık dersiniz:)))

tipik yenilmiş adam rajonları:))

le arkadaş bize bi tane op gösterin..

hergün etrafınızdaki klanların veya ekiplerin tek tek paşa tarafından yok edildiğini görünce dahada hırçın oluyorsunuz dahada korkuyorsunuz

yahu siz ne biçim klansınız hergün köyleriniz alınıyor siz öylece konusmaktan baska bisey yapmıyorsunuz

lolipop verem mi?

eozdemir

Acemi
sahtekarlıkla yıkılan sancak klanı diye bir durum söz konusu değildir.

Tekrar üstüne basarak söylüyorum...

Sancak klanı kurucusu (kurucusu diyorum dikkat) yapılan görüşme neticesinde bir karar alınmıştır. Ve uygulanmaya konulmuştur.

Ayrılmak isteyen ekipler olmuştur ve ayrılmıştır.

Sancak klanı kurucuları da ekibimizde oyununa devam etmektedir.

Buradaki sahtekarlık nedir anlayamadım...

Nasıl idrak edemiyorsunuz şaşkınım...

Bir klan ile görüşme yapılmış. Klanın oyuncuları ile değil kurucusuyla.

Çünkü bizim yönetim anlayışımızda bu şekildedir. Öyle de yaklaşırız. Ki yaklaşmışız.

Bizimle oynamak istemeyen olmuştur. Doğaldır, normaldir... Ayrılmışlardır...

Herşey bu kadar normalken sizin zorunuza ne gidiyor???

Mayhem konusunda da yine bizim yaptığımız bir olay yoktur.

Mayhem klanlarından bir yönetici kendisinden küçük bir kardeşimize hakaret içerikli mesaj atmasıyla yollar ayrılmıştır.

Hatta onlar demiştir, biz sizle yapamıyoruz diye...

Bizde tabii deyip ayrılmışızdır. Hatta olaylar silsilesi düzgün olsun diye biz hakaretli mesajı bile şikayete sunmadan direk savaşla cevabımızı vermişizdir.

İyi veya kötü, beğenirsiniz veya beğenmezsiniz... Evet cevabımızı savaşarak münakaşaya girmeden vermişizdir...

Bu konular sizi ne kadar ilgilendiriyor soru işareti???

Aramızda savaş mı söz konusudur... Savaşalım... Neden işi kendi istediğinize göre yorumlayıp, dedikodu yöntemini seçiyorsunuz...

DeletedUser

Ziyaretçi
:) oyun konussun
tetikcilere gerek yok

hadi saldırında yıkın deyip yahu su paşa klanlarını yıkalım diyememek ancak size yakısırdı zaten.

ayrıca alınan köylerinizi ve gelen saldırıları görmeniz dileğiyle,

siz bize op yapacaksınızda ölme esseğim ölme. siz ancak etraftaki klanları fitilleyip paşaya saldırtmaya uğrasırsınız

hep dedik yine diyoruz

sizin haliniz baskalarının esyası ile dügün ğecesine giden adama benziyor.

süre tanıdık ve kabul etmediniz bu saatten sonra oyun konusacak

bu forumda ki son yazımızdır dahada cocuklarla muhattap olmayacagım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Konuşurken, tartışırken üslubunuza dikkat etmenizi öneririm. Üslubunuz sertleşmeye başladı..

İyi forumlar.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bir anket yapsak Paşa klanında oynayan oyunculara desek sirküler mesajlar haricinde bire bir mesajlaştığınız bir Paşa yöneticisi var mı ? Sizin adınızı biliyorlar mı ? Siz onların adını biliyor musunuz ? %75'i hayır, tanımıyorlardır, ben de tanımıyorum der. Bu lafımı da sadece Paşa üstüne alınmasın, Paşa üzerinden Paşa gibi olan diğer klanlara da söylüyorum.

Şimdi siz hal böyleyken neyin lafını yapıyorsunuz ? Neyi yıktınız ? Neyle savaştınız ? Neyle birleştiniz ? Siz kimsiniz ? Amacını kendinizin bile çözemediği işler yapıp forumda uzun uzun yazılar yazarak milletin kafasını şişirmekten öte yaptığınız iş yok.

Ve ben şunu da ekleyeyim. Paşa klanında oynyan oyuncuların %75'i şu şartlarda klandan çıkar çıkmaz vurulup sıfırlanacağını bildiği, kendileri de buna karşı direnç gösterecek bir organizasyon kuramadığı için çareyi Paşa klanında oynamakta buluyor. En basit örneği Kapak. Kendini toparlayana kadar Sancak bünyesinde sessiz sessiz kaldı. Kendi ayakları üstünde durabilecek güce ulaştığında da tereddüt etmeden ayrıldı. Hani sonun böyle olacağını ben Kapak'taki oyuncularla da konuşuyordum. Kendileri de daha 1 ay öncesinden söylüyordu. Şuanda da yine Kapak yöneticileri gibi bu konuşmayı yaptığımız oyuncular var. Tetikleyecek ilk hamleyi bekliyorlar sadece. Bir tarafta Dumrul - Rest ittifakı, diğer tarafta yaklaşan Gölge klanı arasında kala kalmışsınız. Kıtada Gecce'yi yıkmayı geçtim gıdıklayamıyorsunuz bile. İlk ciddi tedhitle karşılaştığınızda ya yöneticiler elini çabuk tutup klanı yamamaya çalışacak, ya da bu gruplar tereddüt etmeden kopup Paşa klanını vuracak. Sonunuz bu yani. En nihayetinde 30.dünya'ya uğurlarız bu klanı.

Eeee şimdi bu neyin kafası ? Önce ilkeleri olan omurgalı klanlar kurmayı öğrenin. En basit örnek laf attığınız Gecce klanını öğrenin. Ben bu klanı 12. ve 21. dünya'dan da takip ediyordum. 5 kuruşluk gücü varsa 50 kuruşluk klanlara kafa tutup sonuna kadar direnç gösteren bir klandı. Öyle zırt pırt isim değiştir, klan birleştir, kop, vs. bu tarz işlere girişmediler. Hala da kaldıkları yerden oyuna devam ediyorlar. Ben 44.kıtada oynayan bir oyuncu olsam fırsatını bulduğum ilk dakika hiç düşünmeden Gecce klanına geçerim.

Nokta.