Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52861

Ziyaretçi
10 gün yoktum hemen beni unutmuşsunuz ama böyle oluyor mu :D Başarısızlığımızın nedenini ben daha önce takım içinde açıkladım. Eğer Türkiye'nin milli speed takımı diye seçtiğimiz takımda ben en iyilerden biri olarak görülüyorsam burada zaten bir sorun vardır. Açıklıyorum arkadaşlar, ben speedde iyi değilim. Ben ancak ortalama bir speed oyuncusuyum ve kesinlikle pro bir oyuncu değilim. Takım içinde bunu söylemiştim ben çok uzun zaman önce speed oynardım ara ara da hep girip oynadım ve çok iyi oyuncular , pro oyuncular gördüm. Ama ha deyince speedde pro olunmuyor. Nasıl bu oyun 11 yıldır varsa 8 yıldır da speed var. Bunlar hep tecrübe ve yetenek işi. Bende biraz yetenek biraz tecrübe var o yüzden ben ortalama bir speed oyuncusuyum ve bir milli takım olacaksa benim bu takıma girememem lazım. Şunu da söyleyim bizim takımımız kadar bu işin üstüne düşen başka bir ülke yoktu turnuvada. Diğer ülkelerin forumlarını takip eden biri bunu rahatlıkla görebilirdi.

Bakın demek istediğimi anlatamıyorum. Şunu söyleyebilirim, bu oyunda Türkler kadar iyi başka bir ülke başka bir server yok. Bizim dünyalarımızda ilk 20ye giren her oyuncu doğru bir ekiple istediği her serverda ilk 20yi rahatlıkla kapatır. Bunun örneğini de tribalwars.net w30'da 100000 kişilik dünyanın dolu olduğu bir yerde 80 kişilik LeGeNDaRY klanının ilk 20de 15 kişiyle oynamasıyla kanıtlanmıştır(0 müttefik ve 100ün üzerinde düşman klan ve 17 farklı kıta). Fakat bizim serverımızda speed roundları düzenlenmemesi nedeniyle bizim speed külütürümüz yoktur. Ve speed homojen bir kültürdür. 1 ay'ın 20 günü speed oynayan adam başladığı seviyeden 10 kat iyi bir seviyeye 1 ayda gelir. Bu yüzdendir ki 4 yıldır düzenli speed oynayan oyunculardan oluşan takımlara karşı bizim 20-25 speed atarak kafa tutmamız olası değildir. Umarım bu şekilde anlatabilmişimdir.

Ayriyeten tekrardan Çetin'e verdiği inanılmaz destek için tekrar teşekkür ediyorum.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
10 gün yoktum hemen beni unutmuşsunuz ama böyle oluyor mu :D Başarısızlığımızın nedenini ben daha önce takım içinde açıkladım. Eğer Türkiye'nin milli speed takımı diye seçtiğimiz takımda ben en iyilerden biri olarak görülüyorsam burada zaten bir sorun vardır. Açıklıyorum arkadaşlar, ben speedde iyi değilim. Ben ancak ortalama bir speed oyuncusuyum ve kesinlikle pro bir oyuncu değilim. Takım içinde bunu söylemiştim ben çok uzun zaman önce speed oynardım ara ara da hep girip oynadım ve çok iyi oyuncular , pro oyuncular gördüm. Ama ha deyince speedde pro olunmuyor. Nasıl bu oyun 11 yıldır varsa 8 yıldır da speed var. Bunlar hep tecrübe ve yetenek işi. Bende biraz yetenek biraz tecrübe var o yüzden ben ortalama bir speed oyuncusuyum ve bir milli takım olacaksa benim bu takıma girememem lazım. Şunu da söyleyim bizim takımımız kadar bu işin üstüne düşen başka bir ülke yoktu turnuvada. Diğer ülkelerin forumlarını takip eden biri bunu rahatlıkla görebilirdi.

Bakın demek istediğimi anlatamıyorum. Şunu söyleyebilirim, bu oyunda Türkler kadar iyi başka bir ülke başka bir server yok. Bizim dünyalarımızda ilk 20ye giren her oyuncu doğru bir ekiple istediği her serverda ilk 20yi rahatlıkla kapatır. Bunun örneğini de tribalwars.net w30'da 100000 kişilik dünyanın dolu olduğu bir yerde 80 kişilik LeGeNDaRY klanının ilk 20de 15 kişiyle oynamasıyla kanıtlanmıştır(0 müttefik ve 100ün üzerinde düşman klan ve 17 farklı kıta). Fakat bizim serverımızda speed roundları düzenlenmemesi nedeniyle bizim speed külütürümüz yoktur. Ve speed homojen bir kültürdür. 1 ay'ın 20 günü speed oynayan adam başladığı seviyeden 10 kat iyi bir seviyeye 1 ayda gelir. Bu yüzdendir ki 4 yıldır düzenli speed oynayan oyunculardan oluşan takımlara karşı bizim 20-25 speed atarak kafa tutmamız olası değildir. Umarım bu şekilde anlatabilmişimdir.

Ayriyeten tekrardan Çetin'e verdiği inanılmaz destek için tekrar teşekkür ediyorum.

ah bö abi sonuna kadar haklısın valla.. bidahaki ülke maçlarında inşşah daha iyi bi başarı elde ederiz..

DeletedUser52861

Ziyaretçi
TAbii ki biz yapamayız, boşuna katılmayalım gibi bir anlam çkarmayın bu söylediklerimden. Dünya kupasına giden takım biz nasıl olsa kazanamayız diye maçlara çıkmasın mı? Bir tur bile atlasak bu bizim açımızdan iyi bir başarı olurdu ve buna sevinirdik ve sevinmeliyiz de. Umarım bir daha böyle bir turnuva olursa daha iyi oyuncular çıkarır daha iyi bir takım oyunu oynar daha iyi bir derece elde ederiz.
Takım liderimize düzenlediği ramazan ayı speed etkinliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Umarım hevesi kırılmamıştır ve böyle etkinlikler düzenlemeye devam eder, ve ona ve takım üyelerine karşı yaptığım bir haksızlık varsa özür dilerim. Sevdiğim dostlarım Ünsal abi ve Yunus bu forumu takip ediyorsunuz speed etkinliği olursa veya speed atacaksanız beni unutmayın çağırın telefonum var sizde. Yaptığım espirileri gerçek algılayan ve benim mizacımı bilmeyen ve bana haksızlık yapan kişilere de hakkım helal olsun. Ayrıca benim kendimi olmadığım biri gibi gösterme gibi bir çabam olmadığı bilinsin. Ben harbi egoist bir insan değilim ve egoist gibi davranarak aslında egoistlerle dalga geçiyorum bu da bilinsin.

DeletedUser49458

Ziyaretçi
bence de haklısın
türk serverlarında da düzenli speed olmalı

DeletedUser37444

Ziyaretçi
erdem pek alakamız kalmadı speedle fransada hala binlerce premiz yatıyor, belki bi ara fransa speedlerini takip ederiz, oynarız yine:)

DeletedUser51988

Ziyaretçi
:D abi classciye girdiniz olmayan olay kalmadı dengemızi bozuludu valla artık ne yaparız bilmiyoruz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
herkese selam, tatile gittik hesaplar çalındı bir dünya iş oldu. gittim aynı tartışmalar geldim aynı tartışmalar. yeni moderatör de 1 ay önce yazdığım bir yazıdan uyarı vermiş bana :D çok sevmiş olmalı ki sürekli ensemde.

herkese kolay gelsin

DeletedUser45265

Ziyaretçi
ooo bana vurdular kilidi
sence??? yazdım modun yorumuna hemen incelediler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
herkese selam, tatile gittik hesaplar çalındı bir dünya iş oldu. gittim aynı tartışmalar geldim aynı tartışmalar. yeni moderatör de 1 ay önce yazdığım bir yazıdan uyarı vermiş bana :D çok sevmiş olmalı ki sürekli ensemde.

herkese kolay gelsin

senlede mi özel muameleli ilgileniyo efe :D

banada aynısından yapıyoda troll

DeletedUser49135

Ziyaretçi
valla banada aynısını yapıyo, bi bana yapıyo diye korkuyodum içim rahatladı :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
classicte 1 gündür kavga yok bu gün de olmaması dileği ile iyi akşamlar :)

DeletedUser32540

Ziyaretçi
pusula gitti kavga bitti diyerek ateşi çakayım kaçayım kolay gelsin :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ismaili gaza getirmeye çalışmalarım işe yaramıyo crying