Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten bir muhabbet köşesi yokmuydu diğerine ne oldu acaba ?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Muhabbet dışında, farklı amaçlar için kullanıldığından kaldırıldı.

DeletedUser

Ziyaretçi
vakti zamanında tartışma yapmak istiyosanız en azından muhabbet bölümünde veya bir ortam oluştururuz orda tartışırsınız tartışacağınızı yazmıştı ekibinizden Anubel. farklı yere çekmek istemiyorum bu dediğini ancak merakımdan soruyorum.

Muhabbet sayfasından sizin anladığınız tam olarak ne?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Şuanda yaptığımız gibi muhabbet etmek. Ancak fazla vaktim yok, o yüzden biraz erken kaçmak zorundayım. tt2 Sizlere bol sohbetler. Forum kurallarına dikkat tt1

DeletedUser49135

Ziyaretçi
modum vaktiniz yoksa şifrenizi bana verin ben hallederim her şeyi :D

DeletedUser14542

Ziyaretçi
Tartışmakta bir muhabbet değil midir?

Tartışma:Bir grubu (veya çoğunluğu) ilgilendiren, daha önceden belirlenen bir konu hakkında farklı düşünceleri olan kişilerin konuyla ilgili görüşlerini açıklamak, konuyu (veya sorunu) çözmek, muhatabın zayıf yönlerini aramak amacıyla bir araya gelerek yaptıkları karşılıklı konuşmaya tartışma denir.

DeletedUser49458

Ziyaretçi
muhabbet köşesinin açılması iyi olmuş
gereksiz yere güncel harita sayfasında konuşuyorduk

bu arada arkadaşlar tartışmanın bir muhabbet türü olduğunu ayrıntılarıyla anlatmışlar ama bence bu kadar mantıklı olmaya gerek yok :)
türk miiletinin mantığa karşı bağışıklığı vardır.

bir de birşey daha sormak istiyorum
casual olduğu zaman ne kadar casual oluyor tam olarak?
mesela 1 hafta girmesem hiç birşey kaybetmemiş olacağım kadar mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
Selam napıyon diye takılın tokalaşın gereksiz gevezelikler yapın işte yav neyinize yetmiyor :)
Aman eleştiri yapma ağzına kürekle vurur gibi kapanır başlık konu rayından çıkıyor diye ;) Lay lay lom takılacaksın yani ciddi olduğun vakit başlık amacından sapıyor olur fazla takılma

DeletedUser49458

Ziyaretçi
öfkeni hala bastıramıyorsun :)

haklılığını ispat etmeye çalışsan bile anlamayacaklar
boşver diyeceğim ama boşverecek birisi değilsin..

DeletedUser

Ziyaretçi
Öfkeyle alakası yok yav olayın sıcaklığı vs herşey geçti :) O gün başlık kaldırılınca mesala buraya tekrar bir başlık açıp gereksiz yakarışlarda bulunmakta bir şıktı ama gerek yok nitekim adamlar kaldırıyor yani bir şey yazınca.O gün muhabbet başlığında bence dostu düşmanı böyle bir şey olmuşken kimse birbirini suçlamadan olayı konuşuyordu düşmanlardanda olsun bize destek veren çok kişiye şahit oldum olması gerektiği gibi.
Bence nabızı yönetim iyi sağlayamadı kaldırdı başlığı saygı duyarım yapacak bir şey yok olan oldu.

DeletedUser49458

Ziyaretçi
öyle dememek lazım

sonuçta oyunu kalitesizleştiren oyuncular da yok değil..
herkes elini taşın altına koymalı

futbol takımı tutar gibi burda da klanlar arasında bu kadar fanatikleşme olursa kavgalar kaçınılmaz olur haliyle..

biraz daha yumuşaya ihtiyaç var
tabi destek takımının da desteğiyle

forumlarda görme şansım olan şu uluslararası speed turnuvası mesela güzel bir imkan vermiş..

bazen düşünüyorum klanlarda farklı ya da aynı dünyalarda oynamış, dost ya da düşman, kaliteli oyuncular bir araya gelerek bir yıldızlar karması yapabilir mi acaba diye

DeletedUser

Ziyaretçi
Speed karması oldu ama katılmadım speedi çok sevmiyorum arada keyif amaçlı giriyorum o kadar. Turnuvada diğer ülkelerin oyuncuları baya baskın geldi Çek özellikle Romanlar vs
Orda arkadaşlardan duyduğum kadarıyla adamlarda birlik beraberlik üst düzey derecede
Hatta finalde köy almadan diğer rakipleri yıkıp şov yapmışlar hepsi 5000de bırakmışlar puanı vs

Bu düzeye nasıl gelmişler ? Herkes görevini yerine getirerek bizimkiler girdi birileri savunma kasmış çok az saldırı filan yani kim ne basacağını bilmiyor onlarda hepsi ne basacağını iyi biliyor uyum üst düzey derecede.

Bu sistem Türklerde işlemez kesin bi yerde patlak verir :) Egolarından arınmış başarıya doymuş oyuncular lazım bahsettiğin şey için diğer türlü olmaz.

Türkiye'de sipid takımı seçilmesi bir raound açıp en iyi ilk 20 arasından değil değil, takımlar oluşturup bu takımların galibi arasından seçilmeli. Sipid için uyum önemli.

Türk takımının gruplardaki maçlarında skype'de muhabbetteydim. Bizden 2 kişi hiç oynamadı. Eğer onlar katkı verseydi gruplardan çok rahat çıkardılar.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ah ulan neyse hepimiz basketbol şampıyonasına odaklanalım artık bi milli heyecan biter diğeri başlar :)

DeletedUser49458

Ziyaretçi
Türkiye'de sipid takımı seçilmesi bir raound açıp en iyi ilk 20 arasından değil değil, takımlar oluşturup bu takımların galibi arasından seçilmeli. Sipid için uyum önemli.

Türk takımının gruplardaki maçlarında skype'de muhabbetteydim. Bizden 2 kişi hiç oynamadı. Eğer onlar katkı verseydi gruplardan çok rahat çıkardılar.

doğru diyorsun bireyselde bakınca çok kaliteli oyuncularımız var
ama takım olabilmek ayrı birşey

ama eğer takım bazında yarışılırsa diğer takımda belki de çok yetenekli oyuncular var, elenip giderler
milli takım mantığıyla düşünürsek, takım bazında düşünmemek gerekir..

ama farklı ekiplerden oyuncular bir araya gelince biraz hazırlık karşılaşması yaparak alışsalar fena olmaz..

Speed karması oldu ama katılmadım speedi çok sevmiyorum arada keyif amaçlı giriyorum o kadar. Turnuvada diğer ülkelerin oyuncuları baya baskın geldi Çek özellikle Romanlar vs
Orda arkadaşlardan duyduğum kadarıyla adamlarda birlik beraberlik üst düzey derecede
Hatta finalde köy almadan diğer rakipleri yıkıp şov yapmışlar hepsi 5000de bırakmışlar puanı vs

Bu düzeye nasıl gelmişler ? Herkes görevini yerine getirerek bizimkiler girdi birileri savunma kasmış çok az saldırı filan yani kim ne basacağını bilmiyor onlarda hepsi ne basacağını iyi biliyor uyum üst düzey derecede.

Bu sistem Türklerde işlemez kesin bi yerde patlak verir :) Egolarından arınmış başarıya doymuş oyuncular lazım bahsettiğin şey için diğer türlü olmaz.

çoğu noktada haklısın
yabancılar organize olma konusunda bizden daha başarılı
bizim doğamızın gereği tek tabanca takılmayı seviyoruz :)

ama bizde de imkansız değil, güzel bir organizasyon ile başarılı olunabilir..ama düzgün hazırlanabilmek lazım böyle şeylere

bir de biliyorsundur türk serverlarının oyun anlayışıyla yurtdışı tam olarak örtüşmüyor..

o insanların nasıl oynadığını da bilmek lazım..

son cümlene gelecek olursak, emin ol

DeletedUser49458

Ziyaretçi
Egolarıyla oynayan oyuncular klanlar.org açılınca başladı . Bilirsinizki klansavaşları.net zamanında Atack planner lar Opera vs. Yoktu. Oyunu bilen adam zirveye otıruyodu. Şimdi oyunu az bilen adam kilittende ordu kaçırır mis arasıda yapar 4 misi 100 ms aralıklada atar

dostum yanlış düşünüyorsun
4 misi 100 ms'de gönderiyorsa oyunu az bildiğini neye göre değerlendiriyorsun?
ya da kilitten kaçabiliyorsa?

bunu artık herkes yapabiliyor ve sen de kendi farkını yaratamıyorsan bu senin sorunun diğerlerini karalaman kendini yüceltmene yardımcı olmaz..

sen de yeni yöntemler geliştir..yeni yollar bul..

zamana ayak uyduramazsan kaybolur gidersin bu kadar basit..bu hepimiz için geçerli..

ayrıca bu tarz önemli noktaları herkes bilmeli..herkes bunları yapabilmeli..
Geçenlerde w23'e girdim..4 misi 1 saniyede atmayı bilmeyen oyuncular vardı..

sen bunlarla mı çekleri ya da romenleri yeneceksin?
bildiğini öğretmelisin ki onlar seni zorlayarak seni yeni şeylere itecek..

gelişim biraz acı veriyor sanırım

DeletedUser51936

Ziyaretçi
dostum yanlış düşünüyorsun
4 misi 100 ms'de gönderiyorsa oyunu az bildiğini neye göre değerlendiriyorsun?
ya da kilitten kaçabiliyorsa?

bunu artık herkes yapabiliyor ve sen de kendi farkını yaratamıyorsan bu senin sorunun diğerlerini karalaman kendini yüceltmene yardımcı olmaz..

sen de yeni yöntemler geliştir..yeni yollar bul..

zamana ayak uyduramazsan kaybolur gidersin bu kadar basit..bu hepimiz için geçerli..

ayrıca bu tarz önemli noktaları herkes bilmeli..herkes bunları yapabilmeli..
Geçenlerde w23'e girdim..4 misi 1 saniyede atmayı bilmeyen oyuncular vardı..

sen bunlarla mı çekleri ya da romenleri yeneceksin?
bildiğini öğretmelisin ki onlar seni zorlayarak seni yeni şeylere itecek..

gelişim biraz acı veriyor sanırım

İlk söylediğin cümle 100 ms olayı Operada tek tuşa bakıyor bilirsinki.
Kilitten ordu kaçırmak çokta zor değik. Çiftlik asstanın varsa sorun yok.

Sadece telden oynsyan adamlar ne yapsın? Madem eşitlik deniliyor. android programına ne biliyim 100 ms ile 4 mis vs. Yapsınlar?

DeletedUser49458

Ziyaretçi
sadece telden oynayan adam ne mi yapsın? :)
sadece telden oynamasın
bu büyün sorunu çözer

ayrıca bu basit şu basit dediğin şeyleri klanlarda oynayan oyuncuların ne kadarı biliyordur sence? mesela kilitten ordu kaçırmayı?

ben bunları yapabilen oyuncuyu kalbur üstü görürüm..

iyi oyuncu kriterlerinden birisi de oyuna vakit ayırmaktır..
sen telefondan girebiliyorsun diye başkaları seni geçiyorsa sorun başkalarında değil..

eşitlik kavramını bence yanlış anlıyorsun..

bence bu konuyu gereksiz yere tartışıp canımızı sıkmayalım