Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52048

Ziyaretçi
ticketlara cevap verin artık bu kadar sorumsuzluk olmaz

DeletedUser38905

Ziyaretçi
om pusulayla ilgili olan vardı onu ben kaybettim, bide restle ilgili olan, açıklatma bana iddayı burda, kaybettin sus :D

açıkla la kendime güveniyorum ben :D

he kanka ya silmişler zorlamadım çetoyu bile banlamışlar düşünebiliyor musunuz yaa bizim saf çeto bile banlanıp forumdan uzaklastırılmış :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi

:D

kanka ilk idda pusula ile ilgiliydi savaş başladıktan 2 gün sonra en geç sileriz dedin ben silemezsiniz dedim sildiniz klanı :D kaybettim, 2. si ise rest ile ilgiliydi aynı iddaydı fakat 10 günlüktü sizin restle savaşınız 10 günden fazla sürdü ve iddayı sen kaybettin, birbirimize borcumuz yok dolayısıyla :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka ilk idda pusula ile ilgiliydi savaş başladıktan 2 gün sonra en geç sileriz dedin ben silemezsiniz dedim sildiniz klanı :D kaybettim, 2. si ise rest ile ilgiliydi aynı iddaydı fakat 10 günlüktü sizin restle savaşınız 10 günden fazla sürdü ve iddayı sen kaybettin, birbirimize borcumuz yok dolayısıyla :D

ismail kazanmış gene rest tam 10. gün hesapları sile aldık dediler :D

DeletedUser

Ziyaretçi

he kanka ya silmişler zorlamadım çetoyu bile banlamışlar düşünebiliyor musunuz yaa bizim saf çeto bile banlanıp forumdan uzaklastırılmış :D

uzaklaştırılmış mı o huh çok üzüldüm ya bulunması zor bir değerdi.

Klasik dünya haritasında işler tam oturmamış anlaşılan

DeletedUser21797

Ziyaretçi

amaaan en iyisi olmuş çetinsiz forum daha iyi :D hazır yokken arkasından konuşayım bana atar yapıp duruyor alıcam boyunun ölçüsünüde işte bişi demiyorum saf ya kanka :D :D