Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49117

Ziyaretçi
ceza aldırılıp hesaplar barbara düşürüldü diyelim direk olarak

DeletedUser51936

Ziyaretçi
ceza aldırılıp hesaplar barbara düşürüldü diyelim direk olarak

Aynen.

Bide zamanında şöyle bişey vardı. Ben ceza aldım mesela süresiz. Köyler hesap Sil yapmışın gibi 5 günde veya 14 gün hiçbir hareket olmadığında barbara düşüyodu.

1 günün içinde nasıl barbara düşerki köyler?

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu saate kadar hiç bir yöneticinin gelip aciklama yapmamasi çok garip.

egElif.

Baltacı
Aynen.

Bide zamanında şöyle bişey vardı. Ben ceza aldım mesela süresiz. Köyler hesap Sil yapmışın gibi 5 günde veya 14 gün hiçbir hareket olmadığında barbara düşüyodu.

1 günün içinde nasıl barbara düşerki köyler?

3 günlük cezalarda aşağı tarafta yeniden başla diye bir seçenek var ona bastığın anda kaç puanda kaç köyün olursa olsun tüm köyler terke düşüyor.

gelde görelım.. Hespa silip giden gidene. Şuanda.. Rahmi Senide ßeklerimm.. Merak etme tanıdık biriyim :)... Bekliyorum ... Geçen Clasicte. Klan yoktu sizle savaşacak klan.. Bu dünyada roller farklı .. sınavmış bizde işlerimizi 2 plana attık.. bahneler çok. :

Ya siz daha önceden Pusula ile müttefik klanlar değil miydiniz oynadığınız worldlerde? Ben yoktum o zamanlar ama. Niye Pusula ile müttefiktiniz de Pusula ile savaşmadınız? Ayrıca ben seni tanıyorum yeteri kadar. Ne yani seni iyi oynayan biri olarak mı tanıdığımı sanıyorsun? Sadece gördüğüm kadarı ile düzgün bir yazı ile bile konuşamayan. Boş konuşan biri olarak görüyorum. Daha da benimle muhattap olma.

Hesaplar ceza aldı. Köyler terke düştü. Çıkmışsın hala boş konuşuyorsun. Şu saatten sonra gelmem.Ben o yazıyı olaylar olmadan önce yazmıştım. Bu iş ekip işi. Muhabbet edeceğim adamlar olmadan bu oyunu hayatta oynamam. Daha da yazmam buraya bu da son yazımdır. Çünkü sizler okuduğunuz yazıları yorumlayıp başka bir açıdan düşünemiyorsunuz. Basit düşünüyorsunuz, işinize geldiği gibi anlıyorsunuz. Sizlere laf anlatmak zordur.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
goguryo hocam pusula klanına büyük bi özür borçlusun.cezaları bilerek yediler optan kaçmak için diye bi dünya yazı yazdın forumu ayağa kaldırdın.bilerek ceza yedirttiler diyelim kendilerine hesapları da mı bilerek terke çektiler

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesaplar çalındığında küfürlerin edildiği kişiler belli
carsi54,küvet*,goguryo11

Bu işin altında kimlerin olduğu belli.İsteyen kişilere mesajları oyundan iletebilirim. carsi54 ve goguryonun profillerine bakarsanız kendilerinin samimi arkadaş olduğunu anlarsınız.
Çalınan hesaplarda neden aliye veliye değilde bu kişilere küfredildi ? Çünkü onlar tetikte bekliyordu kendilerine küfür gelmesini ve küfür geldiği anda hesapları şikayet edip 2 dakika sonra hepsi ceza aldı.

Bu söylediklerimin hepsi 1 gün içinde olmuyor arkadaşlar maksimum 5 dakika içinde. Hesaplara girildi küfürler edildi sonra şikayet edildi ve cezalar geldi. Ne kadar ironik değil mi başka zaman operatörler 24 saatte senin benim ticketıma cevap vermeye üşenirken 5 dakika içinde tüm pusula yönetimini banlıyor.

DeletedUser51936

Ziyaretçi
25. Dünyaya PUSULA olarak katılmanızı isterim.

RSPAWN
DİABLO
ALARM. Klanlarıda 25 . Dünyada olacaklar. Güzel,eğlenceli ve bol savaşlı bir world olacak şimdiden belli :)

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Hesaplar çalındığında küfürlerin edildiği kişiler belli
carsi54,küvet*,goguryo11

Bu işin altında kimlerin olduğu belli.İsteyen kişilere mesajları oyundan iletebilirim. carsi54 ve goguryonun profillerine bakarsanız kendilerinin samimi arkadaş olduğunu anlarsınız.
Çalınan hesaplarda neden aliye veliye değilde bu kişilere küfredildi ? Çünkü onlar tetikte bekliyordu kendilerine küfür gelmesini ve küfür geldiği anda hesapları şikayet edip 2 dakika sonra hepsi ceza aldı.

Bu söylediklerimin hepsi 1 gün içinde olmuyor arkadaşlar maksimum 5 dakika içinde. Hesaplara girildi küfürler edildi sonra şikayet edildi ve cezalar geldi. Ne kadar ironik değil mi başka zaman operatörler 24 saatte senin benim ticketıma cevap vermeye üşenirken 5 dakika içinde tüm pusula yönetimini banlıyor.

Carsi54(Apo Abi) , goguryo11(İbo Abi), Küvet*(İsa Abi)
Bu 3 ünüde çok iyi tanırım whatsapp tan olsun skype den olsun sürekli görüştüğüm ve değer verdiğim adamlardır. Hiçbir şekilde PUSULANIN oyuncularına ban attıralım ceza yedirteliö köylerini barbara düşürtelim vs. Konuşmalar geçmemiştir .

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki ben merak ediyorum bir gece hesaplara giriyor bu bahsettiğin kişiler ve epostalarında farklı nicklerden ana bacı küfürler geliyor ?
Bu bahsettiğin kişiler hiç işkillenmiyor mu ağa ne oluyor diye ? Bu adamlar neden küfür ediyor vs diye

egElif.

Baltacı
Sercan ben dün İsmail yani Küvet* ile skype ta konuştum. Kendisini severim. Siz her ne kadar takışmış olsanızda. Ama bu işin altında Küvet* yok. Çünkü onun Pusula klanının ceza aldığından bile haberi yoktu ben yazana kadar. Hesabına dair tüm ekran görüntülerini vs tüm bilgileri ekran paylaş ile bana gösterdi ve gerçekten de olan olaylara üzüldü. O konuda İsmail'e kefilim. Ve İsmail o kişileri bulacağım dedi. Bulduğunda emin ol buradan deşifre edecek kadar da delikanlı bir kardeşimiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu 3 ismi verdim bu 3 ismin olayla uzaktan yakından alakası olmayıp ihaleyi bu adamlara yıkıyor süsüde verebilirler.
Elimizde olanlar bunlar biz sıradan üyeyiz yönetimin panelinde neler olup bitiyor bu ipler neci bunları bilemeyiz.
Dünden beri gelip bu olayla ilgilenen 1 tane operatör oldu mu hayır.
Dün çalınan hesaplardan birilerine küfürler ediliyor operatörler hemen kapatıyor gün gibi başka ip'lerden girildiği görünmesine rağmen ticketlara önce otomatik cevaplar veriliyor daha sonra hiç bakmıyolar.
Hesapları bugün sile alıyor Pusula üyeleri. Bugün bize yapılan bu çalıntılara destek olan kişiler ya da bu olaya sesini yükseltmeyen insanlar yarın aynı şey sizin başınıza gelirse kimseden size destek olmasını beklemeyin.

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Peki ben merak ediyorum bir gece hesaplara giriyor bu bahsettiğin kişiler ve epostalarında farklı nicklerden ana bacı küfürler geliyor ?
Bu bahsettiğin kişiler hiç işkillenmiyor mu ağa ne oluyor diye ? Bu adamlar neden küfür ediyor vs diye

İllaki şüphelenilir. Ama aynı küfür sana gelse anana, bacına küfür edilse sen kim ediyo diyemi bakarsın yoksa direk şikayet et butonunamı tıklarsın?,

Doğru olan şikayet etmektir. Ha birazda düşman klanlar, illaki onunda etkisi var :) 1 oyuncu 1 oyuncudur

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Carsi54(Apo Abi) , goguryo11(İbo Abi), Küvet*(İsa Abi)
Bu 3 ünüde çok iyi tanırım whatsapp tan olsun skype den olsun sürekli görüştüğüm ve değer verdiğim adamlardır. Hiçbir şekilde PUSULANIN oyuncularına ban attıralım ceza yedirteliö köylerini barbara düşürtelim vs. Konuşmalar geçmemiştir .

isa abi ? :D skype ? whatsap ?? :D:D:D:D:D ben senı tanımıyorum kardesım adım ismail :D

sercan seninle ne kadar takışmış olsam dahi herkes biliyor ki sırf seni yemek için o kıtada sana opu ben ayarlayabılmem için ve ordaki çocuklara yardım edebilmek için taşındım ve çok hevesliydim çok güzel bir savaş olacağı kanısındaydım ne kadar sevmesemde seni ve pusula ekibini oyunculuklarının ve stratejilerini seviyorum kötü asla diyemem kişilik olarak sevmiyorum ve bu oyunda hileyi en son yapacak kişi benimdir arkadaşlarınız benim klanımdaki oyuncuları aklını celip klanınıza katmasına rağmen güvendiğim adamı arada bırakıp kendi klanınıza çekip benim baskım sonucu hesabını sildirmenize rağmen bu olay böyle eğer ki ben böyle birşey yapmış olsam yada yapanı biliyor olsam önce foruma baslık acarım bak sımdı 5 dk da pusulayı dagıtıcam diye dalga geçerim çünkü ben eğlence insanıyımdır herkes böyle bilir tanıe herkesle dalga geçmişliğim açığını yakalayıp öne sürmüşlüğüm vardır kendimlede dalga geçilmesini severim ben dün gece içiyordum kafamda güzeldi bı baktım küfürlü bir mesaj dedim bu ne falan bekledım sonra biraz acaba dedim hesaba biri mi gird çünkü içtiğimi bilen biri ( neredeyse her gece içiyorum o da var ) sonra dedim belki biri söylemiştir de bunlarda dayanamadı baskıya bu kadar kolay pes ettiler kendilerine ceza aldırmak için bahane arıyorlar belli bir süre yine etmedim en sonunda kafama taktım alkolün etkisi vardı çünkü ettim ettikten 5 dk sonra rahmi yazdı anlattı o anda dedim zaten onada 5 dk önce söyleseydın eğer etmezdim sikayet diye ki ekran görüntüsünü paylastım hadı onu geç gizli dosyalarıma bile soktum rahmi biliyor ahahahhahaha herşeyimi gördü :D neyse olan bundan ibaret rahmim yavrum canım ciğerim sanada teşekkür ederim kefil olduğun için <3

DeletedUser45265

Ziyaretçi
İllaki şüphelenilir. Ama aynı küfür sana gelse anana, bacına küfür edilse sen kim ediyo diyemi bakarsın yoksa direk şikayet et butonunamı tıklarsın?,

Doğru olan şikayet etmektir. Ha birazda düşman klanlar, illaki onunda etkisi var :) 1 oyuncu 1 oyuncudur

1 oyuncudan gelse sinirlenip basarsın 2 aynı şekilde ama 3.de bi durur düşünürsün :)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
olan olmuş uzatmanın mantığı yok . pusula klanları olarak bugün siliyoruz.

Bu arada op ve modlardan aldığımız komik cevaplar off off cem yılmaz böylesini yapamaz :D:D

DeletedUser51936

Ziyaretçi
İsmail m :) Abi kusura bakma seni İsa abiyle karıştırdı m.(Dilek Sigarası) :) Onunda vardı bi ara buna benzer bi nick :)

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahaaha biliyorum o komik cevapları ben çok alısıgım artık bu worldde 15 gun gerıdeyım hemde 3x i koyarsan 45 çarpı 2 bölü 4 eşittir 15 ?????? ateizler asxcvghujıkolşi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.