Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesapları çalana en ufak kızmıyorum o adam misyonunu tamamladı gitti diyelim.
Koskoca klanlar.org gibi uluslararası bir firmanın Türkiye ayağındaki operatörler nasıl yardımcı oldunuz hesabı çalınan kişilere ben bunu merak ediyorum.
Yeri gelince ticket açın diyosunuz böyle konularda hesap çalıntıları olduğunun saniyesinde ticket ile dönüş yaptık,herkese 2 3 tane otomatik cevap attınız sonra onu bile atmaktan vazgeçip arazi oldunuz.
Allah aşkına forumda, oyunda insan banlamaktan öte ne iş yaparsınız cidden merak ediyorum.
Ben oyuncu sıfatıyla en basitinden şu girişlerime baktığımda girilen ip adreslerini görebiliyorum siz daha neler neler görüyosunuz.
Şu lanet olası oto cevapları ne zaman bırakacaksınız en azından bu gibi durumlarda 5 dakikalığına manuel olmak çok mu zor ?
Arkadaş ne oldu yazmak bu kadar mı zor

DeletedUser49117

Ziyaretçi
benim hesabıma pusula klanında bir çok küfür yapıldı. inanmayan olursa buraya yapıştırayım. o insanlara burdan yazıyorum karekter yoksunusunuz. oyun için karekterinizi satmıssınız. alın temiz değiniz akladıgınız pusula oyuncularını görün yazık sizlere acıyorum...

sana acıyorum la vallahi billahi .

DeletedUser

Ziyaretçi
Akşama doğru klasiğe bi bakayım ne alemde dedim ziyaretçi girişinden puanlar kesimler çok hoşuma gitti keşke dedim zamanında girseydim bende onlar gibi hesap kassaydım dedim şans işte geceye de çoğu hesap patlamış troll

[video]PKvseyxm83g[/video]

Bu arada arkadaşlar harcanan emek tarafını bilemem eliyle de kasan var ayağındakiyle de. Uykusuz operasyonlu geceler de iyidir fakat kendinizi kurtulmuş sayın ve hayatın tadını çıkarın :)

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahahahahahahahahahah arkadaslar rahmı benımle safaya bakarken birşeyiyle oynadıııııııı ???????!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d

http://prntscr.com/4e804c

buda safa arkadaslar :D:D:D:D asdgfhjklş

DeletedUser

Ziyaretçi
lan sabah sabah rahat dur ismail.

istenmeyen tüy muamelesi yaptırtma kendine troll

valla bir gün içinde bu kadar ekşın olacağını hiç tahmin etmezdim. İlk başta selamiye seslenmek istiyoum :D Pusula tam kadro değil çünkü güzide bir ekibi Arrowla oynamak için geldiydi ancak olanlar malum sonradan yollar farklı çizildi. Yoksa pusula tam kadroda gelirdi :)

İkincisi Restteki yazan arkadaşa bir iki sözüm olacak :) be mübarek yapaydınız bi meksika açmazı öyle savaşaydınız Roket ile diplomasi yapıp tek düşman pusulaya yöneldiniz sonra gelip burda laga luga :) Vakti zamanında Udw yi arkadan desteklerken hesaplarına geçip operasyon atlattırmaya çalışırken yaptıklarınız daha doğrusu beceremedikleriniz aklımda :D Sizin operasyon diye düzenlediğinizi yeni yetmeler bile dikkate almıyor, siz hala burda birşeyler yapabildiğinizi düşünüyorsunuz.

Sonra bu hesap çalma olaylarına gelelim, zaten uzun süredir başarısız girişlerle alakalı ticketlar açılmıştı ki yönetimde açılmasını söylemişti ancak herhangi bir yararı olduğunu sanmıyorum. Bunu demek için belki erken ama sahip olduğumuz yönetim ayağınıda az çok tanıyoruz. İcraat konusunda bu gibi durumlarda hep kısır kaldılar ve kendilerine daha önceden haber verilmiş olmasına rağmen hep sistemdeki açıklıklardn faydalanıp kendilerini kenara çekme çabasındalar.

Yani hiç şaşırmayın Stormun buraya gelip; Hesap güvenliğinden oyuncunun kendisi sorumludur eğerki bunu sağlayamıyorsa Yönetimimizin kabahati ne, diye yazı yazarsa hiç şaşırmayın yani :D

Son olarak isa canını yidiğim sen neler yapıyon öyle ya :D Nasıl banlamadılar seni hala :D

oh be ne güzel herşeye yazdım :D ben hazırlanıp işe gideyim şimdi akşama kesin dünya bambaşka bir hal alacak :D Bide tam zamanında ayrılmışız demekki, batu tam olması gerekeni yapmış

egElif.

Baltacı
benim hesabıma pusula klanında bir çok küfür yapıldı. inanmayan olursa buraya yapıştırayım. o insanlara burdan yazıyorum karekter yoksunusunuz. oyun için karekterinizi satmıssınız. alın temiz değiniz akladıgınız pusula oyuncularını görün yazık sizlere acıyorum...

sen şaka mısın ya? bu yazdığına kendin inanıyorsan ciddi anlamda sorunların var senin.

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Zaten 1 haftadır yoğun bir şekilde hesaplara başarısız girişler yapılmaya başladı . Herşeyi karşı tarafta aramayın.Şifrelerinizi Harf,rakam ve nokta virgül gibi işaretlerle kullansaydınız hesabınızın şifresinin bulunması çok aza inerdi .

Bu zaten çok açık bir pprogram işi .. Genellikle kullanılan şifreler bpt programına kaydedilip sıralamadaki her oyuncunun hesaplarına teker teker bakılmış. Ve gördüğümüz kadarıyla bazıları çok basit şifreler kullanmışki hesaplarınız patlamış.

Oyun operatörü bu konuda sadece bu işi yapan kişiyi tespit etmeye çalışabilir. Barbara düşen köyler vs geri getirilemez diye düşünüyorum.

PUSULA klanlarına yaşadıkları talihsiz olaylardan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyşş neler olmuş burda nerde hahaha :))) Hak edeninkini çalsaydınız bari uleyn hak etmiyeninkini niye çalıyosunuz tt2

Geçmiş olsun arkadaşlar.Buralarda karışır aga.

DeletedUser43364

Ziyaretçi
PUSULA klanlarına yaşadıkları talihsiz olaylardan dolayı geçmiş olsun

ne kadar program da bot da olursa olsun buna klanlar org nasıl imtiyaz verebiliyor yada klanlar org un güvenlik seviyesi bu kadar mı düşük bugün onlara yarın bize yapılmayacağının garantisi varmı

DeletedUser51742

Ziyaretçi
MERHABA EN GÜCLÜ YETKİ SİZDE VAR KALİBA OYUN OPERATÖRLERİNİ ADMİNLERİNİ ŞİKAYET ETMEK İSTİYORUM..

NEREDEN ŞİKAYET EDEBİLİYORUM LİNK VERİRMİSİNİZ ?

VERMESSİNİZ SİZDE ONLARIN ARKADAŞISIN

GÖREVLİLER YAPAMIYOR GÖREVLERİNİ..!

3 GÜN CEZA YEDİM BAK İYİ DİNLE BENİ 3 CEZA YEDİM TAMAM DEDİK SABAH AKŞAM BEKLEDİK ACILDI KEYİFLE GİRDİK OYUNUMUZU OYNAYACAZ DEDİK 1 GÜN SÜRMEDEN TEKRAR CEZA YEDİM.... BÖLE BÖLE 100 LERCE 1000 LERCE YAZILAR YAZARAK GECERLİ BAHANEMİ DİLE GETİRDİM... CEZA DEĞİŞMEYECEK YOK KURAL İHLALİ DEĞİŞMEYECEK

CEZA VERECEKSEN SÜRESİZ VER....! SONRA 2 3 GÜN SONRA TEKRAR BANLAMA.!!

CEZAMI CEKTİM 3 GÜN CEZAYI BANA MÜSAİT GÖRDÜLER EYVALLAH DEDİM 3 GÜN CEZAMI CEKERİM..! TAMAM TEKRAR HESAPIMI BANLADILAR

5.056 PUANIM VAR OYUNDA ARKADAŞLARLA OPERASYON YAPACAKTIK KÖY ALACAKTIR NERDE BİZ ÖNCE HESAPIN BANLANMAMASI İCİN HESAP SİL YAPALIM BİZ...!

EMEĞİMİ İSTİYORUM SİZDEN BAKIN Kosronluerhan < Ceza yedikden sonra İnceleyin kayıtlara Şikayet eteceğim oyun adminlerini..!

EMEĞİMİ BENİM KİMSE YİYEMEZ YİYEMEZ...! BU KADAR

DeletedUser7654

Ziyaretçi
Vay be vay. Herkes atar yapıp Pusula'yı küçümsemeye kalkmış. Valla oynamayacaktım şu oyunu ama çok değil 10 güne kadar sınavlarım bitiyor. Kısmet olursa döneceğim oyuna. O zaman nasıl savaşılıyormuş herkes görecek.

DEST@N seni kaale alanın akıl sağlığından şüphe ederim önce Türkçe'yi öğren oyun oynamayı öğren sonra çık konuş. Bir şeyler başaramamış insanların gelip de böyle saçma yazılar yazmasına hiç anlam veremiyorum. Az konuş ya sırf konuşmuş olmak için konuşma.

Küvet* İsmail kanka aha geliyorum klasiğe kızdırmayacaktınız beni troll

Ayrıca şu bilerek ceza aldı muhabbetine inananlar ve onu savunanlar. Yemin ediyorum IQ eksikliği var sizlerde. Gözlerimle görmesem muhabbetleri ve konuşmaları diyeceğim ki bilerek ceza aldılar.

Yok arkadaş mantıken ceza almak saçma. Çünkü 3 günlük ceza sırasınca nasıl bir avantajı olabilir ki ceza alan kişinin? Hesap yöneticisi asker basmıyor. Bina basmıyor. Depo yapmıyor iken 3 gün ceza yemenin sebebi ne olabilir bana bunu söyleyin. Kamilerden kurtulmak için mi ceza aldı yani? Saçmalamayın ya o kamiler bugün gelmezse yarın yine gelecek.Ayrıca bilerek ceza alsa bile operatörler bunun tespitini yapabiliyorlar ve saldırıya açık duruma getiriyorlar.

Kimse demesin ki operatörler Pusula'yı savunuyor. Halbuki kendileri söylesinler Pusula klanlarını sevmezler o kadar. Niye mi? Geçen Clasic World'ü kapattığımızda bir tebrik mesajı bile atmadılar. Hatta atacaklarını bile söylemişlerdi. Yani çamur at izi kalsın sizin mantığınız bu şekilde çalışıyor.

Pusula'nın bir önceki worlddeki hamleleri de gayet güzeldi sayın operatörüm. Bak bu world de o hamleleri yapmıyorlar. Ama Pusula klanının da yarısı bu world'de yok farkındaysanız. Normalde oynamayacakları bir dünyada öyle bir durum oluştu ki oynuyor bulundular. Bakalım görelim ne olacak.

Savaş kaybedilir, kazanılır bunlar önemli değil ama gerçekten yakışmayan tutumlar ve iftiralar var ortada.

gelde görelım.. Hespa silip giden gidene. Şuanda.. Rahmi Senide ßeklerimm.. Merak etme tanıdık biriyim :)... Bekliyorum ... Geçen Clasicte. Klan yoktu sizle savaşacak klan.. Bu dünyada roller farklı .. sınavmış bizde işlerimizi 2 plana attık.. bahneler çok. :

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Oku oku bitmez :) Ben özet geçiyim

PUSULA nın bazı oyuncularının şifreleri patlatıldı bi kaç kişi baştan başla yapılmış vs. :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
IQ eksikliği var deyince biri atlamış hemen . yazı stilindende anlaşılıyor zaten troll

Durum
Konu yanıtlara kapalı.