Muhabbet Köşesi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Millet birbirini banlatmaya çalışıyor resmen :D ondan sonra forum niye cansız kalıyor diyorlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Game Of thrones da gibi hissettim kendimi, herkes birbirinin açığını kolluyor falan, en iyisi uzaktan seyretmek :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hadi herkes birbirini raporlasın troll
Örgütlemekten ban yerim sakın yapmayın şakasına dedim :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
4. Kitabı da 5. Kitabı da okudum, içimden ağır spoiler verme isteği var, bir dizi forumunda olsak ban yerdim ama burada verebilirim istediğim kadar :)

DeletedUser45608

Ziyaretçi
4. Kitabı da 5. Kitabı da okudum, içimden ağır spoiler verme isteği var, bir dizi forumunda olsak ban yerdim ama burada verebilirim istediğim kadar :)

emin olma Mayıs kesin diziyi takip ediyordur yerinde spoiler kullanmadın diye gömmesin seni buraya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sormak lazım, ya da burası dizi platformu değil deyip flood yapmaktan ban yiyebiliriz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapma be modum, baya da düşünmüştüm, en ağır spoiler. Nasıl veririm diye, bi de 4. Kitap ta geçen yaz çıkmıştı, onu hatırlamaya çalışıyordum :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Yapma be modum, baya da düşünmüştüm, en ağır spoiler. Nasıl veririm diye, bi de 4. Kitap ta geçen yaz çıkmıştı, onu hatırlamaya çalışıyordum :)

Fazla zorlamayalım bence yani hatırlamaya ne gerek var şimdi :p durduk yere birbirimizi üzmeyelim :p