Muhabbet Köşesi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Forumu takip etmeyi bilmeyenler kayboldu galiba :D yaklaşık 20 dakikadır flood yapmamaya çalışıyorum :D :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bence de senden olmaz :D tehdit edilirken güldüm o derece kötüydün :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
10 numara dünya süper özellikler koordinatlar filan eksili olacak de mi ?

way op hazırlayanların halinee:D:D

pasifliği kabul etmeyecek dünya sağlam bi ekiple gelmek isterim 5 günümüz var hele bi bakınalım eskilerden kimler var:)

kingstone

Ağır Atlı
basligimi sabitlediginiz icin tesekkurler :D :D 17.Dunyadan sonra burada da konumun sabitlenmesi guzel oldu :D :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
08 diyordu galiba. Yani birazdan açılması muhtemel :D Forumda bir tane yetkili görürseniz eğer açılmış demektir :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Zaten ne zaman yüzlerine bir şey vursam tehdit ediyorlar :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D:AS:D: D: :D Burada inceyi ben yaparım :D Hemen burayı terk et :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
seni ocaktan terk ediyorum asıl ben ata :D
Beni kimse terk edemez :D ben seni terk ediyorum .D Bak şimdi Bengam diye klan kurup terk edeceğim de tek kişiyle olacak iş gibi durmuyor :D Neyse bir ara seni terk edeceğim :D

ince yapayım derken topu ıskalamışsın :D

Topu ıskalamışsın dedin de aklıma bir anım geldi :D Geçen gün Yunus'la pes atıyoruz. orta sahanın oralardan serbest vuruş kullanacak. Modric gerilmiş tabi orta açmak için koştu koştu. Duran topu ıskaladı topa vuramadı yere düştü :D:ASDS:D sonra kalktı dönüp vurdu topa :D ::D Bu da böyle bir anım :D

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Topu ıskalamışsın dedin de aklıma bir anım geldi :D Geçen gün Yunus'la pes atıyoruz. orta sahanın oralardan serbest vuruş kullanacak. Modric gerilmiş tabi orta açmak için koştu koştu. Duran topu ıskaladı topa vuramadı yere düştü :D:ASDS:D sonra kalktı dönüp vurdu topa :D ::D Bu da böyle bir anım :D

ahahah çok komik ahahaha :DAS:DSAD:ASDA

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Yalnız postu düzenle derim :D O şekilde post atmak yasak :D :D