Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan 06dike06
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
sahte deil hani ortak klan açacaktık :D özelden ayrı diosun burdan ayrı:))

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Şimdi mersinde naptığımı anlatırsam banlarlar beni :D O gün baliden filan bahsettim 3 gün ban yedim :D :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Pusulanın olmadığı her world diğerlerine çekici geliyor katılanlara başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
bnce birdaha böle yaparsan banlarım demenin kibarcasını söyledn:)) neyse tehditleri pardon kurallarıda öğreniyorum yavaşdan :p:))

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Yok Yıldırım abi. Artık korkulacak bir klan kalmadı ortada. Sabit olarak 40 kişi gelip 40 kişi çıkan yok artık. Yıkamadığını bünyene ekleyerek güçleniyorsun. Mesela 17 as klanları. Mesela 18 şizofren. Mesela 19 kene. Buunun da sebebi worldlerin çok olması. Oynayan adamlar artık çakışıyor. 1 worldde savaşan adam,diğer world kanka oluyor. Disiplin,oyun ahlakı sıfır.

DeletedUser46247

Ziyaretçi
Yok Yıldırım abi. Artık korkulacak bir klan kalmadı ortada. Sabit olarak 40 kişi gelip 40 kişi çıkan yok artık. Yıkamadığını bünyene ekleyerek güçleniyorsun. Mesela 17 as klanları. Mesela 18 şizofren. Mesela 19 kene. Buunun da sebebi worldlerin çok olması. Oynayan adamlar artık çakışıyor. 1 worldde savaşan adam,diğer world kanka oluyor. Disiplin,oyun ahlakı sıfır.

kanki söz sana savasarak yendiğim klanlardan kimseyi almıycam :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
sistem durumu

eski eskide kalmıştır ,

yeni eskiyi bozar , sen disiplin,oyun etikliği noksanlığı dersin kimisi strateji der , kimisi mecburiyet der

nasıl denir kibarca... iki ucu çikolatalı değnek :)

DeletedUser40799

Ziyaretçi
kanki söz sana savasarak yendiğim klanlardan kimseyi almıycam :D

bak mesela;
şimdi ayrı klandayız world başladığında. Siz bana dalıyorsunuz ama sen dalmazsın demi ?
sen dalmazsan ben bundan yüz alırım klanın dalmaz. Sonra ben seni ikna ederim müt oluruz sonra birleşiriz. anladın mı ? :D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
sistem durumu

eski eskide kalmıştır ,

yeni eskiyi bozar , sen disiplin,oyun etikliği noksanlığı dersin kimisi strateji der , kimisi mecburiyet der

nasıl denir kibarca... iki ucu çikolatalı değnek :)

kocadın be Yıldırım abi. Sende ki sabrın yarısı bende olsa çok şeyi düzene sokardım,reelde.