Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser38381
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41911

Ziyaretçi
Bir açıklama yapmam lazım...

Forumdakı bloodyknife gerçekde benım doğrudur fakat bu en son konu açan oyunda nıcklye yoksanapam'dır

kendisi forumda uyelıgı olmadıgı ıcın benım id ve şifremi ile gırıs yapmıs olub forumda bu konuyu açmışdır.

Saygılarımla BloodyKnife

bız çoktan gectık orayı alkasız yerlere gıttı konu

bide su majestıcle uğraşmayın ya adam yuzsuzun onde gıdenı bıze yaptıkları bır teklıf var burda ms ve pusula klanları cıın bır dünya laf soyledı ya ozellıkle ms ye bos klansınız fılan gıbılerınden acaba o teklıfı buraya yazsam kım bılır ne dıcekte yazamıyorum cok kotu rencıde olucak yok yoksa gönlüm el vermıyo :D rezillik diz boyu sadece...

DeletedUser44405

Ziyaretçi

Forumdakı bloodyknife gerçekde benım doğrudur fakat bu en son konu açan oyunda nıcklye yoksanapam'dır

kendisi forumda uyelıgı olmadıgı ıcın benım id ve şifremi ile gırıs yapmıs olub forumda bu konuyu açmışdır.

Saygılarımla BloodyKnife

konunun bunla değil majestic le ilgisi vardı

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben gerekli duydugum için açıklama yapmak istedim neyse herkez iyi oyunlar ...

DeletedUser39758

Ziyaretçi

Saygılarımla BloodyKnife

Anladım dostum, sağol.

DeletedUser39758

Ziyaretçi
W18 i beğenmeyen w19 u bekleyen arkadaşlar w18 de oynamasın. Burdada laf kalabalığı yapmasın diyerek mesajıma başlıyorum.
kmsml kimdir bilmem. Bunun için düzenbazlık yapmıştır yada hatasından dolayı ban yemiştir demeyip objektif davranıyorum.
Sonuçta banı yemiş ve karşı taraf haklı olarak şikayetçi olmuş ve biraz abartıp Pusula nın adı kirleniyor demiş.
Ben w17 de oynamıyorum ama forumunu takip ediyorum. Aynı olay gerçekleşmişti. Fullas ' tan bir abimiz aynı şekil bir ban yemişti ve Pusula tarafından yüzlerce mesaj atılmıştı foruma. Fullas ' a baya bir sallamışlardı sorup soruşturmadan. Yanlışsam düzeltin.
Şimdi başka klana olunca O klan Adi dir ama Pusula nın başına gelirse Pusula da sorun 0. Adamlar sorunlu olur. Bakın Adamını bile korumuyorsun sorup soruşturmadan.
Bu kadar köklü bir klandan bunu beklemezdim. Tabi sizde haklısınız 2 günlük Pusula oyuncusu hatta Pusula bile denemez çünkü güçlü değiller değil mi :)
Biraz empati, Biraz sağduyu.
Son olarak şunu belirtmek isterim ;
w17 nin özelliklerinide kimse beğenmiyordu. İnsanları beğendirmek zordur.Buyrun iyisini yapın sizin oyununuzu oynayalım. Boş laflar , sevmiyorsan oynama kardeşim.
Hiçbir serverda nakış tutturamamış insanların ZIRVALIKLARI işte..

Sen kimsin ? Senin ederin ne ? Amacsızca cümleler kurmak için mi foruma giriyorsun ? Bunların hepsi çelişki mi ? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

Arkadaşım bak işine, oyna oyununu. Hayatında ilk defa mı sıralama görüyorsun ?

Fazla sürmez orda kalmanız, mumunuz yatsıyı görmez, akşamdan söner.

Bakın işinize.

DeletedUser

Ziyaretçi
batu ben biliyom nye banlandıgını :D majestik i adam yerine koyup ona cvp yazdın ya o yzden banlandın sen :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sakin olun gençler,ban dediğiniz vakit ben gelirim akla troll

DeletedUser

Ziyaretçi
:)) la bu majestik nerde :))ikncyz falan die konuşuyodu nye devamı gelmiyo biri getirsn şunu buraya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
fazla kaçamaz aradaki mesafe azalıyo ugrıcam yanına bi :D