Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser38381
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bu sefer benden :D yeni dünya hayırlı olsun...

DeletedUser

Ziyaretçi
yakın bir zamanda buraya girdiğimde 15 sayfa falan yazı olacak ve okumaya üşeneceğim :D

DeletedUser21797

Ziyaretçi
hayırlı olsun da epk güzel olacağını düşünmüyorum bende bir gir cık yapmayı düşünüyorum :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Okculu dünyaya denk gelmedim ben hiç. Ne ayak bu okcu eskilerden yarım yamalak hatırlıyorum

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bu arada herkesi değil tabiki sağlam arkadaşları klanıma bekliyorum. Ben de kurayım dedim :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Konuya bak la 2 sayfa olmuş :S Bu wye katılım çok az olucak heralde diğer wlerde ilk saate 3-5 sayfa olurdu en az şimdi :S

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer serverlardada aslında bir kaç kişi sürekli konuşarak arttırıyordu sayıyı yinede az tabi başlığa baktıgımızda eskiden 15 16 kişi odada oluyordu şimdi ben 8 den fazlasını görmedim daha

DeletedUser43278

Ziyaretçi
Cidden bu w. katılım az olucak.Sağlam oyuncu olsun yeter.

DeletedUser357

Ziyaretçi
word yavaş olunca birde okçu girince işin içini katılım düşük olabilir yada millet baştan bir girer ama çabuk bırakırlar

DeletedUser

Ziyaretçi
word yavaş olunca birde okçu girince işin içini katılım düşük olabilir yada millet baştan bir girer ama çabuk bırakırlar

w 18 zor olacak gece bonusu demırcıde 3 kademe arastırma okcu acemılerle ıyı oyuncular arasındakı fark kolay anlasılacak ama sovalye olmasa bıraz daha ıyı olabılırdı onun dısında hersey benım hosuma gıden ozellıkler

DeletedUser357

Ziyaretçi
w 18 zor olacak gece bonusu demırcıde 3 kademe arastırma okcu acemılerle ıyı oyuncular arasındakı fark kolay anlasılacak ama sovalye olmasa bıraz daha ıyı olabılırdı onun dısında hersey benım hosuma gıden ozellıkler

iyi oyuncuyla kotu oyuncu arasındaki farkı anlamanda okcunun nasıl biretkisi olacak anlamadım

DeletedUser41882

Ziyaretçi
Şimdiden herkese başarılar Bol yağmalar Milislere dikkat..:)