Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Millete karşı beni zalim göstermeye çalışıyorsun emeklerin için saol ben buraya ıp adreslerini dökmeyeceğim. Kurallar gereği açıklayamıyorum ki aynı kurallar gereği de forumdan uzaklaştırılıyorsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
hehehe millet stresini atmaya geliyor buraya ban yiyip gidiyor :D daha çok stresleniyo yav :D

DeletedUser

Ziyaretçi
13.Dünya'nın gerek özellikleri gerekse oyun yapısıyla herkesi mutlu edeceğini ümit ederek, iyi oyunlar diliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
kilise olmasın gece bonusu olmasın , birde hız 1.5x yada 2x olursa dadından yenmez o server

DeletedUser

Ziyaretçi
şu an ki özelliklerden sadece kilise aktif edilmeyebilir . oynamak isteyen özelliklere iyi baksın şimdiye kadar . kilisenin off edilmesinden başka açıklanan özellikler hiç degişmedi . kimse hayale kapılmasın bina gelişim hızı 2x olmuş asker hızı 1x şikayet edenlerin hepside havanda su dövüp kuzu kuzu dünyaya asıl nicleri ile olmasada başka nicklerle mutlaka katılacaktır. neden derseniz . bu oyun bagımlılık yapmış durumda bizlere ama az süre ama çok süre her kes takılacak bana göre .

DeletedUser35031

Ziyaretçi
Yeni dünya hayırlı olsun, asker yavaş olmasın gerisi önemli değil :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şu anki özellikler çok güzel bence , gece bonusunun kaldırılması iyi oldu

DeletedUser

Ziyaretçi
amanın özellikler degişmiş yıllar önceki gibi basamaklı sistem gelmiş . her köyde kademeler seçip basacaksınız .

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
mümkünse 2x yapın bakın gidip mancınık atın yada 5000 pre atın demiyorum sadece 2x olsun istiyoruz

kingstone

Ağır Atlı
arkadaşlar modlar da böyle olsun istemezler elbette oyuncularının neden kötü serverlarda oynamasını istesinler ki ... serverların özellikleri bildiğim kadarıyla almanların elinde ve onlar ne derse o oluyor buradaki modlar sadece ısrar edip kararı değiştirmek için uğraşıyorlar .

DeletedUser

Ziyaretçi
artık yenı sıstem gelmıs adam sana orduyu yolluyor bır bakıyorsun ordu bır anda yon degıstırıp baska koye gıdıyor :D bu tıp ozellıkler ıcın ıstek yaz malum kısıye yolla :D

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
arkadaşlar modlar da böyle olsun istemezler elbette oyuncularının neden kötü serverlarda oynamasını istesinler ki ... serverların özellikleri bildiğim kadarıyla almanların elinde ve onlar ne derse o oluyor buradaki modlar sadece ısrar edip kararı değiştirmek için uğraşıyorlar .

modların fazla etkisi yok son sözü venividivici söylüyor

DeletedUser

Ziyaretçi
2x işinize gelmiyor ondan açmıyorsunuz çok inandırıcı değil hep 2x olması :)

DeletedUser

Ziyaretçi
gerçekten bu kadar hızlı tarih verilmesi beni epeyi şaşırttı umarım ayarları değiştirmez inno. şimdiden herkese başarılar dilerim :)