Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
artık bu da 2x olmazsa yani gerisini düşünemiyorum. herkese hayırlı olsun haftalardır bu serverı bekliyorum açıkcası eğer hızlı server olursa umarım iyi klanlar katılır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunun 2x olması cok mu zor niye x1 de israr ediliyor anlıyamıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
iyi bir server olmasını istiyorsanız en az 2x olup yine en az bir ay sonra açılmalı. hız 2x olursa eskilerde dönmek ister, organize olmalarıda zaman ister.
kızmayın yav, fikrimi söledim sadece :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yine hep aynı tatavalar,yine hüsrana uğrayacağımız dünya özellikleri ile karşılaşma üzüntüsü..

vvv, 2x hızında olacak dedin bu dünya için,söz verdin. söz vermek nedir umarım farkındasındır :)

Tasunke Witko

PUSULA

DeletedUser35415

Ziyaretçi
iyi bir server olmasını istiyorsanız en az 2x olup yine en az bir ay sonra açılmalı. hız 2x olursa eskilerde dönmek ister, organize olmalarıda zaman ister.
kızmayın yav, fikrimi söledim sadece :D

Abi eskiler dönecek diye beklemekmi lazım :D Ama hızlı server olursa oyun fena olur

bu arada bu 200 köyü 1000 köyü olanlar var oyundan nasıl zevk alıyorlar acaba ???

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi eskiler dönecek diye beklemekmi lazım :D Ama hızlı server olursa oyun fena olur

bu arada bu 200 köyü 1000 köyü olanlar var oyundan nasıl zevk alıyorlar acaba ???

alınıyor zevk merak etme operasyonlar daha büyük hale dönüyor devasa savaşlar çıkıyor tabi bu eskidendi eski klansavaşlarındaki oyuncularla..(not: 120 köyüm vardı büyük savaşlar oluyordu op.lar oluyordu oradan biliyorum)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben kendi adıma konuştum, ekibimizi toplamak cok zor görünüyor. bizim gibi dağınık pek çok ekip vardır. 2x olunca oynamak isteyen çok olur. eskilerin dönüşüyle cok çekişmeli bol kavgalı bir server olur. tadından yenmez :D

DeletedUser12046

Ziyaretçi
VVV nin tarihi vaatini kirli belgeler arasında bulabilirsem koyucam ss ini:)

Düzeltme:

2ws0q.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Oduncu yapımı bitip saatlik üretimi 60 olarak görmedikten sonra inanmam.

DeletedUser35413

Ziyaretçi
birde tarih verilse iyi olurdu 2x olursa PUSULA ekibi olarak Orda Olacagız:)

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Oyundan bu tarz şeyler için ticket açarken nerde özgürlük diye düşünmüyorsunuz ama Seçkin bey :)

DeletedUser30963

Ziyaretçi
Venividivici ve ekibi bu world de acaba kimlere yardım edecek zaman göterecek artık...

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyundan bu tarz şeyler için ticket açarken nerde özgürlük diye düşünmüyorsunuz ama Seçkin bey :)

Bana küfreden başkasınada küfür etmiştir o bildirir nasılsa diye ben engelleyip geçiyorum sadece ,

Daha hiç hakareti bildirdiğim olmamıştır :)

DeletedUser30963

Ziyaretçi
venividivici için açılan ticketlerin haddi hesabı yok renaissance bey...hakkında işlem başlatmaya gerek duymuyorsun sanırım