Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan isisis
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sunucularda Genel Olarak Problem Var Arkadaşlar..Yabancı Serverlarda Oyle..Herkes Beklemede..

DeletedUser

Ziyaretçi
yok nl de sorun yaşamadım geri burdaaada sorun yaşamadıM:S

DeletedUser

Ziyaretçi
heralde server a restart atılıyor.
ya da ani bir sorun
ama bunun bildirilmesi gerekyor
dünya zmaanını geri alsınlar o zman
savaşın ortasında olmuyor ki bu böyle

ayrıca ben hala giremiyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
2-3 dakika aralıklarla giriş yapmayı deneyin nassıl bir yaklaşımdır
sanki oyundan habersizsiniz
benim saniyeyle ordu atmam gerekiyor bir girip bir giremeyince ne anlamı var
hiç açmayın daha iyi

ben hala serverın geri alınmasını istiyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
geri alınması imkansızdır:D okadar meseleler oldu w10da alınmadı şimdi hiç alınmas

DeletedUser11261

Ziyaretçi
Oyundan soğutuyorlar insanı. Dünden beri sürekli deniyorum giriş yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
premium

Buna sadece adminlerin cevap vermesini istiyorum W10 da premium var benim ve buna para odedik yaklasık 4 gündür giremiyorum servera bu hata server probleminden dolayi diyorsunuz peki bu hata sizlerden kaynaklaniyor ise giremediğimiz hergün için premium günlerimizi geri verecekmisiniz ?? Sayin Yönetim cevap versin

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Toolbar ile girişler mevcuttur. Normal girişlerden bir farkı yoktur. Lütfen duyurular kısmında yer alan resimli anlatımımızı inceleyiniz. Bu sorun bizden kaynaklanan bir sorun değildir. İyi Forumlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki üstad bu sorun ßizden mi kaynaklaniyor server girişi yapamiyoruz sizler oyuna toolbar ekliceksiniz diye bizler giremiyoruz.Ben sizlerin cikardiği toolbarı indirip kurmaya mecburmuyum yoksa mecbur mu ediliyorum b ve kacamak cevap vermeyiniz bunu cevaplayiniz ßiz telefondan da oyuna giriyoruz pc dende

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Bizler sizlere giriş imkanı sağlıyoruz, Bir şeye zorlamıyoruz, oyuna girmek istiyorsanız şimdilik indirmeniz ve anlatılanları yapmanız gerekmektedir. Servere girmek için çeşitli yollar var sadece anasayfadan bir login hatası var. Mesela depo tamamlandı, inşa tamamlandı veya çiftlik doldu diye kayıt olduğunuz e-posta adresinize klanlardan mail gelir ona tıklıyarakda girebilirsiniz tabi silmediyseniz, Ancak şu andaki en cazip yöntem Toolbarı kullanmaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki bakalim Sizin dediğiniz yöntemi yapmaya çalişacağim kuralım toolbarı Hiç olmassa premium yanmasın boşuna birakmayayim anladiğim kadariyla giremediğimiz günlerde geri verilmeyecek küçük bir eleştiri daha yapacağim Sizlerin bize giriş imkanı yarattığınız doğru ama bir taraftanda oyunun orjinal haline de giriş yaratmadiğiniz doğru bunu klanlar türkiye takımımı yapiyor bilemem ama birçok insan ßundan şikayetçi forumlarda anlaşıldığı üzere Neyse inşallah yakında login hatanızı düzeltmeniz dileğiyle

DeletedUser11261

Ziyaretçi
Peki üstad bu sorun ßizden mi kaynaklaniyor server girişi yapamiyoruz sizler oyuna toolbar ekliceksiniz diye bizler giremiyoruz.Ben sizlerin cikardiği toolbarı indirip kurmaya mecburmuyum yoksa mecbur mu ediliyorum b ve kacamak cevap vermeyiniz bunu cevaplayiniz ßiz telefondan da oyuna giriyoruz pc dende

Bende sürekli telefondan giriyordum. Artık onuda yapamıyoruz. Bu sorun 1-2 ay daha devam eder. Söylemedi demeyin. Koca firma bi login sorununu halledemiyorsa ben ne diyim.

DeletedUser11261

Ziyaretçi
Ne zaman bu sorunu halletmeyi düşünoyrusun ? Yoks aamaç bu herkesi toolbar kullanmaya mecbur etmek mi ? Bence öyle gibi?