Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan isisis
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Forum bitmiş w11 lazım yeni heyecan için işte hafif basdım man çıkardım ilk misi kim basacak ilk köyü kim alacak falan :) Eskiden açdığımda 2 3 sayfa yeni mesajlar olurdu şimdi arada açıyorum yarım sayfa :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne zaman konuşup ne zaman konuşmayacağımı sana sana soracak değilim, kaldı ki bu seni ilgilendirmez değil mi güzel kardeşim :)
Ayrıca dünyaya katılmam o günlere denk geliyor, hani milletin gaza galeyana gelip sözde ordularını kamikaze yaptıkları zamanla falanda filanda...
(kendimi yalanladığım gibi düşünülebilir : ) ilk mesajda ben oyuna girdiğimde ordu patlatma falan yoktu, ama anket muhabbeti çıktıktan sonra oyunda canı yanı yanan ordumu patlattım demeye başladı. herkes birbirine ordu yolladıysa bu ordular hangi köylerdekisavunmalarda patladı? : ))

O elit dediğin adamlar gelişirken, 2k-3k puanda demekki hiç askerli köye denk gelipte ordusu patlamamış şimdiye kadar, ki bir ordu sıfırlanmasıyla ağlıyorlar yazık :) bumu elit olmak veya oyunda derece yapmak mı elitlik. elitten kastın ne onu öğrenmek lazım önce, 3-5 arkadaşla forumda lobi yapıp milletle kafa kırmak mı elitlik yoksa.

2k puanda zaten topu topu bir avuç askeriniz vardır sanki 30 çiftlikli askeri çakmış gibi ağlamak elitlik değildir ezikliktir...

benim ne zaman oyuna katıldığımı benden iyi biliyormuş gibi gereksiz konuşmuşsun çünkü katıldığımda piyasada ne anket vardı ne hesap silme mevzuu. o günleri forumdan takip ediyordum ancak herhangi bir yorum yapma gereği duymadım çünkü ben katıldığımda oyunda herhangi bir sorun yoktu ve resetlenip resetlenmemesi yeni başladığım için umrumda değildi. ancak şimdi "w10da oyuncu yok", "bütün iyi oyuncular oyunu bıraktı" gibi abuk subuk yorumlar yapıldığını gördüğüm için yorum yapma gereksinimi duydum. oynayan oynar, kalın gelen uzar :)

bahsettiğin elitlik oyuna önce girip puan kasmak ise ben elit değilim elit olma derdinde değilim, oyunu iyi biliyorum ve eğlenmek için zaman buldukça oynuyorum

allah aşkına ne kadar askerin vardı ya :) 2 günde basamayacakmıydın askerlerini. veya yeniden başlasaydın sonuçta savaşıp zevk almak için oynamıyormusun.

oylamadan server kapanacak sonucu cıktıgında 7 k puandaydım ve 3 köyum vardı ve 1. sıradaydım hangi 2 kdan bahsedıosun sırf kapanıo dıe hem saldırdım hemde saldırı yedim köyler yıkıldı sen bunun neresını savunuyorsun
iyi oyuncu olan toparlar dıosunda zevk mı bıraktılar bı benım yerimde olda sen devam et

DeletedUser17989

Ziyaretçi
oylama nın bitmesi zaman aldı, zaten adamlar yazmışlar bunun sonucu bağlayıcı değildir diye. ben w10da adam mı kaldı, orada iyi oyuncu yok demelerine cevaben yazıyorum. savaşacak olduktan sonra adam her zaman vardır. ve şuan oyunla ilgilenmeme rağmen 61. sıradayım, eğer oyunu iyi oynayan adamlar oyunu bırakmış olmasa şuanki ayırdığım vakit ile ancak 300 lerde olmam gerekirdi. ancak oyunu iyi oyuncuların bıraktığı worldde iyi oyuncu olmadığı yada adam olmadığı anlamına gelmez. hevesin kaçmış olabilir normaldir olur bunlar, ancak ne zaman klanlar yönetimine güvendikki şimdi güvenelim. bu reset muhabbetini savunduğum sanılmasın benim tepkim worlde bok atmaya çalışılmasına, ben pek ala zaman geçirip eğlenebiliyorum vakit buldukça. yanlış hatırlamıyorsam w6da aynı klanda oynamış olabiliriz orada nikim StandBy idi. korgan jilet arden patbon zeraki falan hatırladıklarım oyuncular. gayet zevkli bir world idi. sen kötüsün ben iyiyim muhabbeti yapmayacağım eğer hatırlıyorsan oradan çıkaracaksındır nasıl oynadığımı. şuan sadeec takılabilecek kadar zamanım var, ve w10 en yeni world olduğundan buradayım, sıkılana kadar...

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
İyilik iş güç uğraşıyoruz işte normal bir Türk genci hayatı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
a.selam arkadaşım. çok şükür seni sormalı. bu arada herkesin regaip kandili mübarek olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler iyiyim. Sizinde Kandiliniz mübarek olsun. Uzun zaman sonra tekrar başladık oyuna hayırlısı olur İnşallah. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
İnşallah olurum. :D Lise sona gidiyorum bitirdik sayılır liseyi. :)