Muhabbet Alanı

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
günaydın.
arkadaşlar köyüme bakıyoken arada sıralamaya bakıyorum en sonuncuya bakıyorum şuanda 67700 kişi var:D

DeletedUser212

Ziyaretçi
o dk dk deilde günlük güncelleniyo bildigim kadarıyla

DeletedUser

Ziyaretçi
hyr sinser oyuna gir sıralamaya yaz bak.en son şuanda 67770 lerde.10 dk da bir bak artıyor.

DeletedUser543

Ziyaretçi
evet günlük güncellenmiyor. sinser dikkatinden kacmıs :)

DeletedUser219

Ziyaretçi
olmazmi buralardayiz hep ya her zaman yazamiyoruz tabi ki :))),

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha hızlı bir w2

w2 hızlı olmalı biraz adrenalin lazım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
slm

itesizecami.jpg

ARKADAŞLAR CAMİYİ İNŞAA ETTİM. 3 KADEMEDE.

ya arkadaşlar maksat muhabbet olsun şakasına takıldım cami isteyenlere öylesine bi latife. bunu ciddiye almanız çok yanlış ben şahsen oyunla çok iyi vakit geçiriyorum camiymiş kiliseymiş bunlara takılmam. onu çok amatörce photoshop olduğunu anlarsınız diye ve ciddiye almazsınız diye geyik yaptım amacım dalga geçip insanları kandırmak değil eğer bi problem yarattıysam özür diliyorum herkesten.:(:(:(

DeletedUser543

Ziyaretçi
itesizecami.jpg

ARKADAŞLAR CAMİYİ İNŞAA ETTİM. 3 KADEMEDE.

ya arkadaşlar maksat muhabbet olsun şakasına takıldım cami isteyenlere öylesine bi latife. bunu ciddiye almanız çok yanlış ben şahsen oyunla çok iyi vakit geçiriyorum camiymiş kiliseymiş bunlara takılmam. onu çok amatörce photoshop olduğunu anlarsınız diye ve ciddiye almazsınız diye geyik yaptım amacım dalga geçip insanları kandırmak değil eğer bi problem yarattıysam özür diliyorum herkesten.:(:(

yok yahu ne özürü, photoshoptan anlıyorsan bana Centurion yazılı bir resim yap ödeşelim :)

DeletedUser612

Ziyaretçi
ben sana yapiyim ayıp ettin. hem de şöyle yanarlı dönerli, animasyonlu falan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Afacankan bazı köyler depoalrı full başlamış aynı zamanda kışlası otomatik inşaalıymış.bu nasıl oluyor?bak 2. dünya kısmında arkadaşl bugve test diye başlık açmış bi baarmısın rica etsem.