Muhabbet Alanı

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaslar 2.dunya ıçin herkes bır hesap daha alsın

ikinci dunya bır an önce baslamasını ıstıyorsaak eger her kes bır ıkı hesap daha acsın herkes klanlara yazı yollasın ben basldım ıkıcı dunya ıcın 23000 tane daha olamsı lazım mıs el bırlıgı yaparsak bu ıs olmazmı

DeletedUser212

Ziyaretçi
ikinci dunya bır an önce baslamasını ıstıyorsaak eger her kes bır ıkı hesap daha acsın herkes klanlara yazı yollasın ben basldım ıkıcı dunya ıcın 23000 tane daha olamsı lazım mıs el bırlıgı yaparsak bu ıs olmazmı

sana katılıyorum...

arkadaşlar multi deil...w2 de başlamak isteyen arkadaşlarınız w1 de oynamasalar dahi hesap açsınlar 6000 kişi bu dedigimi yapsa 80.000 olur saten

DeletedUser

Ziyaretçi
w2'ye şimdilik girmeyi düşünmüyorum ey oyuncular rahat rahat kasınız xD

vaz gecdim giriyorum :) daha yeni bakdım gece koruması yokmus ne güzel hemen girelop kilise de olmayacak demekki inanç diye bir şey olmayacak o zaman girelop :)

DeletedUser543

Ziyaretçi
itesizecami.jpg

ARKADAŞLAR CAMİYİ İNŞAA ETTİM. 3 KADEMEDE.

deneme zamanında kurdun heralde. güzel yapmıslar camiyi ama yanındaki çiçekler filan bi yamuk duruyor onları düzeltseler iyi olur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
itesizecami.jpg

ARKADAŞLAR CAMİYİ İNŞAA ETTİM. 3 KADEMEDE.

nasıl yaptın? yani 2. servere nasıl girdinde cami yaptın?:D
yoksa yabancı server mi dicem yabancılar camii neden yapsın:D

Yetkililer 2. serverın sayısı 70k ya indirttirin ınnogames e lütfen 1. dünyada berbatlaşacak çünkü multiden.

DeletedUser543

Ziyaretçi
nasıl yaptın? yani 2. servere nasıl girdinde cami yaptın?:D
yoksa yabancı server mi dicem yabancılar camii neden yapsın:D

Yetkililer 2. serverın sayısı 70k ya indirttirin ınnogames e lütfen 1. dünyada berbatlaşacak çünkü multiden.

w2 serveri acıldıya önceki gün deneme için. ordan cekti fotoyu koydu galiba.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadas Photoshopla yapmis lutfen bole seylere kanmayiniz biz ustune basa basa soluyoruz GRAFİK PAKETLERİYLE ADMİNİMİZ DAHİL OYNANMASI YASAKTIR onları ancak innogames yani Almanya degistirebilir ve sakin w2de bole bir beklentiniz olmasin bu tamamen photshop bir resimdir

DeletedUser543

Ziyaretçi
Arkadas Photoshopla yapmis lutfen bole seylere kanmayiniz biz ustune basa basa soluyoruz GRAFİK PAKETLERİYLE ADMİNİMİZ DAHİL OYNANMASI YASAKTIR onları ancak innogames yani Almanya degistirebilir ve sakin w2de bole bir beklentiniz olmasin bu tamamen photshop bir resimdir

pardon o zaman. yanlız oylama yapılıyor ve büyük ihtimalle camii seçilecek. kilise resminde camimi yazacak bir acıklama yaparmısınız?

DeletedUser

Ziyaretçi
2. Dünya'da gece modu olsun mu, kaldırılsın mı?

1_Oyuna Giriş Yapın

2_Ayarlarda Anketler Tıklayın

3_Ordaki Anket Oy Kullanın Lütfen ...

Klanlar Yönetimi
Herkese İyi oyunlar

DeletedUser212

Ziyaretçi
usta her başlıga yazda uyansın arkadaşlar ya ben tüm arkadaşlarıma haber verdim ankete katılsınlar die :D

DeletedUser212

Ziyaretçi
Günaydın arkadaşlar bu gün geyükçüler yok mu ?

DeletedUser

Ziyaretçi
evet ama 1. dünya için bu kötü oldu bence.aslında iyi tarafıda var:D
terk edilmiş köyleri yagmalayabilicez.ama çok boş köy olucak orası da kötü yaa.millet durmadan köy açmaya başladı heralde bidaha bakyıım şimdi kaç olmuş:D

DeletedUser

Ziyaretçi
valla şimdide 67588 olmuş:D her saat 100 kişi artıyo galiba:D