MUCUH vs PAYTAK

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67801

Ziyaretçi
Tartışamaya gerek yok hadi itiraf edin nasıl olsa adminler ceza vermiyor yani dünya başında mayıs beyin açıkladığı kuralları yine Mayıs bey tek başına düşünüp karar vermiş aslı astarı yok yani o kuralların. Bizim anlık modumuz bu savaşın keyfini almaya bakın ( dinleyin ha boş geçmeyin )

Sanırım burada aile klanlarını ve pakt ları hedef alarak konuştun :D ?

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Hah bende iste ondan bahsediyorum ic mesele bizim meselemiz Yanlis yapan bizim adamimiz Koyleri ugrasmadan vermesi peskes cekmesi anlamina gelior zaten dostum ama isin gercegi hepimiz tarafindan bilinirken burda diger yorum yazan arkadaslarin Yalan yanlis seyler yazmasi size yakistiramadigim nokta yoksa aldiklarinizada verdiklerinizede lafimiz yok cok sukur Helali hos olsun.

Onlar sever beleş köyü takmayın kafanıza bu kadar :D

bicfakir

Mızrakçı
Hah bende iste ondan bahsediyorum ic mesele bizim meselemiz Yanlis yapan bizim adamimiz Koyleri ugrasmadan vermesi peskes cekmesi anlamina gelior zaten dostum ama isin gercegi hepimiz tarafindan bilinirken burda diger yorum yazan arkadaslarin Yalan yanlis seyler yazmasi size yakistiramadigim nokta yoksa aldiklarinizada verdiklerinizede lafimiz yok cok sukur Helali hos olsun.

Belirttiğim üzere, iki köyü kaldığında elinde kalan savunmaları party e vurdu bahsettiğiniz oyuncu. Mal değilim anlaşmalı köy alacak çakallık yapacaksam o patlattığı savunmaları alımın ardına destek alır öyle alırdım vermezdim pijoya bi köyünü. Peşkeş çekti geyiği yapıp durmayın oyun bu kadar kıymetli değil sizinle muhatabım var diye burada cevap veriyorum uzatmayın uzatacaksanız alın benim köyleri bırakayım size devam edin mk.

Çöp ile olan savaşınıza laf etmedim, drakofable hesabı köyleri peşkeş çekmiş size değil partiyedir veya sizedir önemi yok, o köyler kesimsiz dolu savunmayla alındıysa bir sıkıntı vardır(söylenen bu yönde) eğer bu şekilde gerçekleşmediyse drakofable ın kaybettiği köyleri alırkenki raporlarınızı koyabilirsin benim düşüncem değişir bize söyleyenleri yalancı cıkarabilirsin :)

oyundan yaz bana silinmeyen raporları ileteyim sana

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Belirttiğim üzere, iki köyü kaldığında elinde kalan savunmaları party e vurdu bahsettiğiniz oyuncu. Mal değilim anlaşmalı köy alacak çakallık yapacaksam o patlattığı savunmaları alımın ardına destek alır öyle alırdım vermezdim pijoya bi köyünü. Peşkeş çekti geyiği yapıp durmayın oyun bu kadar kıymetli değil sizinle muhatabım var diye burada cevap veriyorum uzatmayın uzatacaksanız alın benim köyleri bırakayım size devam edin mk.

Bırak bana devam edeyım:)

DeletedUser47725

Ziyaretçi

Aaaa Vallahi olmaz bi yere birakmam seni Daha senle sinir savasi yapacaz kanka :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Ne sınır savaşı? Benim olcak o köylerın hepsi veriyo köyleri 4 köyune mıs attım konustuk bırakıomus haberın yokmu

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Helal olsun .)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
yine geyik muhabbeti baydı 3.sayfadan sonra biride ta 4 yıl onceki dunyadan bahsediyor

yiyin birbirinizi :p:p

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ulan 4 yıl önce ne savaşırdım be yaşladık artık pijoya emekliliğimi verme zamanım geldi hissediyorum :p oyun artı şans bile vermiyo artık bırakayım diye adfg

bicfakir

Mızrakçı
Aaaa Vallahi olmaz bi yere birakmam seni Daha senle sinir savasi yapacaz kanka :)

Sana bi dahaki gelişimizde ayık olacağız son seferi saymayalım :)))

Ne sınır savaşı? Benim olcak o köylerın hepsi veriyo köyleri 4 köyune mıs attım konustuk bırakıomus haberın yokmu

Klanındaki pasiftir köy savunamayandır 2 alıyorsam birini sen alıyorsun zaten resmen beraber kasıyoruz bence böyle çok daha verimliyim