MUCUH vs PAYTAK

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

kralemre96*

Okçu
Senin gözün görmüyor sanırım

Argo azapın peşkeş çektiği köylerle sınırımıza geldi ve köyler 5-6 şar kaminin keseceği kadar dolu. Uzaktan kami atıp yakından mis atıyorlar

Laf ettiğin klan azap ve paytaktan op yedi dün, sen hangi sınırı doldurucanda uzaktan gelen kami yakından gelen misle uğraşıcan?

Önce haritaya iyi bak sonra gel burda konuş, yaptığın tek şey gevezelik.

3 klanla savasıyoruz gayet güzel operasyonlara cıkıyoruz, paytak bizle savasında 10-15 köy civarı önde gayet zevkli bir şekilde devam ediyor, şikayet ettiğimiz tek konu modların bir kural koyup buna uymaması, bu kural olmasa belki yine aynı durum oluşabilirdi ama itiraz etme seçeneğimiz olmazdı.

ben hucum klanınını kötülemedimki her şey ortada kesimde öndesiniz köy alımında öndesiniz
benim demek istediğim aktif olarak sınır savaşı yaptığınız 2 klan var bunu belirtmek istedim
ama sen saygısızlık yaptın şu dakikadan sonra muhattabım değilsin

DeletedUser23230

Ziyaretçi
şikayet ettiğimiz tek konu modların bir kural koyup buna uymaması, bu kural olmasa belki yine aynı durum oluşabilirdi ama itiraz etme seçeneğimiz olmazdı.

evet bro çok haklısın
keşke modlar biraz ilgilense de sizin çöp ün ceza yiyen oyuncusundan köyü alıp tekrar çöp e bırakmanıza falan birşeyler yapsalar ama yok ya ben modların oyunla çok ilgilenmesini istediğinizi düşünmüyorum, yanarsınız

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
evet bro çok haklısın
keşke modlar biraz ilgilense de sizin çöp ün ceza yiyen oyuncusundan köyü alıp tekrar çöp e bırakmanıza falan birşeyler yapsalar ama yok ya ben modların oyunla çok ilgilenmesini istediğinizi düşünmüyorum, yanarsınız

aynısını argo ile yapabilirsiniz :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Doğru söyleyin lan hangi klan,hangi klanla, hangi klanı silmek için anlaştı ? Söz kızmayacam bak mayıs öğrenecek yazık olacak

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Buralardayız reiss

3-1 oldu hadi hayırlı olsun.Lan harbiden toronto şampiyon olacak ya.Yemin ederim gsw'den daha çok hak ediyolar,fenerbahçe bile nba de şampiyon olmayı gsw'den daha çok hak ediyor. Sadece şut atan takım,yıldız,yıldızlar mı olur lan ? Ahımı aldılar o kadar beter olsun müptezeller

**BayRam**

Ağır Atlı
kanka bizle savaşmıyorsunuz bi hesap olayı var adam hesabı sizemi verdi paytağamı bilemiyom tam detaylı onu topladınız bide ondan önce siz op yaptınız biz sadece giden köylere mis atmaya çalıştık savaşmıyoruz daha party biterse savaşırız ama :D
Utanmiyor musun fake atmaya ceyrek ordumu yakaladiniz isteyken :) neden ben abi neden :).Bizi bitti demeden bitmez o iş ramo kolla kendini aldim elime baltayi geliyorum.

Yandan Atmış

Yasaklı
evet bro çok haklısın
bak şimdi boş yapan arkadaş :)

ikimizin bahsettiği durumlar arasındaki farkı anlayamicak kadar kücükmüsün ?

benim çöp le s.a anlaşmam var ben çöp le sana ortak op a cıktım mı ? hayır. çöp azap a vurdu mu ? hayır, adamın ban yiyen bir oyuncusu olmuş 1 köy al ver yapmışım bumu battı sana? sen önce karakter seviyesini yukarda tutup DrakoFable hesabının peşkeş çekilmesine izin vermeseydin o köyleri adam gibi alsaydın da konuşsaydın.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
bak şimdi boş yapan arkadaş :)

ikimizin bahsettiği durumlar arasındaki farkı anlayamicak kadar kücükmüsün ?

benim çöp le s.a anlaşmam var ben çöp le sana ortak op a cıktım mı ? hayır. çöp azap a vurdu mu ? hayır, adamın ban yiyen bir oyuncusu olmuş 1 köy al ver yapmışım bumu battı sana? sen önce karakter seviyesini yukarda tutup DrakoFable hesabının peşkeş çekilmesine izin vermeseydin o köyleri adam gibi alsaydın da konuşsaydın.

Hadi git başka yerde ağla ya
Sen dünya başından beri çöp ile alt klan mantığı ile ilerle birbirlerinize hiç saldırı çıkmadan oyun oynayın sonra birbirleri ile önceden savaşmış olan Argo Paytak Azap birlikteliğine laf et...
Diyorum ya birileri yanacaksa ilk siz gidersiniz.Ha bu arada birisi boş yapıyorsa burada ki boş yapan kişi kesinlikle sensin :D

Yandan Atmış

Yasaklı
Siz bu peşkeş çekmelerden utanmayacak seviye ye gelmişsiniz , daha fazla tartışmicam seninle seviyen belli

Kanka savaşınız resmiyse istatistik dök :) çöp u sen vuruyprsun onlar seni değil, drakofable hesabından nasıl öyle güzel savunmayla misleri atıp köy aldınız hayran kaldım :)

Resmi olmayan sonuçlar var be kankam :)

kanka bizle savaşmıyorsunuz bi hesap olayı var adam hesabı sizemi verdi paytağamı bilemiyom tam detaylı onu topladınız bide ondan önce siz op yaptınız biz sadece giden köylere mis atmaya çalıştık savaşmıyoruz daha party biterse savaşırız ama :D

Ben düşmandan hesap almam alan varsa şikayeti basarım

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Utanmiyor musun fake atmaya ceyrek ordumu yakaladiniz isteyken :) neden ben abi neden :).Bizi bitti demeden bitmez o iş ramo kolla kendini aldim elime baltayi geliyorum.

kanka scriptte köyün varmış benden sana saldırı geliyorsa bilki fakedir senin baltanı ben hafifle keserim bu arada :D