MUCUH vs PAYTAK

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66101

Ziyaretçi
kapatılan başlıkta biri boş boş yorum yapmış oyun başında hucum klanları hızlı gelişti zayıf rakipleri topladı çöp klanı ile sa yaptı filan yazmış. biz kaç kişiyiz 70 siz kaç kişi başladınız 70 aynı puanlamı başladık oyuna evet biz çöp klanı ile sa yaptık sen boş boğaz adam azap ile sa yapmadınmı oyun başında azap ile bir olup sas klanlarını vurmadınmı ? böyle bir savunmamı var ya biz vura vura geldik vura vura da ilerliyoruz tüm dalaveriyi çeviren siz siniz anlaşmalı köy toplayan biz hangi klanı vurduysak beleş köy almaya çalıştınız ki vurduğumuz klanlar 2 3 gün dayana bildi ve köyleri azap klanına bırakıp kaçtılar şimdi azap klanıda size bırakıp kaçtı beleş köy toplayıp 3 klan bir olup içerdeki boş köylere kami atmanın hesabını sorma zamanı geldi hadi bakalım bir klan eksildiniz :))

DeletedUser58821

Ziyaretçi
Mucuh klanlarını tebrik ederim. Güzel organize oldular. Bizim tek sıkıntımız aktif oyuncu sayımızın azlığı oldu.Yola çıktığımız arkadaşlarımız maalesef oynamadılar. Mucuh savaşına başladığımızda 7-8 aktif oyuncumuzla mücadele ediyorduk. Klan forumuna misleri koyduk araların hepsini yaptık. Misler bi girdi 15-20 köy düşmüş. O köylere mis geldiğinden kimsenin haberi yok :) Dolayısıyla erken düştük. Mücadele eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kalan klanlara da başarılar diliyorum. Tekrardan MUCUH kalanını tebrik ediyorum. Bir de LetsDance oynamayı bilmiyor :))

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
kapatılan başlıkta biri boş boş yorum yapmış oyun başında hucum klanları hızlı gelişti zayıf rakipleri topladı çöp klanı ile sa yaptı filan yazmış. biz kaç kişiyiz 70 siz kaç kişi başladınız 70 aynı puanlamı başladık oyuna evet biz çöp klanı ile sa yaptık sen boş boğaz adam azap ile sa yapmadınmı oyun başında azap ile bir olup sas klanlarını vurmadınmı ? böyle bir savunmamı var ya biz vura vura geldik vura vura da ilerliyoruz tüm dalaveriyi çeviren siz siniz anlaşmalı köy toplayan biz hangi klanı vurduysak beleş köy almaya çalıştınız ki vurduğumuz klanlar 2 3 gün dayana bildi ve köyleri azap klanına bırakıp kaçtılar şimdi azap klanıda size bırakıp kaçtı beleş köy toplayıp 3 klan bir olup içerdeki boş köylere kami atmanın hesabını sorma zamanı geldi hadi bakalım bir klan eksildiniz :))
Hocam neden kabul etmiyorsunuz ki batıda butun aktif klanlar8-9klan iciceydi doguda 2-3klan vardi batidaki herkes birbirini yerken gayet rahat buyudunuz kimse size op yapmadan topladiniz demediki. Op yaptiginiz klanlar savasmaktan bissuru oyuncusu sifirlanmis askerleri tukenmis klanlardi , stratejik olarak guzel zamanlamalarda saldirdiniz tebrik ederim strateji oyununun hakkini verdiniz bu gune kadar. Ama soylede bir gercek var mir olsun reis olsun lofa olsun kendi kitasindaki savaslardan donup te size karsilik vericek askeri olmadi bile savas yapmadiniz orda zayiflamis klanlara op yaptiniz sadece o yuzden o klanlar 2,3 gün dayabildi zaten simdi 3 klana karsi gercek bir savas vericeksiniz gercekten ne kadar guclu oldugunuz bu savasta belli olucaktir
2 tarafada basarilar

*device*

Baltacı
Hocam neden kabul etmiyorsunuz ki batıda butun aktif klanlar8-9klan iciceydi doguda 2-3klan vardi batidaki herkes birbirini yerken gayet rahat buyudunuz kimse size op yapmadan topladiniz demediki. Op yaptiginiz klanlar savasmaktan bissuru oyuncusu sifirlanmis askerleri tukenmis klanlardi , stratejik olarak guzel zamanlamalarda saldirdiniz tebrik ederim strateji oyununun hakkini verdiniz bu gune kadar. Ama soylede bir gercek var mir olsun reis olsun lofa olsun kendi kitasindaki savaslardan donup te size karsilik vericek askeri olmadi bile savas yapmadiniz orda zayiflamis klanlara op yaptiniz sadece o yuzden o klanlar 2,3 gün dayabildi zaten simdi 3 klana karsi gercek bir savas vericeksiniz gercekten ne kadar guclu oldugunuz bu savasta belli olucaktir
2 tarafada basarilar

İyide herkes kendi iradesiyle haritaya yerleşti. Kimse gidipte hiçbir klana sen illa bu kıtada oynayacaksın demedi. Klanların 70 kişi ile sınırlı olduğu bir dünyada nasıl 3v1 gerçek bir savaş verilebilir ? Klasik dünyada bu kadar köy farkı varken sen kimi getirirsen getir şu durumda şansı çok çok az. Sırf bunun önüne geçmek için mayıs daha dünya açılmadan pakt,aile,alt klan oluşumlarına karışan klanlar dağıtılacaktır diye not düştü. E şimdi sen diyorsunki bu 3 klan beraber zaten burası kural ihlaline giriyor, azap desen köyleri peşkeş çekiyor buda kural ihlali. Bunun yaptırımı nerede peki Muratcım ? :)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
İyide herkes kendi iradesiyle haritaya yerleşti. Kimse gidipte hiçbir klana sen illa bu kıtada oynayacaksın demedi. Klanların 70 kişi ile sınırlı olduğu bir dünyada nasıl 3v1 gerçek bir savaş verilebilir ? Klasik dünyada bu kadar köy farkı varken sen kimi getirirsen getir şu durumda şansı çok çok az. Sırf bunun önüne geçmek için mayıs daha dünya açılmadan pakt,aile,alt klan oluşumlarına karışan klanlar dağıtılacaktır diye not düştü. E şimdi sen diyorsunki bu 3 klan beraber zaten burası kural ihlaline giriyor, azap desen köyleri peşkeş çekiyor buda kural ihlali. Bunun yaptırımı nerede peki Muratcım ? :)

Ek Olarak AZAP klanı yorgun olmamasına rağmen 5 gün dayandı. Şu durumda worldde MUCUH klanlarından daha etkili op yapan yok. Vurduğumuz klanlar köylerini bir sonraki savaşacağımız klana bırakıyor ben bunu anlayamadım. Tamam 3v1 ona da eyvallah dedik bir yerde ama bu köyleri peşkeş çekme işini ben anlayamıyorum. Ki dediğin gibi biz kimseye demedik 30 kişiyle gelin diye. 70 dediler bizde 70 kişilik bir ekip kurduk. PAKT yok dediler kimseyi getirmedik ki getirseydik en az 3 tane daha MUCUH kadar aktif klan kurdururduk. Ama neymiş demekki Yönetimin yazdığı kuralları ciddiye almayacakmışız. Kanıtlamamıza rağmen hiçbir işlem yapılmadı. Buradan ben bu varsayımı çıkartıyorum..

DeletedUser57450

Ziyaretçi
Harbi herkes AZAP dağıldı diyor , ama hala ayaktayız aktif arkadaşlarla devam ediyoruz :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Ben ayakta bir azap klanı göremiyorum zaten savaşan sınır oyuncularının çoğu bırakti muhabbetimiz ettik tebrikleştik ayrıldılar dünyadan
geriye kalan 5 10 kişi ise diz çökmüş medet ummakta birilerinden ama ayakta olan göremiyorum .)

erwl

Okçu
Azapın kafa oyuncuları ayakta, azap bitti yanılgısına nerden kapıldınız anlamadım, mucuh köylerini toplarlarsa şaşırmayın :D

DeletedUser62585

Ziyaretçi
Azapın en iyi oyuncusu nosempty idi oda şanı Şeref’i ile savaştı ki o orada olmasa oralar çoktan armutluktu siz ona bile sahip çıkamadınız argo ile paytağı peşkeş çekmekten ama güzel olan taraf sayesinde biraZdaha ıkındınız...

DeletedUser68252

Ziyaretçi
Aynen cihan abinin eline sağlık çok güzel oynadı elimizden geleni yaptık emkar napalım onun sayesinde ıkınmak falan hoş kelimeler değil yalnız direndiniz desen daha saygılı olur ona karşı değil mi :)

DeletedUser62585

Ziyaretçi
inan o kelimeyi yazmıycaktım ama o adamın mücadelesini emeğine şahit oldum adam bizle savaşıyo hemde içesine sonra bi baktık köyler paytağa argoya peşkeş çekiliyor dedim Azap boş siz şu soruyu kendinize neden sormuyosunuz bu dünyaya savaşmaya mı geldiniz yoksa paytapa argoya köy büyütmeyemi ! Ama o laftan dolayı özür dilerim sen de emek verdin veriyonda ben paytağın kapattığı clasiktede oynadım alışkının onların Kıvrak diplomasilerine ve Çin liklerine ama argoya anlam veremedim nasıl böyle bi oluşumun içinde yer aldılar onlar böyle kıvrak diplomasileri sevmez savaşır olmassa siler giderler :)) bakalım daha neler olcak

erwl

Okçu
inan o kelimeyi yazmıycaktım ama o adamın mücadelesini emeğine şahit oldum adam bizle savaşıyo hemde içesine sonra bi baktık köyler paytağa argoya peşkeş çekiliyor dedim Azap boş siz şu soruyu kendinize neden sormuyosunuz bu dünyaya savaşmaya mı geldiniz yoksa paytapa argoya köy büyütmeyemi ! Ama o laftan dolayı özür dilerim sen de emek verdin veriyonda ben paytağın kapattığı clasiktede oynadım alışkının onların Kıvrak diplomasilerine ve Çin liklerine ama argoya anlam veremedim nasıl böyle bi oluşumun içinde yer aldılar onlar böyle kıvrak diplomasileri sevmez savaşır olmassa siler giderler :)) bakalım daha neler olcak

Sen paytağın kapattığı klasikte türkiyemde değil miydin, tr başkanları yöneticilerinin ne oyun içi ne oyun sonrası bize bi kötü sözleri olmadı hepsiyle de konuşuruz arkadaşlarımız dostlarımız var, sana ne oluyor da böyle ileri geri konuşuyorsun? Yakışmıyor.