MUCUH vs PAYTAK

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi
Doğru diyorsun bu oyunun zaten bot koruması yok :) o aklını burada kullacağına keşke başka yerlerde kullansan Cumhurbaşkanı olurdun :)

Bu arada yeşil gelen her köyü yağmalarım ben senin ezik köylerini de barbarı da yağmalarım :)

:) renk körüsün galiba sen ve anlamakta zorluk çekiyorsun sanırım :) yukarıyı bütünüyle oku botçu

DeletedUser61569

Ziyaretçi
ROBİN (451|497) K44 3,688 bmw.aşk [RUSH] Pro Kai [AZAP]
Tamam ozaman bu hesapla köy kastın diğeri ile oynuyorsun anladım .)

Çok edepli oyuncularyaaa. AZAP + Multileri Rush + Alttan lofayı kullanarak SAS ı bölgeden temizleyebildiler. Gerçi baya zorlandılar baktılar olmuyor önce rush klanı toplayıp dibimize yanaşıp öyle saldırı planladılar. Ondan öncede baktılar bizden köy alamıyorlar arkadan hainlikle moğolu topladılar. Karakter fakirliğiyle dolu yanan bir ekip var clasic te ve hala silinmedi. Bence paytak ve argo ne yaptığının farkında değil. İlk zamanlardan forumda konu açmıştık.

ÖZET AZAP ÇÖP. Birde gelip multisiyle foruma giriyorlar

DeletedUser62571

Ziyaretçi
Çok edepli oyuncularyaaa. AZAP + Multileri Rush + Alttan lofayı kullanarak SAS ı bölgeden temizleyebildiler. Gerçi baya zorlandılar baktılar olmuyor önce rush klanı toplayıp dibimize yanaşıp öyle saldırı planladılar. Ondan öncede baktılar bizden köy alamıyorlar arkadan hainlikle moğolu topladılar. Karakter fakirliğiyle dolu yanan bir ekip var clasic te ve hala silinmedi. Bence paytak ve argo ne yaptığının farkında değil. İlk zamanlardan forumda konu açmıştık.

ÖZET AZAP ÇÖP. Birde gelip multisiyle foruma giriyorlar

Moğolu vururken sizi silmiştik yalnız orda hatan var:D Balık ye biraz lazım sana :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Gölgeyi tanımam ama forumda çok boş yapmış
Bir klanı kötülemek için gelısım aşaması geçtıkten sonra dayanman lazım.Misler daha olmadan oyuna girilmese zaten 1 ay dunyada olunabiliyor ne zaman mis askerler basılır sonra işleyiş olur.Adam diplomasi yaparken sen neden yapmadın? Sende yapabilirsin 3 başlıgada aynı boşlamayı yapmıssın sinir bozucu zevksiz boş bir insan olduğunu gösterir.Kaybettin mücadele ettim kaybettim de geç yenildigini gömme başka dünyada randevu iste kapış

Kaç yaşında adamsın .İftara son 46 dk az gömeyim sigara açlık kafaya vurdu

DeletedUser61569

Ziyaretçi
kıta gerisinde ki sası ben klan olarak saymıyorum alt klanımız olarak bize köy kastınız sayıyorum :D

Mesele kazanmak veya kaybetmek değil , mesele mücadele etmektir. Köyleri argo ve paytaka peşkeş çek utanmadan foruma cevap yaz. Ortamlarda oyuncuyum dersin. Biz köylerimizi peşkeş çekmedik. Sizinle 2 ay savaştık. Defalarca op yaptınız op yedik. Siz ilk operasyonda argo paytaka köy dağıttınız. AZAP ve RUSH en başından beri demekki multi klanlar seninde görevin birilerine köy büyütmekmiş görmüş olduk. Argo nun veya paytakın alt klanısın.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Mesele kazanmak veya kaybetmek değil , mesele mücadele etmektir. Köyleri argo ve paytaka peşkeş çek utanmadan foruma cevap yaz. Ortamlarda oyuncuyum dersin.

böyle kim peşkeş çekiyorsa yöneticiler inceleyip cezalandırmalı
oyun başından beri herkes yapıyor
yasak diyorlar
ama bi icraat yok
anlaşılan herşey keyfi her zamanki gibi

Edit-997395

Yasaklı
Mesele kazanmak veya kaybetmek değil , mesele mücadele etmektir. Köyleri argo ve paytaka peşkeş çek utanmadan foruma cevap yaz. Ortamlarda oyuncuyum dersin. Biz köylerimizi peşkeş çekmedik. Sizinle 2 ay savaştık. Defalarca op yaptınız op yedik. Siz ilk operasyonda argo paytaka köy dağıttınız. AZAP ve RUSH en başından beri demekki multi klanlar seninde görevin birilerine köy büyütmekmiş görmüş olduk. Argo nun veya paytakın alt klanısın.

Sen şimdi onlara alt klan dedin ya . Iyi lan alt klan diyolar artık gelişme var diye seviniyorlardır kendilerince :D Demeyin öyle şeyler kanka :D

aga55

Kılıç Ustası
Gölgeyi tanımam ama forumda çok boş yapmış
Bir klanı kötülemek için gelısım aşaması geçtıkten sonra dayanman lazım.Misler daha olmadan oyuna girilmese zaten 1 ay dunyada olunabiliyor ne zaman mis askerler basılır sonra işleyiş olur.Adam diplomasi yaparken sen neden yapmadın? Sende yapabilirsin 3 başlıgada aynı boşlamayı yapmıssın sinir bozucu zevksiz boş bir insan olduğunu gösterir.Kaybettin mücadele ettim kaybettim de geç yenildigini gömme başka dünyada randevu iste kapış

Kaç yaşında adamsın .İftara son 46 dk az gömeyim sigara açlık kafaya vurdu

Kardes sende bomboş yapmışsın:)) oyuna objektif bakan herkes ne olduğunu biliyor... 2 ay dayanman lazim diyorsun. Oyunun 1. Si dunya basında icinde bot kullanıyor defalarca şikayet et kamileri gom 1 hafta sonra ban yesin...klandan birisi casus atiyor goremiyor digeri atiyor goruyor digeri kami atiyor obur klandaki misliyor... tek klanli dunyada nasil olacak? Raporlari buraya attik diye 1 ay sonra yoneticiler Rush klanini dağıttı... bu oyunda su kurallarla bile 1 vs 1 yok sen hala randevu al diyorsun gecin bu isleri :)

Ben yine de keyfimi aldim daha güzel olabilirdi ama olsun herkese tesekkurler iyi oyunlar... Nurullah (gölge) sen de sal.artik su forumu :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Beyler kendi tartışmanızı kendi başlığınıza rica edebilirmiyim biz savaşıyoduk olay sas azap muhabbetine döndü
isterseniz açam size bir başlık.(