MrymidoNs Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Sizin klandan 3 kişiyi ispatıyla raporlarıyla adminlere bildirdik henüz ceza alan olmadı.

Kafa oyuncular bunlar. Yani Mustafa abi haklı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin klandan 3 kişiyi ispatıyla raporlarıyla adminlere bildirdik henüz ceza alan olmadı.

Kafa oyuncular bunlar. Yani Mustafa abi haklı.

şu ispatları banada atsana ayrıca sayın Caduceus diplomasi bölümünden millet gelip burada iftira atması için mi açık şunlara sana zahmet gerekli işlemi yapsan artık.

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Buraya attığım ilk posttu yukarıdaki. Öyle muhabbetlere girmeyi de sevmem.

Sana tavsiyem bilip bilmeden kimseyi savunmaman. Gerekli işlemler yapılsın sana raporları oyundan bizzat ileteceğim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aha işte daha dün sneakers bot kullanmaktan ceza almadımı..ne kaçacam buradayım ben.ensenizdeyim.içinizdeyim.her yerdeyim.daha durun bota geçit yok.teker teker ayıklayacam.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Aha işte daha dün sneakers bot kullanmaktan ceza almadımı..ne kaçacam buradayım ben.ensenizdeyim.içinizdeyim.her yerdeyim.daha durun bota geçit yok.teker teker ayıklayacam.

müfettiş gadget seni,kendini heba etme burda yavrum dedektif felan ol :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Az bi yakın olaydın konuşurdumda sonra baktım köylerine ve dedimki kim bu ankara bebesi.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Az bi yakın olaydın konuşurdumda sonra baktım köylerine ve dedimki kim bu ankara bebesi.

Varsa bir derdin hodri meydan.Ama boş biri olduğundan ancak vakit harcarsın burda,neyse boş teneke ancak ses çıkartır,kimse umursamasn böyle vaziyetleri bizim klandan sonra kendilerini büyük bir şey zannediyorlar ;).

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir klan kurucusu ile belli olur. Diyelimki iyi klansınız ve çok başarılısın. Neden klan kurucunuz kendi hesabı ile bot kullanımından ceza aldı. Bir çoğunuzun profilinde gördüm bot hakkında emek hırsızlığı diyorsunuz, ama bot kullanmaktan ceza alan birinin klanında onun yanında duruyosunuz. Hadi bi kez hata yapmış olabilir bir daha kullanmıyacak diyelim. Gannicus kendal neden tekrar ceza aldı aklımda deli sorular :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dengesizm adlı oyuncu başka hesapla 24.dünya'ya tekrar mı girdi ? Aboo yüzsüzlüğün böylesi

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Muhabbet etmek istiyorsanız, muhabbet köşesini kullanabilirsiniz. Bu post uyarı mahiyeti taşımaktadır. Konu dışına çıkmaya devam edilmesi durumunda gerekli işlemler uygulanacaktır.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bir klan kurucusu ile belli olur. Diyelimki iyi klansınız ve çok başarılısın. Neden klan kurucunuz kendi hesabı ile bot kullanımından ceza aldı. Bir çoğunuzun profilinde gördüm bot hakkında emek hırsızlığı diyorsunuz, ama bot kullanmaktan ceza alan birinin klanında onun yanında duruyosunuz. Hadi bi kez hata yapmış olabilir bir daha kullanmıyacak diyelim. Gannicus kendal neden tekrar ceza aldı aklımda deli sorular :)

Delinin biri kuyuya 1 lira atmış,40 akıllı çıkarmaya çalışmış...Bir kere bottan ceza aldı diye her cezası bottan mı olucak?? Eee ne de olsa ancak ona çalışır sizin kafanız şu saatten sonra.Myrmdn dan a oyuncu ceza alır bottan,kendal ceza alır bottan düz mantık...

bu konu hakkındaki son mesajımdır....

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumdan klan yıkanı görmedim gidin k34'te saygısız hunharca savaşın. Kuzeybatı da bulunan bütün klanlar birleşmiş bi mirmidon türküsüdür gidiyor , alabiliyorsanız alın şu köyleri de bıraksın bizimkiler :))