MrymidoNs Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Cellata bir sonraki op son op olucak gibi artik boş koy toplariz troll

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım arkadaşlar. Sizin açınızdan doğru zamanda doğru kişilere bir operasyon oldu hepsi bu. Savaş istatistiklerinde 10 köy fazla mı almışsınız ? Onun muhabbeti mi bu ? Sınırdaki oyuncularınız kendi aralarında op yapamıyor mu ? Cellatın 3 oyuncusun bir gecede 7 köy aldığı gibi köy alamıyor mu ? Onun mu muhabbeti bu ? Yada daha önce neden klan operasyonlarınız başarılı olmadı da şimdi oldu diye sormuyor musunuz kendinize ? En önemliside ki bu karakterleri ve kaliteyi ortaya koyuyor. Son oplarınızda siz başarısız olurken, biz sizi ters köşe yatırırken köyleri toplarken burda bizden kimseyi gördünüz mü ?Gelip biri tek kelime yazdı mı sizin gibi ? Yazmadı.

Fazla söze gerek yok daha birşey olmadı. Bizden totalde 32 bin puan mı fazla köy almışsınız ? 10 köy mü ? Yani 10 tane 3.200 puanlık köy mü ? :) Tebrikler çünkü rakibinizle kuvvetleriniz aynı normaldir yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım arkadaşlar. Sizin açınızdan doğru zamanda doğru kişilere bir operasyon oldu hepsi bu. Savaş istatistiklerinde 10 köy fazla mı almışsınız ? Onun muhabbeti mi bu ? Sınırdaki oyuncularınız kendi aralarında op yapamıyor mu ? Cellatın 3 oyuncusun bir gecede 7 köy aldığı gibi köy alamıyor mu ? Onun mu muhabbeti bu ? Yada daha önce neden klan operasyonlarınız başarılı olmadı da şimdi oldu diye sormuyor musunuz kendinize ? En önemliside ki bu karakterleri ve kaliteyi ortaya koyuyor. Son oplarınızda siz başarısız olurken, biz sizi ters köşe yatırırken köyleri toplarken burda bizden kimseyi gördünüz mü ?Gelip biri tek kelime yazdı mı sizin gibi ? Yazmadı.

Fazla söze gerek yok daha birşey olmadı. Bizden totalde 32 bin puan mı fazla köy almışsınız ? 10 köy mü ? Yani 10 tane 3.200 puanlık köy mü ? :) Tebrikler çünkü rakibinizle kuvvetleriniz aynı normaldir yani :D

Kimse dereyi görmeden pacaları sıvamıyor . Gercek şu ki siz ban yiyen oyuncumuzdan faydalandınız orda gelişiminiz o yüzden . Ve gercek size ne zaman doğru düzgün op oldu ? Millet şizofrenle ugraşmaktan size mis mi atabildiler ? Ha doğrudur köy aldınız 3 köy - 4 köy iyi gittiniz buna kimsenin birşey dediği yok fakat tek opta sizden alt klanda dahil 32 köy alındı . Tek opta evet bunada kimsenin birşeyi dediği yok tek söyleyebildiğimiz ise artık sadece size odaklandıgımızdır . Ha o 3200 puanlık köyler cok can yakar demedi deme . Ayrıca haklısındır . Bizimde bozuldugumuz olay mert olarak bildiğimiz cellat klanında cürük oyuncu cıkmasıdır . Bu nedir ki karsı taraf ona hicbirşey dememişken anneye küfür edilmesi ? Bunu onaylıyor musunuz ? Sinirlenmiş söylemiş diyorsunuz bu ne kadar basit birşey miş gibi gösterebiliyorsunuz . Yani size karsı savasımızda sadece forumda bir kac atışma dışında böyle küfür edilmemesini istiyoruz .

Onun dısında savas devam ediyor dediğin gibi daha son gülen iyi gülmedi .

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Mertliğimizi Lvciana sor. Ben assamite yi de lvcianı da tebrik ettim. Küfür konusunda haberim bugün oldu 10 gündür hesap bakıcıdaydı. Muratunca hesabı oyunbaşından beri telden oynuyordu. Mis attığı saatlerden anlayabilirsiniz. Wıllage84 üniversite kaydına gitti arada telden girdi. Dikkat ettiyseniz karşı saldırı pek olmadı. Ben yoktum zaten bugun daha aldım bakıclığı. Birşey demedik yine güzel kardeşim hesabı alır almaz ilk işim tebrik etmek oldu. Gelip burda sızlanmadim. Şimdide sızlanmıyorum lakin herkes iddialı ve bende iddialıyım yani olamaz mıyım ? Belki kazanırım belki kaybederim farketmez ama elimden geleni yaparım. Birinin bir yanlışını klana mal ediyorsun. Benim postlarımı incele. Şahısların yaptığını hep şahıs adını kullanarak yapmışımdır. Çünkü böyle şeyler olabiliyor ve klana mal etmek çok yazık.

Yine de abim adına özür dilerim savunulacak yanı yok elbette. Yaptığı yanlıştı. Assamiete psikolojik baskıyı iyi yapabilen biri. Mustafa abide öyle şeylere gelemeyen biri patladı gitti.

Başarılar dilerim hepinize bu bir oyun sizde iddialısınız bizde iddialıyız. Siz bizi küçümsüyor olabilirsiniz. Biz sizi küçükte büyükte görmüyoruz. Bizden güçlüsünüz o doğru. Bu şartlar altında ben yine de klanımı başarısız görmüyorum.

İyi oyunlar dilerim hepinize. Bunun oyun olduğunu unutmayalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mertliğimizi Lvciana sor. Ben assamite yi de lvcianı da tebrik ettim. Küfür konusunda haberim bugün oldu 10 gündür hesap bakıcıdaydı. Muratunca hesabı oyunbaşından beri telden oynuyordu. Mis attığı saatlerden anlayabilirsiniz. Wıllage84 üniversite kaydına gitti arada telden girdi. Dikkat ettiyseniz karşı saldırı pek olmadı. Ben yoktum zaten bugun daha aldım bakıclığı. Birşey demedik yine güzel kardeşim hesabı alır almaz ilk işim tebrik etmek oldu. Gelip burda sızlanmadim. Şimdide sızlanmıyorum lakin herkes iddialı ve bende iddialıyım yani olamaz mıyım ? Belki kazanırım belki kaybederim farketmez ama elimden geleni yaparım. Birinin bir yanlışını klana mal ediyorsun. Benim postlarımı incele. Şahısların yaptığını hep şahıs adını kullanarak yapmışımdır. Çünkü böyle şeyler olabiliyor ve klana mal etmek çok yazık.

Yine de abim adına özür dilerim savunulacak yanı yok elbette. Yaptığı yanlıştı. Assamiete psikolojik baskıyı iyi yapabilen biri. Mustafa abide öyle şeylere gelemeyen biri patladı gitti.

Başarılar dilerim hepinize bu bir oyun sizde iddialısınız bizde iddialıyız. Siz bizi küçümsüyor olabilirsiniz. Biz sizi küçükte büyükte görmüyoruz. Bizden güçlüsünüz o doğru. Bu şartlar altında ben yine de klanımı başarısız görmüyorum.

İyi oyunlar dilerim hepinize. Bunun oyun olduğunu unutmayalım :)

Sizi başarısız gören yok . İyi klansınız , tam kadro olarak gelmemiş olabilirsiniz . Vs vs sebepler olabilir fakat sizde iyi biliyorsunuz ki asıl savas şizofrenle gecmektedir . Cünkü sizi bırakırsak 4-5 köy alabilecek potansiyeliniz var fakat onları bırakırsak 30 - 40 köye gelebilecek potansiyelleri var bakın şizofren e kac op yaptık üst üste . Aralıksız bir bıraktık size döndük adamlar hemen op a basladı :) . Bizimde hep böyle uykusuz gecelerden psikolojimiz bozuldu . Arada sinirlere hakim olmamak olabilir şahsen bizde arada sayıp sövüyoruz yada duvara yumruklar vurabiliyoruz fakat bunları karsı tarafa hissettirmeden yapmak daha mantıklıdır .

Ayrıca dediğin gibi herkes bunun oyun oldugunun farkına varmalı . Op yaparsın , op yersin , makara yaparsın felan filan . Ama dostluklar baki kalsın . Yinede bu savas icin teşekkür ederim . Bizimkiler sürekli cellat cellat diye tutturuyor . Zorunlu bir op oldu güzel oldu inş bizler böyle devam edebilirz . İnş sizlerde güzel savunmalar yapabilirsiniz .

İyi oyunlar

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Küfür konusunda örnek olarak 2 gün önce mesaj geldi şikayet amaçlı. Belki işime yarayacak oyunculardı ama skype da başka bir oyuncuya küfür ettiğinden dolayı puan konum farketmeksizin neden diye sormadan klandan ihraç ettim. Geri kalan konularda bizim klandaki oyuncular çabuk gaza geliyor vede gösterişi seviyor sanırım oyunu fazlasıyla foruma taşıyorlar. Hemen hemen tüm oyunculardada şu var gözlemlediğim rakip olgusundan çok düşman olgusu var oyunda rakip değilizde sanki kanlı bıçaklı düşmanız. Forumda birbirimizi ezme platformu gibi kullanılıyor :)

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Küfür konusunda örnek olarak 2 gün önce mesaj geldi şikayet amaçlı. Belki işime yarayacak oyunculardı ama skype da başka bir oyuncuya küfür ettiğinden dolayı puan konum farketmeksizin neden diye sormadan klandan ihraç ettim. Geri kalan konularda bizim klandaki oyuncular çabuk gaza geliyor vede gösterişi seviyor sanırım oyunu fazlasıyla foruma taşıyorlar. Hemen hemen tüm oyunculardada şu var gözlemlediğim rakip olgusundan çok düşman olgusu var oyunda rakip değilizde sanki kanlı bıçaklı düşmanız. Forumda birbirimizi ezme platformu gibi kullanılıyor :)

Kesinlikle katılıyorum. Benim de gözlemlediğim kadarıyla yaşları küçük olanlarda daha bir belirginlik gösteriyor. Bizde 18-20 yaşlarında yapmışızdır öyle şeyler hak vermiyor değilim :) İyi oyunlar, iyi savaşlar diliyorum. Umarım bu world olarak değilde genel anlamda tüm oyunlarda bunları aşarız burda güzel sohbetler ederek savaşmaya devam ederiz :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
az daha zorlarsanız kalp gözüne dönecek burası crying

DeletedUser

Ziyaretçi
haha la bayram sen yokmusun :D Gerçekten mesajları okudum ve hoşuma gitti seviyeli savaşın hali başkadır :)

ayıpsın sana öyle bir hesap verecem ki rakibin tam icinde böyle :D etrafın kıp kırmızı seviyeli savası göreceksin her gün söveceksin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Adı Dostluk Olsun. :) » İstatistikleri göster
İttifak
MyrmidonS
MirmidonS
MyrmidonS.

Rakip
DERİN AMAÇ
ŞİZOFREN
DERİN AMACC
DERİNN AMAC
Savaş başlangıcı
dün saat 15:36:57
Savaş süresi
12:34:18

stilci

Baltacı
Merak etme ortak gönlün gibi olacak herşey ;-)

Güzel bir savaş olacağını düşünüyorum..
Hayırlısı olsun bakalım ne olacaksa :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Guzel savas olacak guzel derin sınırına tasinmam lazim...Basarilar derin klani.

stilci

Baltacı
Teşekkür ederiz hocam..
Sınır herkes açık buyrun bekleriz:))

o degilde kan gövdeyi götürüyor :D :D