Mr. Storm Bize Ne Yaptın

• Konuyu başlatan -Arnavut Şevket-
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2758

Ziyaretçi
sen anca kendi k...ını kaşırsın :) tırnak makası , sen hile hurda yapmadıysan alınma üstüne devam et yoluna

bizim işimiz daima gırgır , gocunma koçum

DeletedUser

Ziyaretçi
Sözlerim can yakar crespo, acısından duramazsın alaya almaya çalışırsın ama batarsın. Çocukça muhabbetlere girersin laf sokmaya çalışırsın, üzülürüm, sana da yazık.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Yıldırım bırak çocuklar eğlensin.. Hileyle hurdayla oynarlar banı yerler birde gelip burada millete laf sokma çabalarına girerler.. Klavyesi olan delikanlı olmuş k... kırıklar sizi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:)) ulan keko seninde mi canını yaktık, işinize bakın ameleler sizi . Bi de çocuk demez mi :) Yaşın kaç bakalım senin okulu bitirdiysen gel yanıma alayım seni elin ekmek tutsun cebin para görsün.

DeletedUser12973

Ziyaretçi
hiç eğlenmiyosun arnavut şekeri hemen kızıyosun : )))

DeletedUser

Ziyaretçi
Şekerim kızdırıyorlar beni ama :) ne güzel atışma platformu olacaktı burası, yapmadığım şeyleri yazmışlar çok sinirlendim :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Bekir Yıldırım Sakin Olun Bea Birilerinin Canı Yanmış Heralde Acısını Sizden Çıkarmaya Çalışıyor :) Daha Fazla Gitmeyin Üstüne :cool:

DeletedUser12973

Ziyaretçi
bırak bu işleri arnavutcugum yapmısın multiyi almışın cezayı burda şiir de yazarsın roman da kolay gelsin sana : )

DeletedUser12973

Ziyaretçi
madem ceza almadın cresponun yazdığını neden üstüne alınıp bıdı bıdı yapıyorsun bedavadan

DeletedUser

Ziyaretçi
benim şiirime cevap niteliğinde bi yazı yazıyorsa üstüme alınmam doğal değil mi ? bunu sende anlayabilcek kapasitedesindir diye umuyorum.

DeletedUser12973

Ziyaretçi
sen mizah yapıp sortm a sitem etmişin o da mizah yapıp ceza yeyip haksız yedim diyenlere yollamış şiiri sen olayı yanlışanlamısın herşeyi üstüne alınma bence nys hadi kolay gele sana

DeletedUser2758

Ziyaretçi
zeki insanları gördükçe geleceğimiz adına umutlanıyorum... onlarla dostlukta hoş.. muhabbette...

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Zamanında bir video izlemişdim..

'cukka cukka'

Sen kimden alıyosun malzemeyi yıldırım :)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Multileri açarım
Keyfime de bakarım
Karışana Laf atarım
Hep bana güzel dünya

Öğlene kadar yatarım
Botlarla yağma yaparım
Ceza yersem ağlarım
Hep bana güzel dünya

Ban yedim mi kızarım
Tüm gün itirazlar yaparım
Global yiyene kadar çoşarım
Hep bana güzel dünya

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Multileri açarım
Keyfime de bakarım
Karışana Laf atarım
Hep bana güzel dünya

Öğlene kadar yatarım
Botlarla yağma yaparım
Ceza yersem ağlarım
Hep bana güzel dünya

Ban yedim mi kızarım
Tüm gün itirazlar yaparım
Global yiyene kadar çoşarım
Hep bana güzel dünya

ynd2K6a.png

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Klasik liseli ergen. Kendisine cevap verilince hemen bel altı vurmaya çalışmış. Yeni nesilde saygı diye bir şey kalmamış, nerede o eski nesil gençler ah ah :)