Mogol diplomasi

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ben nereye sen orayaa biz kendallara karşı savaşıcz :D :D

burda arkadaş kendalın ona köy büyüttüğünü beyan ediyor asdlgnaslngawlnawlnhlşarh ohhh beleş köy kendal banada bulsana bi tane kanka gklasngkasnllasknhasknha

izdiham mısın nesin ? heyy alooo slkdgnsalknhalknhf kanka napıyon la ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
burda arkadaş kendalın ona köy büyüttüğünü beyan ediyor asdlgnaslngawlnawlnhlşarh ohhh beleş köy kendal banada bulsana bi tane kanka gklasngkasnllasknhasknha

bi küvet var restte başkada birşey yok

tabiki senleyim bayramım

DeletedUser

Ziyaretçi

Pazarda ki tekliflerimi çek koy buyutiyim :( bu pazarı kim aşağı çekiyor zaten bölge kit zar zor kasiyoruz kınıyorum fiyatları çeken arkadaşı tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada jest de tarkan60 die bir arkadas var 400 pre kastım sayesinde koyumu ona bırakmayı düşünüyorum :) adamın multisi gibi olduk tt2

DeletedUser631

Ziyaretçi

Kendal bana köy büyütüyor ok tamam.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Bu arada jest de tarkan60 die bir arkadas var 400 pre kastım sayesinde koyumu ona bırakmayı düşünüyorum :) adamın multisi gibi olduk tt2

sdkngaskldgnasklgnmasklngalsk abim la o benim yeni tanıştık çok kafa valla az muhabbet et sonra köyü bırak harbi adama :D

ben öyle preyle kasmıyorum la bakmayın milletten 3-5 çalıp rica edip yalvarıp alıyorum madenleri :D sdlkgnasklgnasklgnaskl hesapta hep 0 yani inanın inanmayana ss atarım sgklnasklgnaskl

darktr misin nesin bilmemde kendalı severim bir gün ama seni sevemem herhalde...

DeletedUser631

Ziyaretçi
sdkngaskldgnasklgnmasklngalsk abim la o benim yeni tanıştık çok kafa valla az muhabbet et sonra köyü bırak harbi adama :D

ben öyle preyle kasmıyorum la bakmayın milletten 3-5 çalıp rica edip yalvarıp alıyorum madenleri :D sdlkgnasklgnasklgnaskl hesapta hep 0 yani inanın inanmayana ss atarım sgklnasklgnaskl

darktr misin nesin bilmemde kendalı severim bir gün ama seni sevemem herhalde...

beni sevmezsen çok üzülürüm amaa :( :D :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi

belli belli oda yeşil pericilerden :) kafa 1 milyon :D ne yazdıgını kendi de bilmiyor :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
belli belli oda yeşil pericilerden :) kafa 1 milyon :D ne yazdıgını kendi de bilmiyor :D

oooo hemde ne bizim muhabbetleri görme tarkan abiyle :D bi mesaj atsana kanka "abi tokat merkezdeyim içecek adam arıyorum şöyle muhabbeti güzel senin gibi nerelerdesin gel gözünü seveyim "

cevabı buraya yaz yolla :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu muhabbet yeter :D

Dengesizm dün saat 16:53
:))

Tarkan abi
evet kardeş

BEN
Bende sana ham veriyorum abu hersey karşılıklı oluyor :)

Tarkan abi
usta köyüne pre desteğim devam ediyor.abi küçüğe kızmaz

BEN
canın sagolsun abi teşekkür ederim abi

Tarkan abi
yok gardaş helal olsun.sen kusura bakma

Tarkan abi
ya usta ihtiyarlamış gözler bozulmuş kusura bakma kastık yazmışsın bende bastık anladım .hammade aldım niye böyle yazıyor dedim kusura bakma

Ben
rica ederim . Ama abi unutulmaması gereken birşey vardır ki bu bir oyun ve bu oyun icin eğer kalbini kırdıysam kusura bakma hakkını helal et .

Tarkan abi
yiğidi öldür ama hakkını yeme güzel iş olmuş. ben gelecektim sen benim yaşım büyük olduğumdan zahmet etme ben gelirim demişsin sonuç aynı yormamışsın beni teş

Tarkan abi
he öyleydi.gece gelmişsin buarada.eline sağlık iiyi ş yapmışsın tebrikler yürekli adamı severim

ben
hodri meydan mıydı :)

Ben
:) ne dedim de böyle atarlandin onu anlamadım :)

Tarkan abi
hodri meydan gel yoksa ben gelecem destek almadan yiyorsa sende alma seni yadsdım tam adamına bulaştın

Tarkan abi
sen hiç hayatında yeşil peri içtinmi

Tarkan abi
ii büyüt bekle geliyom

Tarkan abi
aiz pazarcısınız sizveririniz biz alırız her maden size ölüm olacak

Tarkan abi
bizde para çok bekliyom gel özlellilke senden alıyorum at

Tarkan abi
aynen usta ben sana demiştim

Ben
Sayende iyi kastik köyü sana gelistiriyim :))

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ya bunu tarkan abi yolladı bana sen dedigimi yaz hele la hadiiiii kırma beni :D

DeletedUser55725

Ziyaretçi
MOGOL klanları iç nedenlerden ötürü fikir ayrılıklarına düşmüştür,ve klanımız bu worldde dağılıp bir arkadaşımızın saçma ve ergence davranışından ötürü hesaplarımız sile alınmıştır.Devam edecek oyuncularımıza başarılar ve diğer bütün klan ve oyunculara iyi oyunlar dileriz...

DeletedUser39894

Ziyaretçi
kuzeydogudan bir düs usta :( hayirlisi olsun. Ama 1 kisi yuzunden birakmamaniz daha iyi olurdu

DeletedUser55725

Ziyaretçi
kuzeydogudan bir düs usta :( hayirlisi olsun. Ama 1 kisi yuzunden birakmamaniz daha iyi olurdu

gönül isterdi ki bu oyuna devam etmek fakat bu bizim eskisi kadar aynı hevesle sarılacağımız anlamına gelemiyecek üzgünüm,tek hatamız daha temkinli daha tedbirli ve daha da mantıklı davranabilecek insanlara sırtımızı dayayıp hepimizin ortak bir karar çerçevesinde sonuca varabileceğimize inanmaktı.Ta ki bir arkadaşımız yönetimin ve kurucularımızın daha haberi olmadan küçük çapli bir kişisel meselesinden klanı dağıtması çok mantıklı bir davranış size sorarım öyle değil mi??.O yüzden w27den sonra bir devamsal niteliği yoktur bu kadronun.Klanı dağıtan arkadaşımızın vicdanen nasıl uyuyicaksa onu merak ediyorum hevesle ve zevkle asılacak insanların bütün herşeyini kursağında bırakıp kendilerini oyundan soyutlamıştır.Neyse fazla uzattım kusura bakmayın hayırlı geceler dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel savaş oluyordu, üzüldüm açıkçası.. O yakamasi denilen şahıs dışında herkese selam ve oyun dışında ki hayatlarında REST ailesi ve şahsım adına başarılar dilerim...