Mogol diplomasi

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikler

MOĞOL Bitir
MOĞ0L Bitir
M0ĞOL Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

SAHMAT Bitir
REST Bitir
BEST Bitir
S@HMAT Bitir
JEST Bitir
SHMT Bitir
S@HM@T Bitir

Herkese başarılar . İlk baslıgı ben acıyım . Diplomasimizi buradan takip edebilirsiniz .

İyi Oyunlar

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
moğol klanlariyla herhangi bir diplomasimiz yoktur. Atiş serbesttir. Buraya yalandan veya ne anlamak istiyorsaniz hatadan koymuş bulunmaktasiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
moğol klanlariyla herhangi bir diplomasimiz yoktur. Atiş serbesttir. Buraya yalandan veya ne anlamak istiyorsaniz hatadan koymuş bulunmaktasiniz.

Doğru diyorsun , sizden habersiz diplomasi yapmışlar ben olsam bi operasyon ayarlardım. Vurun Moğol köylerini de akıllansınlar :))

DeletedUser

Ziyaretçi
bilmiom onu bunuda etrafımda rest bes jestten kim varsa kestim bugün birinden küfür yemişim onuda attırdım durmak yok yola devam içlerinde sağlam bikaç kişi var tırt diğerleri

Buer

Okçu
bilmiom onu bunuda etrafımda rest bes jestten kim varsa kestim bugün birinden küfür yemişim onuda attırdım durmak yok yola devam içlerinde sağlam bikaç kişi var tırt diğerleri

Ahaha ulan sankı bana cok ıyı oyuncular gelmış şekil yapıyo oyuncularınız puandan başka bişey kasmıyo çoğu 10 kişiye saldırı attım biride geri dönmedı akıtfılık sıfır mogolun ne kadar tırt oldugunu w18 den bılıyoruz fazla söze gerek yok herkes oyununa baksın kafanıza görede diplomasi uydurmayın.

Buer

Okçu
Ahaha ulan sankı bana cok ıyı oyuncular gelmış şekil yapıyo oyuncularınız puandan başka bişey kasmıyo çoğu 10 kişiye saldırı attım biride geri dönmedı akıtfılık sıfır mogolun ne kadar tırt oldugunu w18 den bılıyoruz fazla söze gerek yok herkes oyununa baksın kafanıza görede diplomasi uydurmayın.

Ha bu arada w18 de op yedıkten sonra ana bacı profılınden kufur eden yakamasının oyuncularımı bunu diyo.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben bir şey demiyorum yaptığımı diyorum her klanda pasif oyuncu var benim etrafımdaki sizin oyuncuların alayı pasif siz iyi olabilirsiniz tanımam etmem 118 dede yokum ilk defa oynuyorum moğolda ben gölge ve no law dışında bir klan görmüyorum iyi diyebileceğim

DeletedUser52959

Ziyaretçi
w18'i falan bırakın 1-2 aya kim neymiş belli olur zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
ha bu arada sizin adamlarınızdanda ses gelmiyor küfürlü mesajlar dışında azcık destek atın adamlar tarla oldu