MOĞOL vs SUP

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Efe o klanı yönetenlerden biriydim diyorsun ya :D Ortalıklarda yoktun yahu. Millet canla başla mücadele ederken hesabına bile bakmayan adam sen değil miydin yoksa hatırlarım beni mi yanıltıyor. dur ben bi özlem ablayı falan arayıp öğreneyim işin aslını. Kafam karıştı çünkü biraz :)

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Postlardan birinde gördüm "multisiz dünya güzel olmuş" yazmış , bu komikti şirin çocuk.

**Küvet**

Yasaklı
Haktan oyuncu falan değil. :) kendisi ile 2 server oynadım, mis arası yapan oyuncu oluyordu güya haktan onu da yapamıyor. Ben 50. dünya açılana kadar soa falan tanımıyordum bile :D

Spoilerdan açıklama bekleniyor, kendimi G.O.T (Game of thrones) izliyormuşum gibi hissettim. Aslında izlediğim de çok farklı sayılmaz Yani G.O.T ea benziyor sonuçta... Her bölüm bir başrol oyuncusu ölüyordu :D Burada da aynısı olmuş, başrolün köyü gitmiş.

simdi mikail abi, ben sana su güne kadar tek saygısızlık yapmadım, tüm dünyaya sirkü çektin beni yerdin abi bak ben bunu yapmadım diye cevap verdim sana düzgünce, arkandanda on numara iyi insan ama bir daha birlikte oyun oynamam dışında da bir şey demedim. yukarıda yazdıklarına gelirsem senin oyuncu sayıldığın yerde ben sayılmasamda olur. geçen gün haberini aldım 49’da yine tüm dünyaya sirkü çekmişsin 2000köy geride olduğun savaşta :DD

dünyaya gelicek olursak kafama vurdular bu olay umursadığım bir şey değil, bi süre sonra alışıyosunuz. takıldığım şeyse 3 klan aynı anda op yaptı, ticket attık bir gelişme çıkmadı dünya kuralları esnek sanırım ama bunun için ağlamayacağım

ben oyundan keyif almıyosam oynamam keyif almadığımı hissettiğim an bıraktım şu güne kadar, burdada boş yere hayatımdan çalmadım, iyi ki moğol köyünü yağmaladımda savaş çıkmış, gece 2 sabah 8 mis gibi uyku düzenim var. burda bir iki önemsiz kisinin diline düsmek bunun yanında bir sey değil benim için. ekibimde de mahcup olduğum kimse yok. yine burda istediğime sallarım istediğime istediğimi derim sonuçta ben dahil(ben gamsız arsızın tekiyim mesela) herkesin ne halt olduğu belli surda.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
simdi mikail abi, ben sana su güne kadar tek saygısızlık yapmadım, tüm dünyaya sirkü çektin beni yerdin abi bak ben bunu yapmadım diye cevap verdim sana düzgünce, arkandanda on numara iyi insan ama bir daha birlikte oyun oynamam dışında da bir şey demedim. yukarıda yazdıklarına gelirsem senin oyuncu sayıldığın yerde ben sayılmasamda olur. geçen gün haberini aldım 49’da yine tüm dünyaya sirkü çekmişsin 2000köy geride olduğun savaşta :DD

dünyaya gelicek olursak kafama vurdular bu olay umursadığım bir şey değil, bi süre sonra alışıyosunuz. takıldığım şeyse 3 klan aynı anda op yaptı, ticket attık bir gelişme çıkmadı dünya kuralları esnek sanırım ama bunun için ağlamayacağım

ben oyundan keyif almıyosam oynamam keyif almadığımı hissettiğim an bıraktım şu güne kadar, burdada boş yere hayatımdan çalmadım, iyi ki moğol köyünü yağmaladımda savaş çıkmış, gece 2 sabah 8 mis gibi uyku düzenim var. burda bir iki önemsiz kisinin diline düsmek bunun yanında bir sey değil benim için. ekibimde de mahcup olduğum kimse yok. yine burda istediğime sallarım istediğime istediğimi derim sonuçta ben dahil(ben gamsız arsızın tekiyim mesela) herkesin ne halt olduğu belli surda.

Ya keşke klanları kapatsalar da bizde rahatlasak
Ama sen gelip benim Köyümü sa var iken yağlarsan kafana yersin tekmüğü hayır ben öylesine duruyodum senin yüzünden oyuna bakasım geldi burada diplomasi tanıma herkese vur sonra herkes bana vuruyor gel ağlama ya sonra ben arsızım gamsızım de mis arası kilit vb oyunculuğunu bilmem ama kalabalıkta efelik ettiniz tenhada özürünüz kabul olmadi x klanı için geldik ama size vurduk pişmanız sa yapıp x e vuralım biz tekrar yılanın başını küçükken ezecekler ama kafes dövüşü ayarlaya bilirim 10 k presine

AMA tebrik ederim dediğin gibi de olsa rakipte olsak iyi oyundu sayende zevk aldık teşekkürler bidaha oynayasımız yok moğol olarak bldaha bulamazsın buda son hatır kırmamak için gelişimdi.
Ama iyi savaş oldu

**Küvet**

Yasaklı
50.dünyada kendi kurmadığım ekipten bile ben sorumlu tutuldum niye peki? En sonuna kadar ben kaldığım için olsa gerek :)

şu kısmı geç okudum

şimdi senin 50 bahanen kendi kurmadığın ekip mi? argo ekibini ben mi getirdim klana? beowulf alican abiyi ilk 50de tanıdım iyiki de tanımışımda ben mi getirdim o ekibi? bu artizz ekibi?

hep konustun ağladın durdun o suçlu bu suçlu bu sattı, abi olarak gördüğümden okudum geçtim. ama abartıyosun

ata ve ben udw’ye yardım için ekip topluyorduk ufak, udw olayına ata da sıcak bakmıyordu ama eğlencesine yardım edip çıkacaktık ben ikna etmistim. sonra seni ikna ettim

ilk udw’ye rest çektin benim sözüm havada kaldı musa’ya mustafa’ya karşı. şu oyunda utandığım 2 hareketimden biri oldu bu. abimsin ya hani sana uydum nerden uyduysam

sonra isa’yı klandan attın, saçma sapan bi söz üstüne, sözü söyleyen frenzy. isa’yı yine ben ikna etmisim kaç sene sonra oyuna benim hatrıma gelmiş kaldı ki isa benim canım. ata dur dedi durdum, nerden durduysam

güneydoğu sınırına indim tek başıma, ben bölgenin güneydoğu olmasını istiyodum da olmadı tek gittim. c8den tav olduğum setakan ve ekibi peşime gelmiş hiçbiriyle olumlu ilişkim yok. ben çağırmışım ben indirmişim gibi ağladın insanlara aksettin dünya boyunca

bi kaç olay daha var böyle sıralayabileceğim ama sen en çok bunlara ağlamıştın. ata ve ben tadı olmasa da eskisi gibi eğlenebileceğimiz bi klan kuralım demiştik, sonra sen girdin işin içine. her şeyi sen ayarladın bizi yoksayıp, burda gelmiş benim ayarlamadığım diyosun ya abi, komiksin. allah senin yardımcın olsun çok şükür eğlenmek dışında bulunmadım şu oyunda

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Kavgalar bitti ise
Moğol klanları olarak 48 saat verdiğimiz dg klanlarına 48 saat sonra savaş açacağız her klan herkesle savaşır ama bir oyun için bu kadar çok msj atılmaz bizde söz ağızdan bir defa çıkar

DeletedUser66508

Ziyaretçi
Umarım sup gibidir dg ahahahahah bir 20 free köy daha fena olmaz.

Şaka bir yana umarım kaliteli savaş olur.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
şu kısmı geç okudum

şimdi senin 50 bahanen kendi kurmadığın ekip mi? argo ekibini ben mi getirdim klana? beowulf alican abiyi ilk 50de tanıdım iyiki de tanımışımda ben mi getirdim o ekibi? bu artizz ekibi?

hep konustun ağladın durdun o suçlu bu suçlu bu sattı, abi olarak gördüğümden okudum geçtim. ama abartıyosun

ata ve ben udw’ye yardım için ekip topluyorduk ufak, udw olayına ata da sıcak bakmıyordu ama eğlencesine yardım edip çıkacaktık ben ikna etmistim. sonra seni ikna ettim

ilk udw’ye rest çektin benim sözüm havada kaldı musa’ya mustafa’ya karşı. şu oyunda utandığım 2 hareketimden biri oldu bu. abimsin ya hani sana uydum nerden uyduysam

sonra isa’yı klandan attın, saçma sapan bi söz üstüne, sözü söyleyen frenzy. isa’yı yine ben ikna etmisim kaç sene sonra oyuna benim hatrıma gelmiş kaldı ki isa benim canım. ata dur dedi durdum, nerden durduysam

güneydoğu sınırına indim tek başıma, ben bölgenin güneydoğu olmasını istiyodum da olmadı tek gittim. c8den tav olduğum setakan ve ekibi peşime gelmiş hiçbiriyle olumlu ilişkim yok. ben çağırmışım ben indirmişim gibi ağladın insanlara aksettin dünya boyunca

bi kaç olay daha var böyle sıralayabileceğim ama sen en çok bunlara ağlamıştın. ata ve ben tadı olmasa da eskisi gibi eğlenebileceğimiz bi klan kuralım demiştik, sonra sen girdin işin içine. her şeyi sen ayarladın bizi yoksayıp, burda gelmiş benim ayarlamadığım diyosun ya abi, komiksin. allah senin yardımcın olsun çok şükür eğlenmek dışında bulunmadım şu oyunda

:) Ya sen nasıl yüzsüz bir çocuk oldun çıktın. Her defasında farklı birilerini yalamaktan ne zaman vazgeçeçceksin sen çok merak ediyorum. Neyse 3-5 premium atacaklar diye insanlarla aranı iyi tutmaya devam et. Bir desürekli şu ağladın da ağladın lafını kullanman da ayrı komedi.

Alican ve setakan ikisi de halen varlar :) Onları servera ben mi çağırmışım gelsin söylesinler bakalım? Artiz ekibini de güya ben çağırmışım.

Haktan birşeyleri konuşurken doğru olanları konuş ki biz de seni adam yerine koyalım, hoş bu saatten sonra sen ağzınla kuş tutsan da benim içni en ufak bir kıymetin yok olamaz da zaten.

Benim 50. dünyaya başlamam da yine senle ata yüzünden, başlamayacağım dediğim halde geldim başladım. Sen kendini olduğundan fazlası zannedip ekip kurmaya yok udw ye söz vermeye kalkarsan olacağı bu ve ben de müdahale ederim. Setakanla kaanla vs. gayet discordda iyiydin ayrıca sen ve batu da setakanı alt bölgede başlatırken gayet iyiydi şimdi tav olduğum diyorsun haberim yoktu diyor :) Yazdıkları baştan aşağı yalan olabilir mi bir insanın yahu.

Evet yalnız kaldım, yönetici diye klanlarda yetkilendirilen başta sen ve birkaç kişi daha yönetim adına hiçbirşey yapmadı ki sonuç bana kaldı...

Ya sana açıklama bile yapmak istemiyorum çünkü sen bukalemum gibi şekild eğiştiren ve insanlar yüzüne tükürse bile bunu umursamayan arsızlığa vuran bir insansın...

Sen daha kendi klanınla ilişkilerinie keser kesmez genel foruma girip 2 ay önce küfür ettiğin insanları yaladın. Senin karakterin belli oğlum boşuna açıklama falan da yapma.

49. dünyaya gelirsek de ben yine sonuna kadar mücadele eden tayfadayım :D senin gibi her girdiğim serverda erkenden kaçan kişilerden değilim. Girip bakabilirsin 2000 köy geriden geldiğimiz savaşta kaç klana karşı nasıl bri haritada savaştığımızda. Sen bir gün o haritada kalsan ertesi günü hesap silersin :) Daha iyisinde bile nasıl silindiğini gördük çünkü. 50. dünyayı kaybetme sebebimiz sensin ve senin saçma sapan boyunu aşan egolu hallerin.

JrFly

Dük
muhabbet savaş kaybetmek değil ki zaten senin idrak edemediğin konu bu. oyun başı atarla giderle girersin dünyaya. toplarsın avanelerini etrafına millete gider yaparsın. akabinde op yaparsın 100 ordu gömersin bir hesaba "başarılı bir optu" diye dolanırsın ortalıkta. şu ana kadar giriş, gelişme bölümlerini yazdık. bizim dalga geçtiğimiz konu sonuç kısmı. sen o sonuç kısmında ilk 2 bölümde olduğun tavrı sergileyemiyorsun ahaha. gelirken aslan, giderken kedi. seninle aynı klanda olan bir arkadaşıma dedim ki bak bu adam böyledir güvenme. abi yok ya biraz abartıyorsun dedi. kısa bir süre sonra da bana hak verip sana küfretmeye başladı. sen özetle busun mikail.

oyuna dair şeylerimi benim klanda oynadığım arkadaşlarım bilir. hele bir dünya kapat ya da bir dünyada silinme de eşit şartlarda konuşalım. şimdi yaptığın boşu c11'den silinince de izlemek isterim :D

abi küfürü o şahsa etmemiştim kendime ettim aklımı s........ diye :)

**Küvet**

Yasaklı
:) Ya sen nasıl yüzsüz bir çocuk oldun çıktın. Her defasında farklı birilerini yalamaktan ne zaman vazgeçeçceksin sen çok merak ediyorum. Neyse 3-5 premium atacaklar diye insanlarla aranı iyi tutmaya devam et. Bir desürekli şu ağladın da ağladın lafını kullanman da ayrı komedi.

Alican ve setakan ikisi de halen varlar :) Onları servera ben mi çağırmışım gelsin söylesinler bakalım? Artiz ekibini de güya ben çağırmışım.

Haktan birşeyleri konuşurken doğru olanları konuş ki biz de seni adam yerine koyalım, hoş bu saatten sonra sen ağzınla kuş tutsan da benim içni en ufak bir kıymetin yok olamaz da zaten.

Benim 50. dünyaya başlamam da yine senle ata yüzünden, başlamayacağım dediğim halde geldim başladım. Sen kendini olduğundan fazlası zannedip ekip kurmaya yok udw ye söz vermeye kalkarsan olacağı bu ve ben de müdahale ederim. Setakanla kaanla vs. gayet discordda iyiydin ayrıca sen ve batu da setakanı alt bölgede başlatırken gayet iyiydi şimdi tav olduğum diyorsun haberim yoktu diyor :) Yazdıkları baştan aşağı yalan olabilir mi bir insanın yahu.

Evet yalnız kaldım, yönetici diye klanlarda yetkilendirilen başta sen ve birkaç kişi daha yönetim adına hiçbirşey yapmadı ki sonuç bana kaldı...

Ya sana açıklama bile yapmak istemiyorum çünkü sen bukalemum gibi şekild eğiştiren ve insanlar yüzüne tükürse bile bunu umursamayan arsızlığa vuran bir insansın...

Sen daha kendi klanınla ilişkilerinie keser kesmez genel foruma girip 2 ay önce küfür ettiğin insanları yaladın. Senin karakterin belli oğlum boşuna açıklama falan da yapma.

49. dünyaya gelirsek de ben yine sonuna kadar mücadele eden tayfadayım :D senin gibi her girdiğim serverda erkenden kaçan kişilerden değilim. Girip bakabilirsin 2000 köy geriden geldiğimiz savaşta kaç klana karşı nasıl bri haritada savaştığımızda. Sen bir gün o haritada kalsan ertesi günü hesap silersin :) Daha iyisinde bile nasıl silindiğini gördük çünkü. 50. dünyayı kaybetme sebebimiz sensin ve senin saçma sapan boyunu aşan egolu hallerin.

su yazdığında ciddiye alacağım tek bir kelime yok. 300-400 pre attın diye dilinde sürekli pre lafı. bugünü kaydet pre cekiyorum 2 ay sonra aktarım açıldığında sana aynen atacağım preni. bende sallıyım burdan senin icin onu bunu yaladın arkasından küfür ettiklerinle suan yanyanasın diye. örnek ver sen suna küfür ettin simdi yanına kostun de. sunu yaptınki bukalemunsun de. desende senin uydurmandan abartmandan baska bir sey olmaz orası ayrı mesele. beni azcık tanıyan öyle biri olmadığımı bilir benim ne olduğum belli çapım belli. sana gelelim sinser’a demediğin kalmamıstıda w50de sona doğru neyse idare edicez artık diyip sav almıstın ondan:D ben bunun benzerini bile hiç yapmadım. forumda da bi kac hazmetmediğin kisinin(hepsi pusuladan) postunu arada alıntılıyorum diye dediklerinin hicbiri olmam. senin w17de:DD op yerken:DD klanın ikiye bölünmüsken:DD ani bi kararla:DD ev tasımana burda laf attım diye de dediklerinin hiçbiri olmam. kastettiğin c10da argo’ya sövüp w50de onlarla baslamamsa(oynamadım) senin hatrınaydı onu bi geç. bossun abi, yemin ederim bombossun. yukarıda efe abinin bahsettiği kisi ben olabilirim bana ispanya klasikte demisti benzer seyler. tek farkla ben sana sövmedim. w50yi seninle olan sorunlarımdan tartısmalarımdan bıraktım baskasına satmadım ama kötü olan ben oldum. ben birilerini yalıyo birilerinden lafımı esirgiyo olsaydım su oyunda o kadar cok seviliyoken en haz edilmeyenler listesinde 1 numaraya oynamazdım. ben kaan’ı w50de tanıdım discordta bana ettiği küfürden sonra tav oldum bunu sende biliyosun. serhatlara tav olusumda c8 nop diplomasisi ve c10daki olaylardan geliyor bunu yine biliyosun. lan daha yeni savasmısız adamlarla savas boyu icimize soktukları multileriyle casus mu ne deniliyorsa o tarz adamlarla uğrasmısız. ben gidip setakan’ı alt bölgede baslatmadım kendim gittim batu’ya sen bilirsin dedim kendi geldi. o ara setakanla batu konusuyolarmıs yeni kıtadan 3-5 maden cekme sevdasına geldi isin komigi yeni kıtaya da düsemedi. pesine trikcs bizim hemen altımıza ısınlanınca ekibi de geldi. benim tek bi lafım olmadı hatta tuna uğur abi serhat abi benim üstüme ışınlandı haber etmeden bi dünya laf yaptım. ben oynasamda o sınırı tek tutamazdım. tutmam için 60-70k civarı pre lazımdı minimum. bunların farkında olmana rağmen w50 yenilmeni nasıl bana yorabiliyosun anlamıyorum diyicemde ağlaman, bahanen iste :p simdi ben ‘ben mi cağırdım’ yazmısım sen aynısını yazmıssın. kim cağırdı o zaman. c10da pusula’ya karsı hackerr hesabında değil miydin sen argo’da rest iki defa sildikten sonra? klana gelen ekipleri kim çağırdı bi konus bizde bilelim bunu sen bilmeyeceksinde kim bilecek. ben ne olduysa aynen onu yazıyorumda senin kafanda kurup yasadıkların bambaska abi, senin beni adam yerine koymamanı dert edecek değilim. benim arsızlığımda kiside bitiyor zaten neden senin benim hakkımda düsündüklerini umursumalıyım ki. benim ne olduğum belli hicbi zaman fazlası olarak görmedim. bu oyunu kendi arkadaslarımla az kisi de olsak çöp ekipte olsak eğlencesine oynamak daha tatlı, güzeldi benim icin. hep kafama vursalar ne olucak ben makarama baktıktan sonra. ha su saatten sonra da oynarsam böyle ufak kendi aramızda kurduğumuz ekiplerle takılmam büyük klanlarda oynar oyuncu olurum.

her seyi geçtim, bi düsünsene abi. herkesle benzer sorunlar yaşıyosun. w50 öncesi site serhat abi bile bir seyleri hatırlatmıstı bana geçmiste yasanılan emin misin demisti mikaille oynamaya eminim abi demistim. neyse iste herkesle benzer sorunlar yasıyosun. kisiler değisiyo ama sebepler değismiyo. haklı olan hepsinde mi sensin? her seferinde benzer seyleri tekrar tekrar yasıyosun. bi defa sasmıyor, eminim yine yasayacaksın. bombossun abi. yazdıklarını ciddiye aldığımdan değilde insanlara yanlış aksettirmenden sıkıldığım için yazdım bunları. seninde ne olduğun belli benimde.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
o değilde sup 1. adama ne kadar çok köy büyütmüş gitmiş adminlerden sup ve moğol klanını detayı incelemelerini istiyorum haksızlık var .d.d