Mhmet36 - MACERA Klanının Tehditleri

• Konuyu başlatan DeletedUser64612
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Görüldüğü gibi köy sayılarında zaten fark 12 onun hakkında yorum yapmaya bile gerek yok..Ama kesim konusunda yorum yapmamız gerekirse iki klanda savunmada aynı derece de kesim yapmış durumda fakat bir savunma da kesimler aynı olmasına rağmen saldırıda 70k'lık bi fark atmış durumdayız çünkü biz girdiğimiz köyleri temizliyoruz fakat onlar geldikleri köylerde genelde daha önceden aldığımız çakılı savunmalara takılıp çok ufak zaiyatlar verdiriyorlar bizlere ve patlıyorlar..Raporlar kısmından görebilirsiniz her şey orda kanıtlı zaten :)

HERKESE İYİ OYUNLAR

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Bu ülke tam olarak bu kafalar yüzünden dün evet cıkardı işte, yanlışa yanlış demeyen bi yüzde ellilik toplumla başbaşayız. Bu elemanı şikayet edin üşenmeyin, tersten alsın içine bi rahatlasın. Sahip cıkanlar da orada avukat mı bulur artık naparlar bilinmez.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Macera klanı arkadaşa savunurak seviyesini ve kalitesini ortaya çıkarmıştır bu saatten sonra hem kendimden hemde bütün klandaşlarımdan özür dilerim sizi bu kadar seviyesiz insanlarla savaştırdığım için.

Geçen bir arkadaşın profilinde görmüştüm bu sözü çok hoşuma gitmişti durumu özetliyor sanırım. "Beyinlerinizi savaştırın diyeceğim fakat görüyorum ki silahsızsınız bayım" bayım yerine MACERA klanlarını koyar yolumuza bakarız.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Macera klanı arkadaşa savunurak seviyesini ve kalitesini ortaya çıkarmıştır bu saatten sonra hem kendimden hemde bütün klandaşlarımdan özür dilerim sizi bu kadar seviyesiz insanlarla savaştırdığım için.

Geçen bir arkadaşın profilinde görmüştüm bu sözü çok hoşuma gitmişti durumu özetliyor sanırım. "Beyinlerinizi savaştırın diyeceğim fakat görüyorum ki silahsızsınız bayım" bayım yerine MACERA klanlarını koyar yolumuza bakarız.

@P4rolaBaşakBilemednŞafak ifşa olduk kardo :D

Klan başkanısın tepkin doğruda olabilir ama itham ederken bir klanın tamamına seviyesiz diyemezsin. Senin klanında da çok arkadaşım Macera klanında da çok arkadaşım var ve Macera'da oynuyorum.

Kullandığın kelemilere dikkat edersen kimseyi kırmamış olursun.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Beyler bu cocugu az çok tanirim oyunu bilmez parayi basar preyle oynar daha mis nasil atilir onu bilmez bunun gibi gerizekalilari takmayin engelleyin hatta verin savciliga gitsin bi oyun için bu kadar alcalir bi insan tam komedi ya tiplere bak :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Beyler bu cocugu az çok tanirim oyunu bilmez parayi basar preyle oynar daha mis nasil atilir onu bilmez bunun gibi gerizekalilari takmayin engelleyin hatta verin savciliga gitsin bi oyun için bu kadar alcalir bi insan tam komedi ya tiplere bak :)
Hocam her şeyi geçtik bilir bilmez ama hala bu arkadaşı savunuyorlar arkasında duruyorlar sonra biz bir şey diyince saygısız oluyoruz :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Deme öyle deme adamın selimle konuşması 00:38 da bitiyor ben ilk mesajımı 00:40 ta atmışım ama ilk mesajı atıp tahrik eden biz olmuşuz :D

Buradan tüm macera klanı oyuncuları bu sorumluluğu taşıyordur kimse herkesi mesul tutamazsınız demesin. Bizden bir arkadaşımız atavratsilaha saygısız bir kelime ettiğinde nasıl önüne geçip kendisinden o bir kelime dahi etmeden özür dilemesini bildiysem aynı olgunluğu ve adamlığı da karşıdan beklememiz sizleri şaşırtmasın bizim için atmanız veya atmamanız pek bir şey ifade etmiyor oyunda haritadan silicez zaten. Mesajda yazdıklarını yapabilmek adına gelecek yüreği vardır umarım. Bu saatten sonra ben tahrik oldum siz tatmin edeceksiniz.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Öncelikle İyi günler dilerim.

Macera Ailesi ve Klan adına sorumluluk taşıyan biri olarak bu yapılan ALGI OPERASYONUNA nokta koymak istedik.
Bu Yazdıgınız Yazılardan Şuan olarak herkesin bilgisi vardır.Lakin şunu şöylemek isterim Arkadaşlar Oyun kuralları bellidir...

...

Oyun kurallarında, "bu oyunu oynayan her şahsın iletişim adresini kendi rızası olmadan da elde edebilir ve ister arayıp ister mesaj atarak tehdit edebilirsiniz" diye bi madde var gibi başlamışsın yazına. Oku bi kuralları.

Macera ailesine kaç defa casus sokma girişiminde bulundunuz, birini yakaladık, köyünü aldık falan filan gibi bi açıklaman da olmuş. E hadi oldu diyelim, şu oyunda hangi klan rakip klana kendi adamını yerleştirmiyo? Fizban daha iki gün önce ateşvsu hesabıyla SOA klanına başvurmadı mı? Forumda açık açık söylemedi mi klanınızda casusumuz var zaten, beni farketseniz de sorun değil diye. Casusluk olayını ahlaksızlık olarak tanımladık diyelim hadi. E o zaman, rakip klan üyelerinin bulunduğu gruba adam sokup telefon numaralarını ele geçirmeyi ne olarak tanımlayacaksın? Bak mesaj atmaktan bahsetmiyorum henüz.

Bunu da geçtik, ALGI OPERASYONU kısmına gelelim. Fenersavar arkadaşımızı kışkırttı, yok tahrik etti gibi ithamlarda bulunup fotoğraf paylaşmışsın. Bi de üstüne olayın aslı astarını biliyoruz, o yüzden hiçbir işlem yapılmayacak falan demişsin ki zaten yapmayacağınızı da biliyoduk.

Ya kardeşim madem sen fenersavarı suçluyosun, kışkırttı diyosun. Koyduğun screenshotlardaki zaman aralıklarını sil de inandırıcılığın olsun be.

Bu klan üyenizin attığı mesaj ve saati:

BrNXzM.jpg

Bu da Fenersavarın mesaj saati:

ZZpN3V.jpg

Olayın aslı astarını biliyodunuz yani arkadaşınız bu mesajı atarken siz de işin içindeydiniz.

Macera olarak ilk ve son yorumunuz olmasını anlayışla karşılıyoruz zaten, biz de olsak ikinci bi yorum yapamazdık.