METEOR-ESL

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Aga bee gece 4 e kadar ağlamışlardı bee onlar yüzünden evdekiler manita yaptı sabahlara kadar kızlarla konuşuyor sanmışlardı halbuki ağlama dinledik ama siz o ağlamalara değil tamamen ömere şelebi begüme dua edin ömer böyle bir hata yapmamış olsaydı ve bizi de sürüklemeseydi şuan siz diye birşey yoktu.

Kezzapa infaz oyuncularinin asker bilgilerini neden verdin diye sorduğumda da Ömer de ver dedi 3 5 köyden bişi olmaz dedi verdim ben de diyen bir diplomatın bu hatasına da şaşıran olmamıştır zaten ESL yi Ömer mi yonetiyor kendi beyniniz yok mu kendi koylerinizle ilgili kararları bile nostra mı veriyor yoksa. Küçük ortak bile değilsin kuklasin kukla

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Esl yi Ömer yönetmiyor, esl de kendini zeki sanan zavallı truvacıkları Ömer ifşalıyordu. Büyük truva ortağın Sercan bile anlamış bunu Attila ha gayret büyük resmi göreceksin az kaldı mvkvkckc. Atakanadak5162, annen is back, **sabbah**. Bu üç nick ömerin başarı listesidir :p

Rakiplere klan bilgilerini satıp, operasyonlara gitmeyip, klandakileri klana kışkırtmaya çalışıp bir de foruma yazı yazılıyor helal krşm. O kadar donas yiyip çay içtik direkt başka bi klanda oynamak istiyorum deseydin davet ve yetkine kadar ayarlardım, daha fazla uzatmayalım istersen canommm =)

beykoz61

Ağır Atlı
Kezzapa infaz oyuncularinin asker bilgilerini neden verdin diye sorduğumda da Ömer de ver dedi 3 5 köyden bişi olmaz dedi verdim ben de diyen bir diplomatın bu hatasına da şaşıran olmamıştır zaten ESL yi Ömer mi yonetiyor kendi beyniniz yok mu kendi koylerinizle ilgili kararları bile nostra mı veriyor yoksa. Küçük ortak bile değilsin kuklasin kukla

O dediğin mevzu olalı 4 ay olcak ve 3-5 tane pasifin köyüyle mi kendi yaptığın hainliği savunmaya çalışıyorsun çokta umrumda değil sercanın zaten ne olduğunu biliyorduk ama sana hiç yakıştıramadım bide eski tanıdığımızdın aklın yok fikrin var kiminle vakit geçirsen onun etkisine giriyorsun solcuyla takılsan solcu ,sağcı ile takılsan sağcı olursun sen şuan sercanla takılıp hain oldun gibi.:D elimde sabbahın gençlik ifşaları var ilgilenenler dmm gelsin atayım :)

O dediğin mevzu olalı 4 ay olcak ve 3-5 tane pasifin köyüyle mi kendi yaptığın hainliği savunmaya çalışıyorsun çokta umrumda değil sercanın zaten ne olduğunu biliyorduk ama sana hiç yakıştıramadım bide eski tanıdığımızdın aklın yok fikrin var kiminle vakit geçirsen onun etkisine giriyorsun solcuyla takılsan solcu ,sağcı ile takılsan sağcı olursun sen şuan sercanla takılıp hain oldun gibi.:D elimde sabbahın gençlik ifşaları var ilgilenenler dmm gelsin atayım :)
Dava ho

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Esl yi Ömer yönetmiyor, esl de kendini zeki sanan zavallı truvacıkları Ömer ifşalıyordu. Büyük truva ortağın Sercan bile anlamış bunu Attila ha gayret büyük resmi göreceksin az kaldı mvkvkckc. Atakanadak5162, annen is back, **sabbah**. Bu üç nick ömerin başarı listesidir :p

Rakiplere klan bilgilerini satıp, operasyonlara gitmeyip, klandakileri klana kışkırtmaya çalışıp bir de foruma yazı yazılıyor helal krşm. O kadar donas yiyip çay içtik direkt başka bi klanda oynamak istiyorum deseydin davet ve yetkine kadar ayarlardım, daha fazla uzatmayalım istersen canommm =)
Ah ah omerleri karıştırmak istemissin meteordan korkusuna kezzapa peşkeş çektiğiniz köyler için size güvenen kaç üyeyi harcadınız :) haksız olduğun zaman bunu bilsen de kabul etmiyorsun kendini haklı çıkartmak sana bir başarı gibi geliyor tıpkı haritadan silinmemek için başka klanlara yalakalik yapmanız gibi ki bu klanlardan biri de discorda girip bir ton artistlik yaptığın kezzap klanı :) yalama olmuşsun Alperen gerçek bu :) rakibe klan bilgilerini ilk veren beykoz61i de unutmamak lazım tabi onura diyorum ki neden yaptın böyle bir şeyi "kanka nostra da 3 5 köyden nolacak ver gitsin dedi." Dedi kendi arkasında ki bölgeyi bile nostranin toplamasına izin verdigini söyledigini de unutamadım kehanet savaşı bittikten sonra hala daha barbar toplamaya devam etti orada ki nostra oyuncusu. Kehanet savaşı da bitti Mehmet berkanin k53de ne işi var niye hala barbar topluyor dedim sana ben izin verdim dedin sen ve onur o klanda ki insanların emeklerini boşa çıkarıyorsunuz ben sadece zaten kaybedilmiş bir savaşın daha çabuk sonuçlanmasına göz yumdum bilgi akışına engel olmadim. Savaşın asıl koptuğu noktayı zaten herkes biliyor o son opu yine şuan 100lerce köyü peşkeş cektigin rakibinin köy adına fake yerine face yazmasiyla dalga geçicem diye patlatmadin mi. Ki bu op bu savaşın en sağlam ESL opuydu ki opa gitmemekle ithaf ettiğin ben o opta alınan 3 köyden birini aldım ve o 3 köyden de sanırım tutulan tek de o köy olabilir. Klanın tüm kamilerini patlatıp kezzapin k53e girmesini köylere vuracak Kami olmadığı için de geri alanimamasinin sebebi de senin tüm kamileri dalga gecicem diye patlatman değil mi peki. başka bir opta ise de aldığım köyü tutmak için 30 saat boyunca tetikçi ile bir köyü al ver yaptığımı wp grubunda gözünüze sokmama rağmen biriniz dediniz mi bir şeye ihtiyacın var mı diye sizin kendinize hayriniz yok klana nasıl olsun.

BU KLANİ WORLDUN BU ZAMANİNA KADAR AYAKTA TUTAN OYUNCULARİN BİREYSEL YETENEKLERİ VE YÖNETİMİN YALAKALİGİDİR.

Rezil bir şekilde yaşayacağına boynun dik ölmeyi de herkes tercih edemiyor tabi

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Yolda görsen yolunu degistirecegin insanlara bordo klavye ile hakaret etmek de senin gibi acizlere yakışır zaten şehirine gelicem bilader aradığımda aç olur mu biraz da sen nereye çekersen oraya gitmek istiyorum delikanlı

alpera

Mızrakçı
Aranızda ne geçti umurumda değil. Lakin başka klana bilgi akışı sağlanıyorsa ve bunu bildiğin halde engel olmuyorsan hatta sende bu bilgi akışı içerisinde yer alıyorsan kimse burada emekten bahsetmesin. Ben biliyorum o oplara kaç kişinin o gece sabahlayıp düzgünce fake atıp mis, kami sokmaya çalıştığını. Alperen ve Onur'a duyduğun nefret yüzünden klanda bir o kadar adamın emeklerini de siz yaktınız. Hala burada ben savaşın erken bitmesi için yaptım diyorsun. Ayrıca klanda pasif diyorsun bana köy salınmadı onur la alperen kendi topladı gibi bir hava da yardırılmış gidiyor. Atılla çok merak ediyorum en son 1 milyona yaklaşmıştın. Çoğunu düşmandan aldın sanırsam

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Aranızda ne geçti umurumda değil. Lakin başka klana bilgi akışı sağlanıyorsa ve bunu bildiğin halde engel olmuyorsan hatta sende bu bilgi akışı içerisinde yer alıyorsan kimse burada emekten bahsetmesin. Ben biliyorum o oplara kaç kişinin o gece sabahlayıp düzgünce fake atıp mis, kami sokmaya çalıştığını. Alperen ve Onur'a duyduğun nefret yüzünden klanda bir o kadar adamın emeklerini de siz yaktınız. Hala burada ben savaşın erken bitmesi için yaptım diyorsun. Ayrıca klanda pasif diyorsun bana köy salınmadı onur la alperen kendi topladı gibi bir hava da yardırılmış gidiyor. Atılla çok merak ediyorum en son 1 milyona yaklaşmıştın. Çoğunu düşmandan aldın sanırsam
Buna Benim uzulmedigimi mi sanıyorsun ben de memnun değilim böyle olmasından. Alperenlere de günah keçisi lazımdı zaten her zaman buldukları gibi buna da bir bahane bulacaklardi ama bahane aramalarına gerek kalmadı k53 düştükten sonra ne Alperen ne onur hangisini gördünüz wpde dcde. Onur beyimiz bilgisayarda başka oyunlar oynarken ben hesap hesap bakıcı geziyordum onur kanka zaten savaş bitti napicaz uğraşsak gibi bir cümle kurmamış miydi. O pasifler bittikten sonra savaş rolantiye düşer oyuncu sayıları az dirençleri illa ki kırılır diyen de bendim. ESL klaninda emeklerinin yalan olmasına göz yumdugum herkesten de özür dilerim helallik isteyemiyorum fakat beni de anlamaya çalışın lütfen.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
zaten şehirine gelicem bilader

Aynen gangstaaa keleş var telaş yok, Mehmet36 da soa'yı ayaklarından taşa bağlayıp denize atıyordu. Ama aranızda bi fark var, o senden daha zeki :D

Bana yazdığın mesajı okumaya bile tenezzül etmedim çünkü sana acıyıp dünya kapattıran Galaksiye wpp gruplarında küfürler edip sonra 62de destek atın içimden geçiyorlar diye yalvaran birisine daha fazla vurmak istemiyorum. Esl diye Klan olmaz dedin gittin 62 de klan kurdun yine kapıma geldin savunma atmadım oğuza hasana falan yalvar yakar aldın yine bir işe yaramadı ezildin. Oyunculuğu Köyün şekli değişmesin de haritada görüp köyümü almasınlar diye 2997 puanda köyü sabitlemek olan korkaklara dost demektense adam gibi savaşan kezzapla arkadaş olmayı yeğlerim =)

Haline acıyarak biraz kafa dağıtman için seni 60a başlattım, 5 köylü hesap verdim, aramıza aldım, her saniye ağlamana ve ortamın tadını kaçırmana rağmen among uslara falan çağırdım ettim. Şimdi git yine Richieye falan yalakalanmaya devam et, Sercan ve Atakandan başka bi arkadaş bulman için de dua ediyor olacağım :*