METEOR-ESL

ronis*

Kılıç Ustası
Dağılmış klanı toplamak için başlık açacak kadar küçük bir klansınız oyuncu oldugunuzu düşünüyorsanız 1 ay sonra silinirken gidip ona buna ağladığınızda o dcye beni de davet etmenizi istiyorum. Nasıl karakterlerle oynadığımızı biz biliyoruz zaten sıkıntı yok. Verilen sözleri tutmakta ne kadar zorlandığınızı biliyoruz o yüzden boş yere forumda sözler vermemenizi temenni ediyorum. Şimdi forumda ağlamayı bırakıp köy toplamaya dönebilirsiniz zira yakında tek olabileceğiniz mecra zaten forum olacak.
1 ay süre vermiştim 29. günde hesap silindi ama hala tebrik için discord gelen giden yok :( Hayale de 2 ay süre veriyorum umarım 2 ayı kaldırabilirler.

ronis*

Kılıç Ustası
Dağılmıs klana savaş ilanı vermem küçüklük değil saygıdır. 1ay sonra beni silerseniz ben zaten sizi burda keza discordda tebrikte ederim. Karakterimize laf edebilecek birisi değilsin sen kimsin?
Forumda ağlayan ben yada biz değiliz. Bugün istatistik istediler attım. Çocukça saldıran laf atan sizlersiniz. Yani anlamıyorum neden bu öfke sinir?
Yoksa korku mu? Yakında kim forumda ağlayacak görürüz ozaman anlayacağınız sekilde konusayım bende.
:)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bende dedim esl beni mi kandırdı hala savaşıyor sandım :p