Meteor Alca Hardcore Eibo

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Manderler123

Acemi
Kardeşim HC LOST EİBO ALCA LOST MR.BEY DUDE DEHŞET vuruyor bize ama sana yetmiyorsa biz kendi kendimize de vuralım.Senin gönlün olsun. Ne böyle bu ?
Senin yaptığın gibi bak 69 da neler yaptığını 1 klana kaç klan saldırdığınızı , gördük iyi oluyor savaşmaya gelmiştin , ağlama sesin geldi gibi

alvara1

Milis
150 balta 70 hafifli ordunun raporu koyarsam buraya kim ağlar görürüz kardeşim benim hadi naş naş. Bir iki klan daha ayarla bize.
Kimin ağladığı ortada 2 gün önce Dcdeydik senin anlaştığın Meteor klanıyla bana diyordu ki Pıtır bana yanlış yaptı benim gireceğim dünyaya girdi şuan onunla anlaşırsak tek sebebi sizin kurduğunuz paktın güçlü olması diyordu sor bunu söyledin mi diye sevgili mütcüğüne pıtırcığım.

La Calin*

Kılıç Ustası
Kimin ağladığı ortada 2 gün önce Dcdeydik senin anlaştığın Meteor klanıyla bana diyordu ki Pıtır bana yanlış yaptı benim gireceğim dünyaya girdi şuan onunla anlaşırsak tek sebebi sizin kurduğunuz paktın güçlü olması diyordu sor bunu söyledin mi diye sevgili mütcüğüne pıtırcığım.
Diplomasi kısmını sen cok yanlıs anlamışsın. İletişimi, kendini savunmayı bilmiyorsun. Konusmayı da öğrenememişsin. Diplomasi dediğin şey lafları ,kelimeleri kendi keyfine çıkarına göre değiştirip yalan yanlış genel forumda söylemeyi değil, o lafın ağırlığını hissedip ona göre konuşmayı gerektirir.Cok ciddi sıkıntıların var sana kızamıyorum bile yalnızca üzülüyorum :(

RoDReGo

Baltacı
Yazık cidden yazık ne diyeyim ki. Neden her platformda saygısızsınız? Her şeyden önce saygı gelir siz bunu öğreticem :)
Yav birader agzımı actırma misafir geldiğin discorda abimiz dedigimiz adama sarfettiğin sözlerden saygıyı senden mi öğrenecez biz seni misafir ettiğimiz için ağır konuşmadık hakkın olanı verseydik gelip burda konusamazdın saygıyı senden mi öğrenecez birader güldürme beni

La Calin*

Kılıç Ustası
Yav birader agzımı actırma misafir geldiğin discorda abimiz dedigimiz adama sarfettiğin sözlerden saygıyı senden mi öğrenecez biz seni misafir ettiğimiz için ağır konuşmadık hakkın olanı verseydik gelip burda konusamazdın saygıyı senden mi öğrenecez birader güldürme beni
Ne sözler söylemişim? Eskiden yaptıgı eylemin saçma olduğundan bosa uğraş olduğundan bahsetmek mi hakaret? Kaldıki çıkarkenki açıklamasını yaptım zorunda olmamama rağmen. Sabırla güzelce öğreteceğim size saygıyı merak etme :)

alvara1

Milis
Ne sözler söylemişim? Eskiden yaptıgı eylemin saçma olduğundan bosa uğraş olduğundan bahsetmek mi hakaret? Kaldıki çıkarkenki açıklamasını yaptım zorunda olmamama rağmen. Sabırla güzelce öğreteceğim size saygıyı merak etme :)
Geldin ağladın ağladın gittin beni başka dünyada nokta nokta yaptınız şimdi intikam vakti dedin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.