Meteor Alca Hardcore Eibo

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Murattunca.

Kılıç Ustası
yav birader sizin seviyenize inemem dahada yazmam zaten ne cigeri beş para etmez herifmişsin sen coşkun kazığa oturtacam bilmem ne diye gelip konuşmadın mı discordda Sedat abi için burda gelip neyin saygısından bahsediyorsun karakterden yoksun herif

Oyun için değil ama ilerde bir gün forumda bu tarz yazıların için çok pişman olursun. Şuna inanıyorumki dahada yazmam diyip en az 15 post atacaksın. Sakin ol şampiyon kral sensin :)

OrJ1naL

Kılıç Ustası
konu çok gergin ortam ileri derece lüzümsuz biri bi oyunda asker ve 20 klan girdiği dünyada saygı öğretmeye çalışıyor diğeri gider yapıyor sanal kavga olusuyor sonra her 2 taraftan yancılar geliyor o ona bu buna gaz veriyor cehennem ateşini andıran bi sıcaklık oluşuyor..kırmayın gönülleri bi oyun için 2 taraftada çok sevdiğim dostlarım var üzmeyin birbirinizi oyunun keyfini çıkarın.. zira bi gün bu kadar boş vaktiniz olmayabilir oyun için şuan bende olduğu gibi
kaç taraf kaç klan varsa herkese başarılar dilerim..

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    20,9 KB · Görüntüleme: 6

Amir Toça

Kılıç Ustası
konu çok gergin ortam ileri derece lüzümsuz biri bi oyunda asker ve 20 klan girdiği dünyada saygı öğretmeye çalışıyor diğeri gider yapıyor sanal kavga olusuyor sonra her 2 taraftan yancılar geliyor o ona bu buna gaz veriyor cehennem ateşini andıran bi sıcaklık oluşuyor..kırmayın gönülleri bi oyun için 2 taraftada çok sevdiğim dostlarım var üzmeyin birbirinizi oyunun keyfini çıkarın.. zira bi gün bu kadar boş vaktiniz olmayabilir oyun için şuan bende olduğu gibi
işte feraset
işte cesaret
işte adam gibi adamlık
işte selçuk abi

La Calin*

Kılıç Ustası
Yalnız 20kişiye girdiği dünyada saygı öğretiyor. Yazmışsınız da arasında bir ilişki yok ki.20kişiye ile girmekle saygı arasındaki bağı söylerseniz mutlu olurum :) Ben 2klan olsamda suan aynı şekilde tutum sergilerdim. Kimseye bi şey öğretmek haddimize değil. Ama bu zamana kadar bizler bu oyunda insan kırmamaya, saygısızlık yapmamamaya çalışarak oynadık. Bundan sonrada böyle devam edecek.

RoDReGo

Baltacı
Kendi adımada arkadaşlar kusura bakmasın bu camiada bu oyun için kimseyi kırmamaya dikkat ettim.Dün dozu aştım.12 yıldır bu oyunun içerisindeyim ilk defa kendime yakıştıramadığım hareket sergiledim.Coşkunla da görüşüp sorunu çözdük.Meteor ekibinede başarılar dilerim.

La Calin*

Kılıç Ustası
Kendi adımada arkadaşlar kusura bakmasın bu camiada bu oyun için kimseyi kırmamaya dikkat ettim.Dün dozu aştım.12 yıldır bu oyunun içerisindeyim ilk defa kendime yakıştıramadığım hareket sergiledim.Coşkunla da görüşüp sorunu çözdük.Meteor ekibinede başarılar dilerim.
Klanlar tarihimde cok güzel bir olaya şahit oldum.Kalbin cok temiz hakaret etmene rağmen gelip özür dilemek cok büyük olgunluk ister. Asıl ben senden özür dilerim kardeşim. Oyunda ve reel hayatında başarılar dilerim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.