MASA VS SİYAH

MXVII

Acemi
Çizgi anlaşması yapıldı, birden fazla Köy aşağıdan alındı hatta pro mohikan tek Köy iken savaşa başlarken bizim hatta 3 köylü hale geldi. Öyle bir Köy aldık onu da attık sonra topladık demenin anlamı yok.
Bir hata yapıldı diyordunuz. Bunun anlamı aşağıdan 7-8 Köy almak ise bizde daha sonrasında buna karşın yukarıdan aldık. Etkiye tepki böyle olur.
Son 4 gün olayına gelirsek. Yukarı tarafta en az 15 köyünüz ilk 2 gün içinde boşaltıldı. Ancak mis anlamında son 3 gün basılacağı icin o köyler toplanilamadı.
Olanla da zaten alınan alındı(savaş anında)
Mertlikten bahsediyorum çünkü asla bir kural koyulduysa ben tersini yapmam.
Benim oyuncum bro klanindan birine saldırı attı hemen toplanıldı. Affı olmadı, bu olması gereken zaten.
Benim zoruma giden başta çakallık yapılsa idi zaten güven olmaz tarzında davranılır idi, bende ona göre önlem alırdım.
Klanlar tarihinde ilk defa seviyeli bir savaş olacak diye düşündüm. Çünkü iki taraf da birbirine cidden saygılı idiler.
Gelelim sözlere.
(1)Kimsenin kapısında ordu DİLENMEDİK, bro-hamle savaşında biz broya ilk başta destek attık onun karşılığında destek istedik ancak istenilen destek Öyle bize şunu atın bunu atın değil, onlardan bize oyuncu gelmişti onları destekledik, bizim savaşımızda da bize destek atacak 5 kişi istedik.
(2) NAMERT masa diyorum çünkü öyle bunun karşılığı demeden 2 gün önce başladık felan geçeceksin o isi. Bize 20sinde fake ve saldırı geldi. 20sinde çıkıp 22sinde varan var. Ancak 20sinde saldırı geldi, öyle yalanın anlamı yok.
(3) DANSÖZ diyorum, çünkü bro klaninin yöneticisi tamamen size ayrı oynadı bize ayrı oynadı Hamleye ayrı oynadı, helal olsun Asena gibi kivirabiliyormus. Arkanızdan dediklerini de desin. Öyle masa kardeşimdir dediğini duymadım, Allah var hakaret de etmedi ancak vurucam kesinlikle vurucam dedi.
(4) 660K puan bir klanız,1.8m toplamda oyuncu puanina sahip bir klan birligisiniz.Oyunculuk anlamında sizden daha iyi olduğumuzu düşünüyoruz, bundan kesinlikle eminim ,öyle biz eğlendik sözü felan demeyin yalan çünkü, bizim fantezi saldirimiz pro mohikanin içimizdeki köyü dolu olduğunu bildiğimiz halde yapıldı, stratejik hatadir ancak pro mohikan Prorespawn için değerli oyuncu olduğunu biliyorduk bunu gönderme olarak düşünebilirsiniz.
(5) Puan farkı bahane olamaz ancak biz 4 gün önce saldırsaydık puan farkından korkuldu ondan saldırdılar denilirdi, ki korkaklar ancak böyle bahanelere sığınır.
Mertlik konusunda sözüm kesindir,nihaidir.
Ben kuralı bozmam, gönderme yapacaksan alıntı yapacaksın bana Takoman, öyle büyük laflar etmenin anlamı yok.2 günün öneminden bahsediyorsun sınırındaki 10 adamım son 1 gün 2şer mis basmış olsaydı 2. Günde 10 üstü köye ulasiyorduk

-Klavye delikanlılığı diyorsun, bu topa hiç girme derim, napacaksın aşiret kavgası mı çıkaracaksın,tehditten hoşlanmam bu konuda kimseyi de tehdit etmem ama edeni de hoşca karşılamam. Bir oyun için işte bu rezilliğe gerek yok.
Herkese iyi oyunlar dilerim.

MXVII

Acemi
Ayrıca victory klanının şahsına münhasır kendini klanlar tarihinin en iyi diplomatı sanan gelen* nickli arkadaşa da cevap vereyim diyecektim ama anlamaz diye ona açıklama yapma gereği duymuyorum. Buradaki algıya kapılıp kendini haklı çıkarmaya çalışmış. Kendince hadsizce yazmış. Klavyenin başına geçen yazıyor zaten. Sana diyecek söz bulamıyorum. Forumda yaratıcı cümleler kuranlar oluyor. Seni o arkadaşlara havale ediyorum

Victory diye bir klan yoktur, parazitler ile uğraşmanın anlamı yok. Onları yoksayın

InCrude

Acemi
Çizgi anlaşması yapıldı, birden fazla Köy aşağıdan alındı hatta pro mohikan tek Köy iken savaşa başlarken bizim hatta 3 köylü hale geldi. Öyle bir Köy aldık onu da attık sonra topladık demenin anlamı yok.
Bir hata yapıldı diyordunuz. Bunun anlamı aşağıdan 7-8 Köy almak ise bizde daha sonrasında buna karşın yukarıdan aldık. Etkiye tepki böyle olur.
Son 4 gün olayına gelirsek. Yukarı tarafta en az 15 köyünüz ilk 2 gün içinde boşaltıldı. Ancak mis anlamında son 3 gün basılacağı icin o köyler toplanilamadı.
Benim oyuncum bro klanindan birine saldırı attı hemen toplanıldı. Affı olmadı, bu olması gereken zaten.
Benim zoruma giden başta çakallık yapılsa idi zaten güven olmaz tarzında davranılır idi, bende ona göre önlem alırdım.
Klanlar tarihinde ilk defa seviyeli bir savaş olacak diye düşündüm. Çünkü iki taraf da birbirine cidden saygılı idiler.
Gelelim sözlere.
(1)Kimsenin kapısında ordu DİLENMEDİK, bro-hamle savaşında biz broya ilk başta destek attık onun karşılığında destek istedik ancak istenilen destek Öyle bize şunu atın bunu atın değil, onlardan bize oyuncu gelmişti onları destekledik, bizim savaşımızda da bize destek atacak 5 kişi istedik.
(2) NAMERT masa diyorum çünkü öyle bunun karşılığı demeden 2 gün önce başladık felan geçeceksin o isi. Bize 20sinde fake ve saldırı geldi. 20sinde çıkıp 22sinde varan var. Ancak 20sinde saldırı geldi, öyle yalanın anlamı yok.
(3) DANSÖZ diyorum, çünkü bro klaninin yöneticisi tamamen size ayrı oynadı bize ayrı oynadı Hamleye ayrı oynadı, helal olsun Asena gibi kivirabiliyormus. Arkanızdan dediklerini de desin. Öyle masa kardeşimdir dediğini duymadım, Allah var hakaret de etmedi ancak vurucam kesinlikle vurucam dedi.
(4) 660K puan bir klanız,1.8m toplamda oyuncu puanina sahip bir klan birligisiniz.Oyunculuk anlamında sizden daha iyi olduğumuzu düşünüyoruz, bundan kesinlikle eminim ,öyle biz eğlendik sözü felan demeyin yalan çünkü, bizim fantezi saldirimiz pro mohikanin içimizdeki köyü dolu olduğunu bildiğimiz halde yapıldı, stratejik hatadir ancak pro mohikan Prorespawn için değerli oyuncu olduğunu biliyorduk bunu gönderme olarak düşünebilirsiniz.
(5) Puan farkı bahane olamaz ancak biz 4 gün önce saldırsaydık puan farkından korkuldu ondan saldırdılar denilirdi, ki korkaklar ancak böyle bahanelere sığınır.
Ben kuralı bozmam, gönderme yapacaksan alıntı yapacaksın bana Takoman, öyle büyük laflar etmenin anlamı yok.2 günün öneminden bahsediyorsun sınırındaki 10 adamım son 1 gün 2şer mis basmış olsaydı 2. Günde 10 üstü köye ulasiyorduk

-Klavye delikanlılığı diyorsun, bu topa hiç girme derim, napacaksın aşiret kavgası mı çıkaracaksın,tehditten hoşlanmam bu konuda kimseyi de tehdit etmem ama edeni de hoşca karşılamam. Bir oyun için işte bu rezilliğe gerek yok.
Hocam sürekli ben, ben demişsin lakin biz diyememişsin. Sen dürüst oynamışsındır, hakaret etmemissindir, eyvallahım var teşekkür ederim şahsım ve klanımız adına. Fakat klanindaki oyuncular bu şekilde oynamadılar(bazılarını bu konunun dışında bırakıyorum). Ne dürüst oldular ne de terbiyeli oldular. İçimizdeki barbar konusuna gelirsek, başkanınız hatalı olduğunu biliyor ve bu konuda bizden özür diledi fakat sonrasında destekleriniz için çok teşekkür ederiz gibisinden bir sirküler mesaj atılmış siyah klanında. Savaş o zaman başladı bir nevi erken başlatan siz oldunuz. Sonuç olarak senin de söylediğin gibi bir oyun bu ve bunun için ne birini tehdit ederim ne birine hakaret ederim fakat biz hem tehdite hem hakarete maruz kaldık. İsterseniz iletişime geçebilirsiniz bahse konu yazışmalar hala elimde mevcut. Hem takomana hem bana tehdit ve hakaret mesajları var. Bir oyun için bu yaştaki insanlara gerçekten yakıştıramadım. Dürüst ve delikanlı oynayanların kalbini kırdıysam özür dilerim benim kötü bir sözüm olmadığı halde, fakat aynı erdemi sizin tarafta tehdit, hakaret edenlerden de beklerim.

Srebrenitsa

Acemi
Savaş yeni başlıyor yuvarlak masa güruhu. Bunu ve gelenin ayak seslerini duyuyorsunuz sanıyorum. Metin sizi bize saldırttı sizde itaat edip yuvarlak masanın hakkını verdiniz şimdi bro dağıldı yanar döner siyasetiniz bitti kaleminiz kırıldı. Acele edin geliyor gelmekte olan.
ÖZÜRÜN KABUL EDİLMEDİ BEDELİ ÖDÜCEKSİN

OFLUOGLU

Acemi
Çok çıtır bir düzeltme yapmak isterim dostlarım.
Ofluoglu multimizi alırken elimize yüzümüze bulaştırdık demek daha iyi olabilir. Barbara düşen cezalı oyuncumuz biraz olayın heyecanını öldürüyor :((

PS: Lütfen beni susturmak için arkadaşlarımı aramayın :( Emekliliğinizin tadını çıkartın.

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-30-20-01-39-441_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-30-20-01-39-441_com.android.chrome.jpg
    140 KB · Görüntüleme: 5

meto..

Yasaklı
Adamlar multi hesabı foruma getirtmişler :D Bir yandan da millete mesaj atıyorlar. Olm gelin yazın bana milleti yönlendirmeyin. Bir gün enesi ve cenker beyi toplayın ben de buradan irmik helvası isteyeyim. 4lü irmik helvalı facetime yaparız.

InCrude

Acemi
Savaş yeni başlıyor yuvarlak masa güruhu. Bunu ve gelenin ayak seslerini duyuyorsunuz sanıyorum. Metin sizi bize saldırttı sizde itaat edip yuvarlak masanın hakkını verdiniz şimdi bro dağıldı yanar döner siyasetiniz bitti kaleminiz kırıldı. Acele edin geliyor gelmekte olan.
Senden mi özür diledik Osman? Okuduğunu anlamayı öğren. Gece rüyalarına giriyor sanırım bu olanlar fakat bu sadece bir oyun. Klan yönetiyorsun sakin ol biraz :)

Srebrenitsa

Acemi
Oyun olduğunun bilincinde olduğum için erliğimden mertliğimden vede şerefimden ödün vermedim. Yuvarlak masa gibi davranmadım

ZeRo54-

Milis
Gelelim sözlere.

Aga çok uzun

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-01-00-15-01-536_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-05-01-00-15-01-536_com.android.chrome-edit.jpg
    351,6 KB · Görüntüleme: 6

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Çok uzun yazıyorsunuz okurken sıkılıyorum :D Yarısını bir postta diğer yarısını unutmadan diğer postta yazsanız keşke en azından paragraf uzun durmaz :D

MXVII

Acemi
İtalik ve kalın harf kullanamıyorum, bu konuda mı kısıtlandım yav, bu forum işinde yeni idim. Aydınlatabilir misiniz?