MASA VS SİYAH

InCrude

Acemi
Şu siz toplama klansınız biz değiliz goygoyuna hastayım:D Herkes bunu söylüyor. Masa klanı hangi dünyalarda oynamış ulan klanın yarısı respawn zaten:D:D Kendi masamızın altında saklanırız. Sözümüzde de durmayız erken vururuz diyorsun.D:D E doğru tabi ben olsam ben de o klanda olmak isterim hep 1-0 öndesin:D Yarın vurcam diyorsun hop bi bakmışsın bugün vurmuşsun:D
Öncelikle o kadar emoji atmışsın ki ne demek istediğine odaklanamadım.
Anladığım kadarı ile abilerimiz, kardeşlerimizin bizimle beraber bu dünyaya gelmesinden rahatsız olmuşsunuz lakin birçoğu gündelik hayattan tanıştığımız, her gün görüştüğümüz insanlar kaldı ki klan lideriniz de bunu biliyor neyse çok önemli değil.
Diğer dediğine gelirsek, defterleri açtırmayın durduk yere, uymadığınız kurallar ve yaptığınız saygısızlıklar var. Bu bir oyun ve oyun için kimse kimseye hakaret edemez. Size de iyi akşamlar diliyorum.

Benim yazım yanlışım klavyenin otomatik çevirisinden kaynaklı olmuş kusura bakma. Herşey değil her şey, şey öyle bir şeydir ki her zaman ayrı yazılır. Bu arada siz forum kullanmayı seviyorsunuz sanırım, size zahmet bizim raporları da paylaşırsanız seviniriz. Hani bugün savaşta bilmem kaçıncı gün gibisinden paylaşımlarınız vardı onları da ekleyebilirsiniz. İyi akşamlar diliyorum.
Kusurluk bir durum yok yanlış yazım olabilir. Forumla pek alakam yoktur aslında anladığım işler değil. masanın altından siz çıktığınıza göre raporlarınızı paylaşırsınız diye umuyorum. Sözünde durmayan ve kazanan taraf olarak sizin hakkınız

T.Rex

Çaylak
Öncelikle o kadar emoji atmışsın ki ne demek istediğine odaklanamadım.
Anladığım kadarı ile abilerimiz, kardeşlerimizin bizimle beraber bu dünyaya gelmesinden rahatsız olmuşsunuz lakin birçoğu gündelik hayattan tanıştığımız, her gün görüştüğümüz insanlar kaldı ki klan lideriniz de bunu biliyor neyse çok önemli değil.
Diğer dediğine gelirsek, defterleri açtırmayın durduk yere, uymadığınız kurallar ve yaptığınız saygısızlıklar var. Bu bir oyun ve oyun için kimse kimseye hakaret edemez. Size de iyi akşamlar diliyorum.
Hocam senin bu Türkçeyi en iyi be konuşuyorum goygoyu çok itici be :D Vallahi en iyi sen konuşuyorsun helal olsun. Türkçe olimpiyatları oluyor bak seni yazdıralım. Bak emoji de kullanmadım odaklanabildin mi? abilerimiz vb sayıklamışsın da herhangi bir dünyada Respawn ile olan bir ilişkini göremedim. Türkçe şovlamak dışında genel olarak boş konuşuyorsun. Kimse kimseye hakaret etmiyor. Ben hamle ile ilk defa oynuyorum. Sadece çok sık biz toplama klan değiliz.s.s tribine giren tip var. Bro, masa vb vb. istediğin defteri açabilirsin bu arada:D

caphook

Acemi
Hocam senin bu Türkçeyi en iyi be konuşuyorum goygoyu çok itici be :D Vallahi en iyi sen konuşuyorsun helal olsun. Türkçe olimpiyatları oluyor bak seni yazdıralım. Bak emoji de kullanmadım odaklanabildin mi? abilerimiz vb sayıklamışsın da herhangi bir dünyada Respawn ile olan bir ilişkini göremedim. Türkçe şovlamak dışında genel olarak boş konuşuyorsun. Kimse kimseye hakaret etmiyor. Ben hamle ile ilk defa oynuyorum. Sadece çok sık biz toplama klan değiliz.s.s tribine giren tip var. Bro, masa vb vb. istediğin defteri açabilirsin bu arada:D
Olur mu dostum burada biri bir şeyi en iyi bilecekse bu kesinlikle sen olmalisin. Çünkü ulemalık bunu gerektirir. :)

MXVII

Acemi
Biz söylemesi ayıp kimin yancısı olmuşuz
Şu ana kadar aslanlar gibi mücadelemizi verdik veriyoruz da.
Kudret Prorespawn gibi klanlari toplayıp toplama klan kurarak gelmişsiniz.
Multileriniz zaten 1 klan büyüklüğünde idi iyi ham çekiyorsunuz,
Bu da yetmezmiş gibi söz verip durmuyorsunuz,
Tek bir hakaret yok.
Örf ve adetleri dayanarak söylüyorum, erkek adam sözünde durur,
Gelelim asıl soruya siz adam mısınız?
24ü diye anlaşılıp 20sinde saldıran korkaklara ne denir?
Rezil oldunuz tüm worlde, bu zamana kadar masa altında doluydunuz orada kalmaya devam edin naş naş.
Hem saldırı başlatıyorsun hem de rezil oluyorsunuz.
1 haftaya yeriz tarzında büyük laflar ediyormuşsunuz.
Ha broya gelince
Zamanında hamle savaşında destek olduk, onların arkasına sığınmadık. Orada size öten her kimse sözüm ona, biz onlardan ettiğimiz yardıma karşılık bütün klan destek versin bile demedik. Hamleden nasıl korktuklarını çok iyi biliyorum konuşturmayın simdi beni.
Savaşın seyri 4 gün erken başlayan, namertlik yapan Masaya yazar.
O kelimelere çık takılan arkadaş,
Namert kime denir aç karıştır kitapları öğren.
Sözünde durmayana namert denir.
Bro kapılar arkasından cekistirmesin bizi, yok kaşındı felan , puan olarak üstün oldukları bir savaş veriyorlar (SAHI klani diğer taraftan savaşıyor, toplama bakarsak üstün bilr sayılırlar) ama bro klani BİR GÜNDE YANLIS DUYMADINIZ BİRRRRR GÜNDEEEEE 30-40-50 Köy veriyor.
Şu ana kadar namertlige rağmen 30 Köy kayıp mı etmişiz, aslanlar gibi savaştık savaşımızı da vermekteyiz.
Kimse sonradan gelip artistlik yapmasın.
Edebiyat yapmayın, sanırsın oyuncu etkisi var karşıda.

InCrude

Acemi
Biz söylemesi ayıp kimin yancısı olmuşuz
Şu ana kadar aslanlar gibi mücadelemizi verdik veriyoruz da.
Kudret Prorespawn gibi klanlari toplayıp toplama klan kurarak gelmişsiniz.
Multileriniz zaten 1 klan büyüklüğünde idi iyi ham çekiyorsunuz,
Bu da yetmezmiş gibi söz verip durmuyorsunuz,
Tek bir hakaret yok.
Örf ve adetleri dayanarak söylüyorum, erkek adam sözünde durur,
Gelelim asıl soruya siz adam mısınız?
24ü diye anlaşılıp 20sinde saldıran korkaklara ne denir?
Rezil oldunuz tüm worlde, bu zamana kadar masa altında doluydunuz orada kalmaya devam edin naş naş.
Hem saldırı başlatıyorsun hem de rezil oluyorsunuz.
1 haftaya yeriz tarzında büyük laflar ediyormuşsunuz.
Ha broya gelince
Zamanında hamle savaşında destek olduk, onların arkasına sığınmadık. Orada size öten her kimse sözüm ona, biz onlardan ettiğimiz yardıma karşılık bütün klan destek versin bile demedik. Hamleden nasıl korktuklarını çok iyi biliyorum konuşturmayın simdi beni.
Savaşın seyri 4 gün erken başlayan, namertlik yapan Masaya yazar.
O kelimelere çık takılan arkadaş,
Namert kime denir aç karıştır kitapları öğren.
Sözünde durmayana namert denir.
Bro kapılar arkasından cekistirmesin bizi, yok kaşındı felan , puan olarak üstün oldukları bir savaş veriyorlar (SAHI klani diğer taraftan savaşıyor, toplama bakarsak üstün bilr sayılırlar) ama bro klani BİR GÜNDE YANLIS DUYMADINIZ BİRRRRR GÜNDEEEEE 30-40-50 Köy veriyor.
Şu ana kadar namertlige rağmen 30 Köy kayıp mı etmişiz, aslanlar gibi savaştık savaşımızı da vermekteyiz.
Kimse sonradan gelip artistlik yapmasın.
Edebiyat yapmayın, sanırsın oyuncu etkisi var karşıda.
Sen birine namert veya mert diyebilecek bir adam mısın? Önce edebinizle konuşacaksınız, edilen hakaretlerin ekran görüntüsü de mevcut konuşması da. Klan olarak bu tarz konuşmaları huy edinmişsiniz. Köyünüz alınınca oyuncağı elinden alınan çocuk gibi ağlamayın, ağlayacaksanız da ötede ağlayın. Brodan destek isteyip şimdi hakaret ediyorsun adamlık bu mu? Tek destek istediğiniz klan onlar da değil tabii. Edebinizle tartışacaksanız veya goygoy yapacaksanız buyrun lakin hakaret edecekseniz yanlış yerdesiniz.

MXVII

Acemi
Erkekse çıksın desin bro yöneticisi, biraz olsun doğru desin. O sözünde durdu mu ?
Masayı vuracaz deyip hazırlık yapmadı mı?
Biz yardım edin yardım edin narası mı attık?
Masa savaşı olmasaydı siyah yardım et nolur diye gelmeyecek miydi?
Hamle broya durup dururken mı saldırdı, gözünün üstünde kaşın mı var dedi?
Adam gibi net oldu da Hamle onlara mı saldırdı?
Bu kadar yalancılık yeter.
Çoğunuz 30 yaşını geçmiş insanlarsınız bazılarınızın torunu var artık.
Bu kadar büyük adam söz verdi mi tutar.
Bir dünya daha sözümüz söz deyip cayanlarin korkakligi ile son bulacak ona yanarım.
Siyah tek bir sözünden dönüşü olmadı. Hamle bro ile ilk savaşında broya destek atmamiza rağmen, adamlar gerçeği gördü bizim savaşımız duruşumuzu tebrik etti.
Çünkü biz kimseyi satmadık, satmayız satanı da unutmayız. Bu böyle bilinsin. Sözümüzün eriyiz.
Bro ve Masa klanlarının bilmedigi tamlama oldu bu.
"Sözünün eri"!!!

MXVII

Acemi
Sen birine namert veya mert diyebilecek bir adam mısın? Önce edebinizle konuşacaksınız, edilen hakaretlerin ekran görüntüsü de mevcut konuşması da. Klan olarak bu tarz konuşmaları huy edinmişsiniz. Köyünüz alınınca oyuncağı elinden alınan çocuk gibi ağlamayın, ağlayacaksanız da ötede ağlayın. Brodan destek isteyip şimdi hakaret ediyorsun adamlık bu mu? Tek destek istediğiniz klan onlar da değil tabii. Edebinizle tartışacaksanız veya goygoy yapacaksanız buyrun lakin hakaret edecekseniz yanlış yerdesiniz.

Eklentiler

• Screenshot_20240429_231853_Chrome.jpg
    Screenshot_20240429_231853_Chrome.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 26
Bunlar savaş başlamadan barbara sav attırıp misleri kestirdikten sonra elinize sağlık diye sirkü çekenler değil mi, bi de adamlıktan, erlikten bahsediyorlar :D

MXVII

Acemi

Keşke sözünde durmamak ban sebebi olsaydı, klanlar tarihinde en hızlı ban yiyen siz olurdunuz.
Sözünde duymayanlara konuşma hakkı yok, ama oyun işte neylersin sizin gibileri banlamaz şimdi bana ban gelir.
Ama sözümü herkes okusun. Bir oyun için dahi olsa sözünde durmayan adamlarla yola bile gidilmez.
Bundan sonra Masa ekibiyle diplomatik görüşme yaparken 1 hafta ekleyin, nasıl olsa onlar sözünde durmayacaktır.

InCrude

Acemi
Keşke sözünde durmamak ban sebebi olsaydı, klanlar tarihinde en hızlı ban yiyen siz olurdunuz.
Sözünde duymayanlara konuşma hakkı yok, ama oyun işte neylersin sizin gibileri banlamaz şimdi bana ban gelir.
Ama sözümü herkes okusun. Bir oyun için dahi olsa sözünde durmayan adamlarla yola bile gidilmez.
Bundan sonra Masa ekibiyle diplomatik görüşme yaparken 1 hafta ekleyin, nasıl olsa onlar sözünde durmayacaktır.
Herkes yaptığı hataların cezasını çeker. Aklınız sıra savaşa daha 2-3 hafta varken bizim oradaki barbara düşen köyü alıp kami ve mis kestirecektiniz. Aferin başardınız. Sor bakalım başkanına burada yok muydu anlaşma, ilk kim bozmuş anlaşmayı bir sor da öğren. Muhabbet kuşu gibi ötüp reklam yapmayın burada. Yok şöyle yeniyoruz yok böyle yeniyoruz diyordunuz, sadece biraz eğlenmek istedik yazılarınızı da gülerek takip ettik. Rapor paylaşıp veya muhabbeti uzatıp buradaki arkadaşları sıkmayacağım, daha edepli biri varsa buyursun gelsin onunla her türlü sohbet ederiz. Oyun için kimseye hakarete gerek yok umarım gerekli olgunluğa erişince öğrenirsin. İyi akşamlar diliyorum.