MAKARA vs SADO

Arelll

Yasaklı
bak dostum böyle tartışma vari görüşmelere gerek yok. hangi kafayı yaşıyorsun falan :) gerçekten gerek yok bunlara. ben genel klanların böyle zorbayla mücadeleden geri dönüş yapmaları üzerine dedim bunları. siz hala savaşmak istiyorsanız ki yukarıdaki mesajından bu sonuç çıkıyor. kaybettik ve yukarıya sitem anlamından böyle bir başlık açtık diye.
ciddiyseniz öözele gelin görüşelim. dünya daha yeni başlıyor. samimiyet varsa gelin. yoksa burdan atarlı tutarlı arabesk cümlelere gerek yok.

EbitaF

Milis
bak dostum böyle tartışma vari görüşmelere gerek yok. hangi kafayı yaşıyorsun falan :) gerçekten gerek yok bunlara. ben genel klanların böyle zorbayla mücadeleden geri dönüş yapmaları üzerine dedim bunları. siz hala savaşmak istiyorsanız ki yukarıdaki mesajından bu sonuç çıkıyor. kaybettik ve yukarıya sitem anlamından böyle bir başlık açtık diye.
ciddiyseniz öözele gelin görüşelim. dünya daha yeni başlıyor. samimiyet varsa gelin. yoksa burdan atarlı tutarlı arabesk cümlelere gerek yok.

Arka planda ZORBA ile anlaşmaya çalışan bir klanın üyesi gelip bana ZORBA savaşında mücadeleyi bıraktığımı söyleme hakkına sahip değil. Eğer gerçekten en başından beri niyetiniz ZORBA ile savaşmak olsaydı biz sınırda 2 ay boyunca savaşırken zaten elinizi taşın altına koyardınız. Dost bildiğimiz, aynı safta yer alıyoruz diye düşündüğümüz klanlar üstüne düşeni yapmıyor diye ben sınırda uykusuz kaldım, sınırda köy tutacağım diye gelişimim yavaşladı vs vs... Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum zaten kesim puanları her şeyi gösteriyor. O yüzden bu teklifin çok samimiyetsiz geliyor

Biz unumuzu eledik eleğimizi astık, sizlere başarılar dostum

Arelll

Yasaklı
3-5 muhabbetimize ve yasina hurmeten susuyorum ama biz sizle anlassaydik eger bizim su anki muttefikligimizden koy sayisi olarak cok cok daha fazla olacakti. E o zaman sikinti degildi de simdi mi sikintiydi :) Kendin degil miydin zorbayi sadoyla es tutan? 3-5 toplama klani icine alinca neredeyse esitiz diye abuk subuk hak talep eden. Herkes biliyor yani her seyi kimseyi kandirmaya gerek yok. Ayrica bizle anlasamadiginin gecesinden itibaren worlddeki butun klanlari arayan ben degilim. Kurmak istedigin muttefiklikle zorbayi worldde yapayalniz birakmak istemedin mi? 3 kita vs 1 kita yapmak istemedin mi? Simdi 2 kita vs 2 kita neredeyse. Kendi hayallerin bizim kurdugumuz muttefiklikle karsilastirinca arada binlerce koy farkediyor. Yani o kadar samimiyetsizki su yazi. Nereden tutsan elinde kaliyor.

burak yaşımda bişey yok 39 yaşındayım altı üstü ayrıca hürmeten de susmamışsın kardeşim baya bi saydırmışsın. size biz teklifle gelmedik. arada berkan ve onun hala bilmediğim hatırlı kıramayacağımız tanıdığı aracılığıyla diplomatik görüştük. köy sayısını dile getiren de sendin ben değil. sonraki görüşmede arada 9-10 gün geçince tutup sertan gelsin deyip 22-14-14 sizin teklifiniz bi anda 30-10-10 yaptınız. bunu da diyen ben değildim. hep sizdiniz. sonrasında abi haklısın ama bizim artık mabadımız kalktı bi tarafımızı kaldırdınız o yüzden önceki kendi dediğimizi bizimkiler kabul etmiyor diyen de sizdiniz. yani kısacası hep siz konuştunuz. ben de son noktayı koydum görüşmelere gerek yok savaşalım dedim. bu kadar hepsi. ne bir aşağılama ne bir hakaret var sözlerimde. aynı seviye devam etmeyecekse lütfen cevap vermeyim. savaşımıza bakalım. ama kimse bana biz çok güçlüyüz deyip ardına ne kadar klan varsa sado ya karşı konuşmanızı makul gösteremez. saygılar...

TheW

Mızrakçı
1- Genel klanları gidersin onların forumunda değerlendirirsin.
2- Ben yukarıda ki mesajı 5 kere okudum hala savaşmak istediğimiz sonucunu çıkaramadım demek ki kafa hala devam ediyor
3-
Ben özledim galiba seni
Bu yüzden bu kadar sitemlerim
Sen üzülme acıdan bu sözlerim
Karşımda görsem dolar gözlerim

Gibi Bi durum yok . Sitem yok yani .

4- ciddiysek çay da içersek ben gelirim . Yoksa yürümez bu ilişki.

Arelll

Yasaklı
Arka planda ZORBA ile anlaşmaya çalışan bir klanın üyesi gelip bana ZORBA savaşında mücadeleyi bıraktığımı söyleme hakkına sahip değil. Eğer gerçekten en başından beri niyetiniz ZORBA ile savaşmak olsaydı biz sınırda 2 ay boyunca savaşırken zaten elinizi taşın altına koyardınız. Dost bildiğimiz, aynı safta yer alıyoruz diye düşündüğümüz klanlar üstüne düşeni yapmıyor diye ben sınırda uykusuz kaldım, sınırda köy tutacağım diye gelişimim yavaşladı vs vs... Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum zaten kesim puanları her şeyi gösteriyor. O yüzden bu teklifin çok samimiyetsiz geliyor

Biz unumuzu eledik eleğimizi astık, sizlere başarılar dostum

arkadaşım sana bişeyleri, ispat etmeye çalışma niyetim yok ama duyduğun herşeye inanma. biz kimseyle anlaşma heveslisi değiliz. buyrun doğrusunu bildiğiniz şeyi yapın.
Saygılarımla...

Arelll

Yasaklı
1- Genel klanları gidersin onların forumunda değerlendirirsin.
2- Ben yukarıda ki mesajı 5 kere okudum hala savaşmak istediğimiz sonucunu çıkaramadım demek ki kafa hala devam ediyor
3-
Ben özledim galiba seni
Bu yüzden bu kadar sitemlerim
Sen üzülme acıdan bu sözlerim
Karşımda görsem dolar gözlerim

Gibi Bi durum yok . Sitem yok yani .

4- ciddiysek çay da içersek ben gelirim . Yoksa yürümez bu ilişki.

:)) sıralı madde madde yazınca daha mı etkili oluyor. bir de kafa olayı nedir arkadaş:)

size yusuf miroğlu yasalarını açıklıyorumüüüüü
1- racon kelimesini yasaklıyorum
2- yusuf miroğlu ....

:)

kardeşim buyur ne yapmak istiyorsan onu yap. gidersin diğer klanların forumunda yazarsın demişsin yorum yapılmasını istemiyorsan bizim klanın adına açmayacaksın. oyunda savaş kısmından açıklamnı yaparsın olur biter. burda gösteriye gerek yok.

TheW

Mızrakçı
:)) sıralı madde madde yazınca daha mı etkili oluyor. bir de kafa olayı nedir arkadaş:)

size yusuf miroğlu yasalarını açıklıyorumüüüüü
1- racon kelimesini yasaklıyorum
2- yusuf miroğlu ....

:)

kardeşim buyur ne yapmak istiyorsan onu yap. gidersin diğer klanların forumunda yazarsın demişsin yorum yapılmasını istemiyorsan bizim klanın adına açmayacaksın. oyunda savaş kısmından açıklamnı yaparsın olur biter. burda gösteriye gerek yok.
Yok ben Bilal e anlatır gibi anlatmayı seviyorum (:)

HapazCı.

Okçu
Dur adamların aklını karıştırma. zaten çözdüler tüm şifreleri. Simdi Bizden aldığınız köyleri içinde ki askerlerle birlikte geri veriyorsunuz hep birlikte şu üst tarafı bitiriyoruz .

Az daha çözmeseler makara ile beraber kapatıyorduk yaw :( olmadı

Yeni planlar yapmamız lazım :)

EbitaF

Milis
arkadaşım sana bişeyleri, ispat etmeye çalışma niyetim yok ama duyduğun herşeye inanma. biz kimseyle anlaşma heveslisi değiliz. buyrun doğrusunu bildiğiniz şeyi yapın.
Saygılarımla...

Bir şeyler duymama gerek yok bugüne kadar ki genel tutumunuz zaten her şeyi gösteriyor, kaldı ki yukarıda @LordHagi'ye verdiğin yanıtta görüşme yaptığınızı ama anlaşamadığınızı kendin de söylüyorsun. Kişi kendinden bilir işi demişler, burada gelip oynadığım en yanar dünya, onurunuzla savaşıp kaybedin vs laflarına hiç gerek. Kendinizi anlatıyormuşsun da haberimiz yokmuş. Umarım bu saatten sonra dik bir duruş sergileyip kaybedecekseniz de onurunuzla kaybedersiniz. Bol şanslar

LordHagi

Yasaklı
burak yaşımda bişey yok 39 yaşındayım altı üstü ayrıca hürmeten de susmamışsın kardeşim baya bi saydırmışsın. size biz teklifle gelmedik. arada berkan ve onun hala bilmediğim hatırlı kıramayacağımız tanıdığı aracılığıyla diplomatik görüştük. köy sayısını dile getiren de sendin ben değil. sonraki görüşmede arada 9-10 gün geçince tutup sertan gelsin deyip 22-14-14 sizin teklifiniz bi anda 30-10-10 yaptınız. bunu da diyen ben değildim. hep sizdiniz. sonrasında abi haklısın ama bizim artık mabadımız kalktı bi tarafımızı kaldırdınız o yüzden önceki kendi dediğimizi bizimkiler kabul etmiyor diyen de sizdiniz. yani kısacası hep siz konuştunuz. ben de son noktayı koydum görüşmelere gerek yok savaşalım dedim. bu kadar hepsi. ne bir aşağılama ne bir hakaret var sözlerimde. aynı seviye devam etmeyecekse lütfen cevap vermeyim. savaşımıza bakalım. ama kimse bana biz çok güçlüyüz deyip ardına ne kadar klan varsa sado ya karşı konuşmanızı makul gösteremez. saygılar...
22-14-14 diye bir sey demedim. Ikiniz de yanlis hatirliyorsunuz. Ki sayilarin da bir onemi yok su an. 3-5 klani birbirinize katinca bizimle kendinizi tamamen denk gormeniz komik oluyor. Anlasamayinca gidip 3 kita 1 kitaya karsi savas hazirligina girmedin mi abicim? Konuyu neden farkli yerlere tasiyorsun sen? Istediginiz sayiya her seye okay deseydik belki worldun kalaninin 5 kati olacaktik. Buna da okey degil miydin? Simdi sana karsi olunca mi sorun oldu? Ki sensin zorbayla kendini denk goren hem kalite hem kisi sayisi anlaminda. Demek ki cok da denk olmayan bir sey olmadi. Adalet de world basindan beri 1vs1 de zorbayi silecegini soyluyor. Gayet adaletli
Bir sey olmus boyle. Savasin gorelim. Uzatmaya gerek yok. Forum savaslari benim icin bitmistir. Yani ayip
Olmasin diye ayrintiya girmedim kendin girmissin. Daha cok ayrinti var ama
Artik bos konusmaya gerek
Yok. Bir konu daha soylim
Boyle insanlarin fikirlerin degistirmeye calismak icin yalan yanlis olmasin. 1 ay once konustugumuzfa senin aklindaki sayi ne olur dedin ben de verdim. Verdigimi yanlis hatirliyorsunuz ama onemli degil. Ama kojusmanin sonunda da hicbir sekilde anlasmadigimiz gibi sunu da soyledim „bu benim verecegim karar degil, tarafini
Belirlediginde bu isin muhattaplari herkes toplanir birlikte karsr verir dedim. Yok sayi verdin bilmem ne yanlis bunlar.

Arelll

Yasaklı
Bir şeyler duymama gerek yok bugüne kadar ki genel tutumunuz zaten her şeyi gösteriyor, kaldı ki yukarıda @LordHagi'ye verdiğin yanıtta görüşme yaptığınızı ama anlaşamadığınızı kendin de söylüyorsun. Kişi kendinden bilir işi demişler, burada gelip oynadığım en yanar dünya, onurunuzla savaşıp kaybedin vs laflarına hiç gerek. Kendinizi anlatıyormuşsun da haberimiz yokmuş. Umarım bu saatten sonra dik bir duruş sergileyip kaybedecekseniz de onurunuzla kaybedersiniz. Bol şanslar

dostum kısır bir tartışma içine girdik ama sana şöyle söyleyim ANLAŞAMADIĞIMIZ için değil ANLAŞMADIĞIMIZ için burdayız bunu tam anlatamıyorum sanırım.